koordinat görevi

Konusu 'Teknik Sorunlar' forumundadır ve cihankar11 tarafından 4 Temmuz 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. cihankar11

cihankar11 User

şuan koordinat görevi yapılamıyor. işaretli yere gidiyorum içbirşey olmuyor diğer işaretli yeri göstermiyor oyundan cıktım tekrar girdim yine aynı

2. ShaDe.

ShaDe. Moderator Team Seafight

Selam,

Hangi görev acaba?

3. Koordinat görevini yaparken ( yapamazken) gerekli koordinata yönlendirdim gemimi. Çok zor hava koşullarda istenilen koordinata vardım. Bir görseniz fırtına çok amansız, dalgaların boyu 100 metre :) Ha bi de düşmanlar .Serüveni bırakıp anlatmaya devam edelim. Tabi hata olduğundan saymadı oyun. Ben de başka haritada bulunan göreve seyahat etmek için tam ışınlanıyordum ki sonraki koordinat belirdi. Şimdi ben bunu yaparak bugdan yargılanmam değil mi?

4. koordinat görevi yapılamıyor 24 deki görev alıyorum köpek görevi koordinata gittiğimde işaretli yer görev yapılamıyor 30. haritadaki koordinat

5. ShaDe.

ShaDe. Moderator Team Seafight

Selamlar arkadaşlar,

Koordinat görevlerindeki sorun biliniyor, umarım kısa zamanda çözülür.

Saygılarımla.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.