Kaptanların Ligi Geri Bildirimi

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 3 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Son resetten önce Yengeç haritasını anında bitirmek istediğinizde sizden Destek Sözleşmesi zımbırtısını istemiyordu. Bu sözleşme ileride para ile satılacak bir öğe. Reset gelene kadar ki süre içerisinde sözleşme istemediği için 5 dakikada bir özellikle güllesi bol gemiler haritalarını tamamladı.

2. paradox07

paradox07 User

kaptana yengeç yatpırıp nimet alabilen var mı?

3. NePs

NePs User

60 tane yengeç yaptırdım. Kaptana yengeç yaptırmaya başladıktan sonra gelen resetten sonra hiç nimet alamadım. Öncesinde destek parşömeni istemiyorken 3 kere aldım

4. Ben attigim ilk yengecten nimet aldim

5. paradox07

paradox07 User

tamam sorun bende mi acaba diye düşündüm de :D denemeye devam o zaman :D

6. NePs

NePs User

Hayır sen daha iyilerine layıksın :D

7. paradox07

paradox07 User

dönen kaptan nimeti getirdi sağ olsun :D

NePs bunu beğendi.
  8. NePs

NePs User

9. paradox07

paradox07 User

10. nasıl kazanıcaz onu

11. EFE

EFE User

17 deki 10 şöhret 10 savaşçı görevi 45 deki koordinat görevi 36 daki ötücü kuşa 5 milyon darbe ver görevi bunları yaınca birer tane veriyor.

12. Görev yaparak.Bazı taç ve tp görevlerinde mevcut.

13. Kaptan geri döndüğünde atış kesme olayı düzeltilmeli.Sistem keserken veya savaşırken kaptan döndüğünde otomatik olarak atışı kesiyor.

ғrαυde bunu beğendi.
  14. NePs

NePs User

Bununla ilgili star test edip raporlayacağını söylemişti fakat üzerinden 2 haftayı geçmiş olmalı düzeltilmesi için tekrar raporlanabilir

15. ECHELON

ECHELON User

Merhaba,
    İstek ve öneri kısmı burası mı bilmiyorum. Ama kaptanlar birliğine ''Oğlak Haritası'' da eklenmeli diye düşünüyorum. Bu konuda ne yapabiliriz ?
    @Star

16. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Geribildirimler toparlanıp yollanmıştır. Dolayısı ile konu kilitlenmiştir.

Saygılarımla.
    Gereken raporu yazdım ve ilgili kişilere ilettim. Umarım en kısa zamanda oğlak ve başak haritalarını da ekletmeyi başarabiliriz.

ECHELON bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.