Korsan Kupa Mirası 2024

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 13 Haziran 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. bir etkinliğ daha bitirdik gelen ödül 1 lig parası ne güzel değilmi 1 aylık etkinliğin verdiği ödüle bakın eskiden bir harita falan verirlerdi şimdilerde botlarla yarış yapmaktan bunlardanda mahrum kalıyoruz elinize sağlık 1 aylık etkinlikte 7/24 botta lig sıralaması etkinlik sıralaması kasanlar göğsünü gere gere oyununu oynamaya devam ediyor böyle etkinlikler yapmaya sizler devam edin kasaya 3 kuruş nerden fazla girer onun hesabını yapın insanların emeğini oyuna ayırdığı zamanlarında bir önemi yok.son olarakda oyun penceresi chat ortamında çakma hesaplarla yazılanlara göz yuman cmlerede selamlar olsun.

2. 1 lig parası mı oha! iyiymiş ha ona 50.000 adet buz yanığı cephanesi alırsın valla iyisin ha kıskandım.
    Bot konusuna gelince de oyuna para yatırıyorsan kullanabilirsin onun dışında SF bazı etkinlikler de değer verdiği oyuncuları için etkinlik başlarında bilerek açık bırakır sana tavsiyem etkinlikleri takip et o bilerek bırakılan açıkları yakalamaya çalış en son etkinlikte orikalkumu fulletmişlerdi mesela para kapısı olarak gördüğü oyuncularına.

3. evet ben mesajı imalı olarak yazdım ama seni bayağı şaşırtmış demekki sen farklı kategoride olduğun için daha fazla lig parası gelmiştir sana...

4. ShaDe.

ShaDe. Moderator Team Seafight

Selam,

Aldığınız lig parası etkinlikten gelen bir ödül değil, lig sıralaması bugün sona erdiği için size gelen ödül.

Saygılarımla.

5. Allah gönlünüze göre versin sayın legend cımbızla çeker gibi nasılda işinize gelen kısmı çekip almışsınız mesajdan saygılar.