Kayıp Filonun Hikayeleri : Kara Yürekli Eşkiya

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve ShaDe. tarafından 18 Temmuz 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. bymertooo

bymertooo User

Selamlar Kolay Gelsin.

58 Seviye Oldum Görevlerde İlerlerken.

Geri Döneceğiz:
    17 x Ejderha Tılsımı Topla ve şuna teslim et: Erendira Sepero.
    (10/17)
    1 Hazine Gemisi Kullan.

Hazine Gemisini biliyorum. Ejderha Tılsımı sadece günlük görev olarak mı verilecek. De-de-de-de-de-de Görevinden 1 tane alınabiilyor.
    Günde 1 Kere mi yapacağız bu görevi ?
    Yada Amirallerden felan Ejderha Tılsımı bulma imkanımız varmı ?
    Kolay Gelsin

2. doki125

doki125 User

Chi-Chi haritasına girilmiyor

3. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Eğer Ejderha Kaptan Sandığınız varsa oradan da elde edebilirsiniz.

4. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Seviye sınırlaması getirildi. Son yama notlarını okursanız sebebi orada yazmakta.

5. TheLoserTR

TheLoserTR User

Her sandıktan 1 tane mi veriyor. Kaç tane almak lazım

6. Merhaba,

Bu 58 level sınavını yapmak için Kalytron(ağır yaralı)ya hasar vermek gerekiyor ancak bu sistem ejderha bağı kullanılarak girilen haritada vurulabiliyor. Şimdi benim elimde bundan hiç yok ve yanlışlıkla girmedi veya girip de batmadım yani hiç. Şimdi bu ejderha bağı olmadan bu görevi yapamıyorum yani. Peki ben bu ejderha bağını nasıl temin edeceğim? Günlük görevler vermiyor bunu diye biliyorum. Sadece paketlerde mevcut, paket mi almak gerekiyor illa bunu yapabilmek için ?

7. Kalytron(ağır yaralı) normal haritaya atıyormu?

8. çAğRı

çAğRı User

Kalytron(yaralı) npcsi nerede ortaya çıkacağı belli değil. 55-60 seviye arasında çıkıyor. 56 lvl olan oyuncular hızlıca 59 level olabildiler. Açıklamada seviye görevlerinin zaman alacağı yazıyordu. Açıklamaya hiç uygun değil. Bu npcye acil düzenleme gelmeli. 3 saatte bir 55-60 arası tüm seviye haritalarından bir tanesine 1er adet Klaytron çıkmalı.

9. Yeni tılsımdan çıkıyor 50 tane ufak kestin mi ağır yaralı atıyor

10. doki125

doki125 User

bigboint parası nı nerden toplicaz peki o haritaya girip görev yapıyorduk

11. ShaDe.

ShaDe. Moderator Team Seafight

Selam,

Yeni bir görev eklenecek bunun için düzenleme yapılıp.

Saygılar.

12. 3 gündür Kalytron(yaralı) yüzünden görev yapamıyoruz bi kerede düzgün yapılsın yavvv

13. yok henüz görmedim ama marketten ejderha bahı alınarak
    Kalytron(ağır yaralı)harıtasına giriş yapılabiliyor 10000 bin safanat sikkesi 5 tanede cihi cihi cubuhu verilerek alına biliyor
    ejderha bahı
    Kalytron(ağır yaralı) sıhınahına girile biliyor
    Kalytron
    yaralı) da 57 .58.59.60 levellere atıyor ve 3 gündür yok izliyorum bakıyorum yok bulunmuyor görevde ya sorun var yada bilerek yapılmış bi durum

14. coğu insan 56.57 görevini bitirdi biz 4 gündür Kalytron
    yaralı) 56 harıtasına veya aşahıya atmasını bekliyoz yapanlara oyun hata vermezken ne hikmetse hep bize oyun hata veriyor 57 level üstünde
    Kalytron
    yaralı) atıyor diyorlar yeni görev eklenecek bunun için yapanlar ne olacak onların levelleride 56 levelemi indirilecek yok yapan yaptı dicekler 4 gündür boş boş level yapmayı bekliyoz 4 günlük yapamadıhımız boş boş bekletildihimiz günler saatler ne olacak hiç bişey biride doğru dürüst cevap vermiyolar nedeyeyim ıslah eğlesin bu sistemi kuranları oyundan soğuttunuz bizleri

15. Sayın ShaDe. takım adası haritası toplama ve kilitli evraklar toplama görevleri ( ejder tılsımı veren görevler) 25 er adet npc batırma istiyor amenna ama 25 npc içerisinde bazen 1 tane bile kilitli evrak veya takımadası haritası vermiyor bazen 6 saat sadece bu görevlere gidiyor zamanın çoğıu lütfen üst yönetimle görüşsenizde bunu şansa bağlı yerine garantiye yada % kaç şans ise şans oranını biraz arttırsalar . zira hesap eksiye girecek korkusu ile görev yapmaya çekiniyoruz. lütfen ilgilenir iletirseniz sevinirim.

16. millet keserken sistem gemilerine bi kaç el atış yap fazla uhraşmassın ben öyle kesiyom sistem gemilerini 25 sistemide son atış yaparak al veya kendin kes cabuk yaparsın kardeş yoksa bu sistemi seafight ne değiştirir nede düzeltir misal 56 .57 görevleri yaparken dahada kötüsü var kıymık kafa savaşcısı 3 kıymık kafa yönetiçisi 3 tane istiyor bu görev nasıl yapılacak bilinmezlik filoda değilsen cok zor görev bu sistemlerin başında en az 100 veya 150 kişi var ve 3 certana kesmemizi ve son atış yapmamız isteniyor mümkünatı yok ama halen deniyorum bugün 2 gün halen son atış yapamadık milletin arasında ve 3 certane nasıl toplucaz muamma kalytron yaralı görevi yapa bilmek için bile 4 gün beklemiş insanım görevleri kolaylaştıracaklarına dahada zor hale getirilmiş

17. ben 58 levelim deiğin görevleri geçtim önemli olan ejder tılsımı veren görevlere biraz kolaylık getirilmesi.

Asi-Ruh-ÇΛrŞı bunu beğendi.
  18. anladım dostum herkonuda sana katılıyorum yani benim demek istedihim bizle 56.57 görev yapmaya çalışıyoz 56.57. görevlerdede saçma sapan kıymık kafa savaşcısı ve kıymık kafa yokediçi ne alaka zaten bizler bu görevleri 8.9 ay önce zar zor yapa bildik şimdi bizden 3 cer tane daha isteniyor madem görev veriyo bari darbe dörevi ver yani 2 gündür bide bunun la uhraşıyoz zaten cogu arkadaşlar gibi fazlada vuramıyoz

19. ShaDe. takım adası haritası toplama ve kilitli evraklar toplama görevleri ( ejder tılsımı veren görevler) 25 er adet npc batırma istiyor amenna ama 25 npc içerisinde bazen 1 tane bile kilitli evrak veya takımadası haritası vermiyor bazen 6 saat sadece bu görevlere gidiyor zamanın çoğıu lütfen üst yönetimle görüşsenizde bunu şansa bağlı yerine garantiye yada % kaç şans ise şans oranını biraz arttırsalar . zira hesap eksiye girecek korkusu ile görev yapmaya çekiniyoruz. lütfen ilgilenir iletirseniz sevinirim. ( soruyu yineledim zira araya başka konular girdi ) saygılarımla.

20. Yamyam00

Yamyam00 User

2 saat koruma harcadım halen daha takımada haritası vermedi nasıl bi zorluk derecesi var anlamış değilim.