Kış Bayramını Kurtar! 2019

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 29 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce de fazla değil mi arkadaşlar 1.000 kurabiye adam

1. Katılıyorum

oy sayısı 60
    88,2%
  2. Katılıyorum

oy sayısı 8
    11,8%
  1. bazı npcler antik nişan bazıları büyülü nişan veriyor sürekli kesin, mutlaka denk gelir

2. saltı

saltı User

Dominator sıralamasından psrçamı almıştım ben. Tekrar girersem sıralamaya parça yerine baston şeker mi verecek ?

3. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Etkinlik bitince birlikte aynı anda.

4. bana bir egemenlik oyunun nasıl kazanılacağını zahmet olmasa anlatırmısın bakayım onu sormaya çalıştım. yoksa bende bliyorum kazanmam gerektiğini .. nasıl kazanacagımı anlamadım.

5. o görevden 2 tane olyor diğerinide alıp yaparsan olacak bende aynı görevde sorun var sanmıştım görevleri sırayla yaparsan olur

6. Uçurum Golemi nezaman çıkıyor ben göremedim özel haritadamı yoksa ?

7. golemi haritaya atınca üstte yazıyor hangi haritaya attığını.Normal mape atıyor haci.

8. sağolasın

9. Selam ,

Gemi modeli yap boz parçası

1.parça 500 baston şeker

2. ve 3. parça kaç şeker ?

her sene şekerler harcanıp gemi alınamıyor .

10. Selam ,

Gemi modeli yap boz parçası

1.parça 500 baston şeker

2. ve 3. parça kaç şeker ?

her sene şekerler harcanıp gemi alınamıyor .

11. Coder

Coder User

1000 1500 şeklinde devam ediyor

12. Emin misiniz ?
    2. 1000
    3. 2000

olmasın ?

13. Coder

Coder User

14. Etkinlik Bitti Grup Haritalarında Önce Şifa güllesi sıkıp ssonra oyuncu batırma hilesi kapatılmadı ayıptır herkes emek harcıyor yani bilgisayar başında

15. s.a. bulmacanın 6 parcası dün gece geldi . kardan adam sıralamasından ama bulmaca açılmıyor oyun sayfasından etkinlik sayacına bastınmı açılmıyor. hadi gemiyi aldık desek gemide yok başka bu durumda olan arkadaş varmı.

16. A.selam tüm parçaları tamamladıysan tasarım otomatik açılıyor, eğer tamamlama dıysan açılmaz

17. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Tüm parçalarınızı tamamladığınız takdirde tasarımınız hesabınıza eklenmediyse ya da sorun yaşıyorsanız destek ekibine başvurun.

18. s.a. tüm parçaları tamamlamadı isem kurt figurüne tıkladığımda eksik olanı görmezmiyim.

19. oyun sorunu olarak bildirdim. hemen müdahale ettiler ve kazanılmış hakkımı iade ettiler işini titizlikle yapan tüm çalışanlara selam olsun.

20. _FLapJacK_

_FLapJacK_ User

Kis etkinligi bitti ama ödüller anahtarlar falan gelmedi ?