Korsan Kupa Mirası 2024

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 13 Haziran 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ShaDe.

ShaDe. Moderator Team Seafight

Selam,

Gereken etkinlik puanının değişeceğini zannetmiyorum bu saatten sonra maalesef, günlük görevleri düzenli yaptığınız takdirde bu puana ulaşmanız çok zor değildi ama zaman ayırmanız gerekiyor tabii ki.

Saygılarımla.

2. ShaDe.

Selam,

Destek ekibine bilet atınız incelemeleri için.

Saygılarımla.

3. wasdsaw

wasdsaw User

Atlantis görevleri çok etkinlik puanı veriyordu, onları yapmayan birinin elle bitirmesi zor. Tabi artık biraz geç.

4. Bu katalizördeki muhtemel ödüller sabit mi yoksa farklı ödüllerde gelecek mi 5 günü var malum

5. ShaDe.

Selam,

Bize net bir bilgi gelmedi ancak değişeceğini pek sanmıyorum genelde aynı kalıyor.

Saygılarımla.

6. fastingali

fastingali User

Selamlar, etkinlik npcsi olan altın vurucu tasarımını almanın bir yolu var mı? Birde bulmaca parcalarını 216 adet tamamladım. Renkli 72/72 tamamlanan 72/72 fakat açıldı:0/72 durumda. Bunun sebebi nedir?

7. LORD|V

LORD|V User

Anlik olarak o an actigin parcalari gosteriyor o. Yani elinde olmayan bir ender epik veya normal actigin zaman uzerildi acildi yaziyor ve tiklayip aciyorsun ya onun sayisini tutuyor. Biraz anlamsiz bir kisim :)

8. fastingali

fastingali User

Teşekkür ederim. Biraz anlamsız olmuş gerçekten. Peki Altın Vurucu tasarımını almak için ne yapmak lazım bir bilginiz var mıdır bu konuda?

9. kuzey39

kuzey39 User

Evet çözüm şart ve yine güncelleme yine giriş yok oyuna

10. Bu kadar zaman kastık ancak ödülün ne olduğunu bilmiyorduk hala tasarım gelmedi diyen arkadaşlar var ben de puzzle sonunda altın vurucu tasarımını vereceğini sanıyordum. Etkinlik açıklamasında ödüllerin tasarım/pet ve taş seviyelerini belirtir misiniz. Ben bu kadar zaman ayırıp uğraştım ve bu pet taşları zaten bende varmış, ihtiyacım olmayan şeye günde 6-7 saat zaman ayırmışım. Geri bildirim olarak iletmenizi rica ediyorum.

11. edremitli

edremitli User

bot kullanın diyorsunuz galiba yanlış anlamadıysam ben elle oynuyorum sadece görev yapıyorum 300 k yı geçmedi 500 k nasıl yapılacak elle

12. ShaDe.

Selam,

Etkinlik SSS'inde mevcut, tasarım verileceği belirtilmedi.

216 parçanın kilidi açıldı100.000 Geliştirilebilir Futbol Cephanesi
    2 Etkinlik Kartı
    5 Yıldırım S0
    1 Altın Kanat

Saygılarımla.

13. ShaDe.

Selam,

Tabii ki öyle bir şeyi kastetmiyorum, günlük görevleri atlantis dahil yaptığınız takdirde ve etkinlik sistemlerini vurarak tamamlamanın imkansız olmadığını belirttim, ki tamamlama konusunda sadece siz geribildirim yaptınız şu ana kadar.

Saygılarımla.

14. BEYOĞLU2

BEYOĞLU2 User

etkinlik puanını tamamlayamamış oyuncular var yeni görevler gelse çok iyi olur yada şuanki görevlerin etkinlik puanı sayısı artırılsa iyi olur

15. Sayın -LegenD- biliyorum olmaz ama belki olur diye etkinliğin bitmesine son 2 gün eğer mümkünse yapımcılardan rica etseniz ya da iletseniz yapboz takasını sınırsız yapsalar veya 200 e yükseltseler 50 çok yetersiz kalıyor ruh var takas edilecek parçalarımız var ama işlem yapamıyoruz saygılarımla . iyi çalışmalar dilerim.

16. -LegenD-

-LegenD- Board Administrator Team Seafight

Merhaba,

Vallaha biz teklif ederiz, gerisi merkezekibe kalmış.

Saygılarımla.

17. KILIÇ

KILIÇ User

Selam,
    Elimizde bulunan fal kurabiyeleri etkinlik sonunda ne olacak acaba. ?

18. ShaDe.

Selam,

Fal kurabiyeleri geminizde kalıyor, genel bir malzeme sadece bu etkinlik için değil.

Saygılarımla.

19. @ShaDe. Acaba bu elimizdeki ruhlar ve fazla yapboz parçaları ne ile takas edilecek, etkinlik kısmında belirtilmemiş bunlar, bilgilendirme yaparsanız sevinirim, iyi çalışmalar.

20. ShaDe.

Selam,

Maalesef bize de bildirilmedi.

Saygılarımla.