Kayıp Filonun Hikayeleri : Kara Yürekli Eşkiya

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve ShaDe. tarafından 18 Temmuz 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ShaDe.

ShaDe. Moderator Team Seafight

Selam Korsanlar,

fb_ad_lost_fleet_2_release.jpg

Kayıp Filonun Hikayeleri: Kara Yürekli Eşkiya hakkındaki düşünceleriniz ve geribildirimlerinizi forum kurallarına uyarak bu tartışma başlığında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Seafight Ekibiniz.

bymertooo bunu beğendi.
  2. bymertooo

bymertooo User

Merhabalar Bütün Gelen Görevleri Yaptık Ama 1 Tanesi Hariç Sonrasınıda Bilmiyorum. 3x Takımada Haritası topla-- Toplandı.. 5x Şifrelenmiş Şifre topla... 0 nereden bulacaz bilmiyorumki. görev adı: Çözülmesi İmkânsız

3. ShaDe.

Selam,

55/2 Haritasındaki NPC'leri vurmanız gerekiyor 2 farklı item için.
    Takımada Haritası -> Vezirin Gururu, Büyük Kuruntular ve Denizlerin Canavarı sistemlerinden,
    Şifrelenmiş Şifre -> HMS Hektor, HMS Buldog, HMS Karadok ve KMS Dalga Şövalyesi sistemlerinden geliyor.

Saygılarımla.

4. bymertooo

bymertooo User

Teşekkür Ederim.
    Peki Ejder Yavrusu Hakkında Bilgi Alabilirmiyim. Hem Diğer Arkadaşlarda Görür Okur.

Saygılar.

5. ShaDe.

Onu henüz tam olarak bilemiyorum maalesef, öğrendiğimde bilgilendiririm.

bymertooo bunu beğendi.
  6. sayın ShaDe. Yeni level ve görevi : 500.000 hms sistemlerine hasar ver 3 takımada haritası topla ( 500.000 hasar çok kolay ama ne vurursam vurayım 1 tane bile takımada haritası alamadım görevi üç kez iptal edip baştan aldım ) bilginize. saygılarımla.

7. ShaDe.

Selam,

Takımada haritası Büyük Kuruntular, Denizlerin Canavarı, Vezir'in Gururu NPC'lerinden geliyor ancak şans oldukça düşük epey fazla NPC vurmanız gerekebilir.

Saygılarımla.

8. bymertooo

bymertooo User

Merhabalar. Bir Bilgi için Yazıyorum.
    55-56 Seviye Sınavında +1 Silah yeri veriyor. leveli yapmadan evvel 706 silah yerim vardı hâlâ 706 ayrıca atlantisi felan heryeri bitirdim. oradalardanda eksikler var diye tahmin ediyorum.
    Konunun yeri burası olmayabiilir :)
    Teşekkür ederim

9. ShaDe.

Selam,

Sınavı bitirdiğimde silah yerini aldım ben sorun yok bildiğim kadarıyla, geminizdeki toplam silah yeri sayısı kaç acaba?

10. Şifrelenmiş şifreyi çok iyi saklamışşınız 45 tanede 1 tane düştü bununla nasıl uğraşıcak millet.

11. çAğRı

çAğRı User

Yaralı Kalytron npcsi nasıl çıkıyor?

12. çAğRı

çAğRı User

Sırrı bozmuş olacağım ama her gördüğün parça veren sisteme 3 atış yap. Başkaları bitirse bile parçan geliyor. Gurup halinde npc kesenlerle kesmeye çalış.

13. ShaDe.

Selam,

4 saat aralıklarla çıkıyor.

Saygılarımla.

çAğRı bunu beğendi.
  14. bymertooo

bymertooo User

Silah Yerlerim Tamamlandı.
    Atlantis Yolu Tamamlandı
    Atlantisdeki Yeni Görevler Tamamlandı.
    Manta Lig+uçurum
    56 Levelim
    706 Silah Yerim var.
    701 idi. 6 aşağıdan verdiyse 1 seviyeden aldıysam 708 olması gerek.
    Saygılar.

15. ShaDe.

Depo kısmındaki silah yeri sayısını sormuştum :) Yeni görevleri henüz tamamlamadığım için net bir şey diyemiyorum ancak haklısınız, destek ekibimize de bilet atınız incelenmesi için.

16. bymertooo

bymertooo User

Destek Ekibine Gerekli Mesajı Gönderdim :) Senide yoruyorum. kusura bakma. şuandada başka problem var .
    Ejder yavrusu(Erkek Görevi Kayboldu) İptal Ettim Yeniden alayım bug felan olmasın dedim .
    Görev kayıp oldu :D Kolay Gelsin

17. ShaDe.

Oyuna yeni eklendiği için problemler yaşanıyor maalesef evet, gerekli geribildirimleri yapıyoruz. :)

Teşekkür ederim, size de iyi oyunlar dilerim. ;)

bymertooo bunu beğendi.
  18. FORA23

FORA23 User

etkinliğin sadece 50 seviye üstüne gelmesini hala anlayabilmiş değilim seafight yine en iyi olduğu şeyi yapıyor bravo

19. GeL.Pc.pC

GeL.Pc.pC User

atlantis de yeni görev nerede yaw)

20. blackgo31

blackgo31 User

spark