Kaptanlar Birliği Kaptan Yükseltme

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve LORD|V tarafından 27 Mart 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. LORD|V

LORD|V User

Selamlar, kaptan yükseltirken normalde kaptanın üzerindeki ekipmanları değiştirmeden canlılık takılıyken yükseltiyordum. Dün aklıma bir fikir geldi ve canlılık ekipmanlarını çıkarıp yükselttim nasılsa boşa gidecek ekipmanlar diye ama maviden mora yükseltmeme rağmen canlılık 710 dan 252 ye kadar düştü. Daha önce birçok kez kaptan yükselttim fakat hiç bu kadar düşmemişti. Yani öğrenmek istediğim şu aslında, kaptanı yükseltirken üzerindeki ekipmanların iyiliği kaptan yükseldikten sonraki değerlerini etkiliyor mu?

2. TheLoserTR

TheLoserTR User

Selam bro. İlk turuncu kaptanı yaptığımda canlılığı hiç önemsemeden yükseltmiştim. Ekipmansız şekilde canlılığı 280,şansı 320, itibarı 480. Sonra yeşilden turuncuya kadar full canlılık ekipmanı ile başka bir kaptan geliştirdim. Şu an canlılığı ekipmanlı 1100 civarında. Muhtemelen etkiliyor yani.

LORD|V bunu beğendi.
  3. LORD|V

LORD|V User

Katiliyorum hocam ayni sekilde dun bir turuncu kaptan yaptim. Morken 1050 civarlarindaydi canliligi full canlilik takiliyken turuncu yaptim ve 600-700 e kadar dusmustu canlilik. Ama 10 level yaptiktan sonra yaklasik 1400 civarina geldi. Onun pesine aklima bu olay geldi madem ekpiman yok olacak en azindan bosa gitmesin digerlerine kullanirim kafasiyla bir mor kaptani daha yapayim dedim. Onun canliligi dusuktu zaten 710 du. Komple ekpimani cikarttim ve canlilik olmayan ekipman takip turuncu yaptim ve su an full ekipman takili olmasina ragmen 252 saka gibi leveli 1 tabii ki su an normal ama 10 da yapsam en fazla ne kadar artar mechul. Bu konuda hakkinda net bir bilgilendirme goremedim bir sormak istedim eger boyle bir sey varsa bence cok onemli bir bilgi.

4. Son düzenlenen: 27 Mart 2024
    LORD|V bunu beğendi.
  5. Ben kaptanlar Birliğine yaptığım bütün harcamalardan pişman oldum ne kadar kaptan sandığı içeren paket varsa aldım ama karşılığını göremedim

LORD|V bunu beğendi.
  6. valla benim de orayı tam anlamam baya pahalıya mal oldu şimdi haftada hiç yoksa 3-5 ikizler akrep falan kasıyorum
    getirisi götürüsünden daha fazla oldu

7. ShaDe.

ShaDe. Moderator Team Seafight

Selam,

Kaptanlarınızı geliştirirken takılı olan ekipmanın değerlerinin bir önemi yok, renk değiştiğinde doğal olarak değerleri önceki rengine göre düşük olur ilk başta ekipmansız da olduğu için, ekipman takarsanız seviye atladıkça değerleri de yükselecektir. İyi kaptanlar elde etmek için kaptanlarınızın renksiz taban değerlerinin yüksek olmasına da dikkat edin.

Saygılarımla.

LORD|V bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.