Kaptanların Ligi Geri Bildirimi

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 3 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

1. herkes yapacak bu sistem sana bana gelmedi herkeze geldi bütün haritalar eklenmeli ben bonus haritasına girip gemi vurmak istemiyorum

yengeç 35 dakikamı alıyor sıkılıyorum

2. Mühendis

Mühendis User

Seafight gerçekten bu sefer oyuncuların işini kolaylaştıracak bir çözüm buldu. Aynı kaptan acaba görevleride yaparmı sorusu getiriyor akıllara oyuna girer girmez 2 saat görev yapıyoruz, zaten akşamları 2-3 saat kalabiliyoruz işte çalıştıgımız için. Eğer bu 2-3 saatimizi görev,bonus vs ile ugraşmayıp savaşarak bp kasarak vaktimizi doldurursak süper olur admin arkadaşlar mesajımızı okursa aynı kaptan görevlerede gelmesini rica ediyoruz

TiryakiHasan bunu beğendi.
  3. MAV!~ATES

MAV!~ATES User

+1 diger haritalar ve görevler muhakkak eklenmeli

4. görevlerde eklensin adamlar 2 bp puanı alacaz diye görev yaptırmıyor. saldırınca da koca bir filoyu alıp üstümüze geliyor

5. Kharon

Kharon User

Hocam bende aynı durumu yaşıyorum fakat bu bizim içinde haksızlık olur. İnsanların gemisinde 500-600 milyon inci var. Adamların zaten rütbeye oynamaktan başka yapacak bir işi kalmamış inci onlar için yük gibi. Benim gemimde var 10 milyon inci adam 100 milyon inci dahi atıp haritaları bitirse benden 10 kat daha fazla rütbe puanı kasacak. Benim demek istediğim buydu. Her harita için haftalık 10 kota olsa ordan çıkacak olan gövde malzeme zaten sana fazlasıyla yetecek. Herşeyin fazlası zarar sınır olmaz ise incisi olan haritaya çökecek.

6. T0DJagger

T0DJagger User

Admin Aslında Mantikli Bütün Haritaları Koysanız

7. iyide güzel kardeşim mojo haritaları elit puan vermiyor ve bu sistem tp bufflarını ödüle eklemiyor. Kimse mojo basıp burada oynatarak rütbe puanı kasmaz buna emin ol

8. ZaGoR-SÖK

ZaGoR-SÖK User

Star Board Administrator Team Seafight

ZaGoR-SÖK dedi:
    •کëwøпτë• User

Yeni
    kesinlikle ve kesinlikle yıllardır gördüğüm en iyi hareket , seafight bunu nasıl yaptı hala şaşkınım helal olsun yinede

Beni fikir havuzuna yazdım seafight yaptı ama bana bir teşekkür bile etmediler :)
    Daha önceleri seafight in ilk yıllarında farklı cephane türleri olması ve farklı cephanelerin etkinliklere göre fazla vurması fikrini vermiştim ondanda bir teşekkür gelmedi :)
    Biz fikir veriyoruz onlar geliştiriyor.. güzel olmuş,
    Click to expand...​
    Emin olun sizinle alakası yok :)sen ne dersen de doğrusu bu ben söyledim oldu iki satır teşekkür yeterdi hemen savunma korkmayın patent ücreti istemiyorum::) kuru bir teşekkür yeter

9. ka!

ka! User

Diğer kaptanların parayla satılacak olması dışında harika ! :D

10. diğer kaptanlar parayla mı satılacakmış :D

11. Saat 13 00 da oyun donduğunda bu sistemdeki saat ilerlemiyor.Hep aynı dakika saniyede kalıyor.

ғrαυde bunu beğendi.
  12. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Bence siz kendi bildiğiniz doğru ama aslında yanlış olan şeylere inanmaktan vazgeçmek istemiyorsunuz. Neyse hadi siz yaptırmış olun bari :)

Son düzenlenen: 9 Eylül 2020
    NePs bunu beğendi.
    • Yengeç, Kova ve Yay Bonus haritalarını “Kaptanlar Ligi” ne ekledik.

10 dakikaya reset geliyor bakalım nasıl olcak

13. yengeç ve yay zaten vardı. anında bitirme özelliği için parşömen istemesi gerekirken hata yüzünden istemiyordu. şu saate kadar 5 dakikada bir harita bitiren bitirdi artık parşömen ister :p

14. yama yazısını sonradan güncellediler görmedik ki :D

15. DEWIL_TEAM

DEWIL_TEAM User

hızlı bitirde istediği destek sözleşmesi nedir

16. Parşömenden kasıt nedir? İkinci sorum da haritaları yaptırdıktan sonra verilen ödüller kendimiz vurduktan sonra verilen normal ödüller ile aynı mı. Yani yengeç gövde, yay gövde, kraliçenin nimeti vs gibi? Deneyen varsa aydınlatabilirse sevinirim. İyi forumlar.

17. saltı

saltı User

Kaptana harita yaptırırken sen de başka bir haritayı yapabiliyor musun? :D

18. Beyler resetten önce denedim haritanın tüm ödüllerini veriyor kristal nimeti veya yengeç gövde... gibi (şansa bağlı) .
    Hızlı bitire basınca 120 bin havai,15er veya 25er ışınlanma ve hız taşı tam hatırlşamıyorum 2300 de barut gidiyor hiç bişey yani hızlı yaptırılır ama illaki buna bi kural getirirler.Son olarak kaptanı gönderdikten sonra isterseniz çıkış alın ödülleri geliyor

19. oyun açıldı ve destek sözleşmesi geldi hızlı yaptırmaya

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.