Kara Gelgit Üçlüsü Avı Etkinliği

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 8 Kasım 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam Korsanlar,

fb_ad_bleaktide_trio.jpg

Kara Gelgit Üçlüsü Avı etkinliği hakkındaki görüş, düşünce ve fikirlerinizi bizlerle bu konu başlığı altından saygı, sevgi ve tabii ki de forum kurallarımız çerçevesi içerisinde paylaşabilirsiniz.

Seafight Ekibiniz.

2. ]LooPuS[

]LooPuS[ User

Küçük oyununuz çöktü haberiniz olsun..Ayrıca npc sayısı çok az ve böyle kısa süreli etkinlikleri yağmacı ile denk getirdiğinizde insanlar npclerden çok birbirine sıkmaya başlıyor ki buda kasılmaya çalışan arkadaşlar için bir problem..

3. corumlu*06

corumlu*06 User

kimin umrundaki oyun çökmüş etkinlikler denk gelmiş millet zevk almamış.. seafight para kazansın yeter onlara

kralmetin50 bunu beğendi.
  4. :D şaka gibi oyun ha

5. • Gemi Enkazları ve İntikamcı Gemi Enkazları. oyunda gemi enkazı yok. ve oyun çöktü.. söyleyin etkinlik yapmasınlar.

6. darbe son atışa 3 altından başka bir şey vermiyor, tasarımı markete koyun bari

7. Verdiği tasarım sende varsa o yüzden altın veriyor.

8. erşan367

erşan367 User

Tasarım bende yoktu bana da altın verdi. Emin değilim ama anladığım kadarıyla kendi seviyenin altında olduğun haritalarda son atışı alırsan altın veriyor

9. Aynı şekilde bana da 1 altın verdi. Tasarım bende de yok. Supporta yazacaktım ama sonra uğraşmaya değmez diye saldım. Boşuna oynuyoruz zaten artık.

10. Selen1453

Selen1453 User

Ben sikkeleri harcamayı unutmuşum elde kalanlar nolacak?

11. ~Goliath~

~Goliath~ User

Etkinlik sonunda, etkinlik anahtarlarıma Lanetli ve Işık Saçan Ruhlarıma ne olur?
    Etkinlik anahtarları normal sandık anahtarlarıyla, Platon Sikkesi ve Baş düşman ortaya çıkma aksiyon eşyaları da Altın ile takas edilecek.

Kısaca 0

12. mr.gold**

mr.gold** User

Su altini artik kaldirin hicbir ise yaramiyor zaten!

kralmetin50 bunu beğendi.