Karanlık ve Fırtınalı Dalgalarda Etkinliği 2021

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 15 Kasım 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. https://prnt.sc/1zru6y0
    etkinlik görevini bitirmemize rağmen görevi teslim edemiyoruz ?
    bu bir sorunmu yoksa bizdemi hata var
    üzerimde 2 görev vardı aynı yere teslim etmem gerekiyordu
    2.görevi aldı ama bu görevi teslim almadı

2. https://prnt.sc/1zru6y0
    etkinlik görevini bitirmemize rağmen görevi teslim edemiyoruz ?
    bu bir sorunmu yoksa bizdemi hata var
    üzerimde 2 görev vardı aynı yere teslim etmem gerekiyordu
    2.görevi aldı ama bu görevi teslim almadı
    cevap verirmisin sayın star discorddada aynı sorunları olupta cevap verilmeyen kişiler var
    supporta yazdım geçiştirdi sadece

3. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Etkinlik ile ilgili hata olduğu için orayı kapsıyor. Dolayısıyla oranın konusu. Sorun iletildi. Biz de cevap bekliyoruz. Görev vericiye olabildiğince yaklaşın eğer denemediyseniz.

4. Deniyorum ama olmadı , genel sorun galiba

5. Görevi teslim eden varmı ?

6. bu npc sayısı şakamı ?? gezıyorum 20 dakkamı katbedip 2 npc kesıyorum

7. H5ACKER

H5ACKER User

Arkadaşlar merhaba Etkinlik çok basit tüm server birlikte hareket etmelisiniz.Seafight bize server başına diyelim 100.000 varil veriyor bunu npc keserek alıyoruz.Ve artık npc çıkmıyor.Bize diyorki 4 saatte bir 3 tüccar atıcam gidin birşeyler alın.Eğer varili olan herkes alırsa tekrar tüm servere npc spawnlancak.Ben almam biriktiririm derseniz 2 saatte bir %5 fıçınız kaybolacak.Herkesin faydalanması için varili olan oyuncuların satın alması gerekli bunu 4 saatte bir yapmalıyız.Bunu devamını sağlarsak sürekli npc spawnlanır.Ne kadar harcarsanız ilk 50 ödül alacak.

8. admin harbiden npc çok az görmüyor musun bu kadar yazılanı adam takmıyor bizi ya

9. Dün yapılan bakımdan sonra etkinlik sayaç/sıralamalar vs. kısmındaki ''Tüccar Gemileri''nin ne zaman çıkacağını belirtilen sayaç kayboldu ve bunun hakkında bir düzenleme yapılmadı halaha. Bu bilerek mi kaldırıldı yoksa bir hata mı ?

10. BIRAKTI

BIRAKTI User

Etkinlik gemisi yok bir mantığı yok topla topla fıçıları biri sıktımı yarısı yok bu tamamen paket satma üzerine kurgulanmış bir etkinlik diyesimde gelmiyorya hayırlısı saçmalamışlar bu etkinliği kimler yaptıysa

11. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Hangi sunucu?

12. Global amerika 3 de sabit aynı

13. 2d yazandan bahsediyorsanız o etkinliğin toplam süresi 2d yani 2day 2 gün kaldığını gösteriyor. Onun haricinde dünki bakımdan önce Tüccar gemilerinin respawn olma sürelerini gösteren bir sayaç vardı. 3h, 2h, 1h, 45min, 28min vs.. gibi o sayaç yok şuanda.

14. varili nerde harcıcaz nerden ne alca harcayalım npc atsın fıçı ustası bufu nerde nerden alcaz ney nerde nasıl bilcez.yazıyonuz bişey neyin nerede oldugu nasıl kullanılacağı bilgisi yok.nasıl olacak şimdi hop altın top.tüccar atacak 1 kere görünecek sen ara 50 haritayı acaba tüccar nerede bul karoyu al parayımı oynuyoz.biraz düşünceli biraz şeffaf biraz basit saklanbaçmı oynucaz tüccar gemileriyle.yıl 2021 nediyelim bilmem.

Son düzenlenen: 16 Kasım 2021
    КОМДИĆĦί bunu beğendi.
  15. selam etkinlik görevinde kordinata git görevi var kordinat görevini bitiriyorum ama görev verici görevi hep kapalı 2 gündürlü yapamıyorum görevi. Problem var galiba

16. etkinlik var npc yok. etkinlik var görev alıyon teslim edemiyon. etkinlik var ama yook.

17. 34deki limandan teslim et.

18. Klasik seafight etkinlik yapmışlar ama npc koymayı unutmuşlar 3 gündür 2 tane buldum oyunu rezil etiniz

19. 34ay

34ay User

etkinlikler etkinlik gibiyse oynayacağız baktık kötü sadece vakit geçiripkafa dagıtmak için oynayacağız istersek o da ,eski seafight gibi oyun beklemek artık mazide kaldı hayal oldu özetle