Kaplumbağa Gecesi Etkinliği 2020

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 14 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. etkinlik haritası yapmışlar bi kaç dalga sonunda oyunun kasmasından oyuna müdahele edemiyorsun sistemler bi anda seri şekilde piyasaya çıkıyor her etkinlikte böyle saçma gurup haritası yapmak zorundamı sefafight.

2. Gaga Çene Katili ya da Yok Ediciye 5,000,000 Hasar ver
    Bu görevdeki Npcleri nerede bulabilirim ? Tüm haritaları dolaştım yok.

3. Amiral gemileri doğmalarını bekleyip yukarıyı takip ediceksin.Çıkınca da tp atıp gider vurursun

4. lanetli ruhla alınıyor sizde neden işikyayan gözüküyor sorun mu var oyunda ona göre supporta yazmak gerekırmı

5. 1 kereligine ışık yayan la alınabiliyor

6. iFlekzz

iFlekzz User

Havai fişek neden 4-5 saatliğine geldi geri gitti, 24 saat boyunca kalması gerekmezmiydi , p.tesi olduğu için 10 m çektim geri girdim almak için kaldırılmış.

7. Lanetli ışık takası felan getirilmeli.Tr serverında çıkan kanlı/kopartan çeneler çok yetersiz kalıyor.Kitap haritasıda bile çok az sistem çıkıyor.Mega serverlarda sistem eksikliğini yine çekiliyoruz.Mega serverlarda şu sistem olayına artık bir çare bulunmalı

ғrαυde bunu beğendi.
  8. Heartsbane

Heartsbane User

Katılıyorum. Buna ek olarak kraliçenin nimeti pazara geri getirilmeli çünkü bir hata ile çıkmış olabilir ama pazarda 1 günden uzun bir süre kaldı ve bu sürede alan aldı. Alamayanlara haksızlık olmuş oldu.

9. Heartsbane

Heartsbane User

Yanlış hatırlamıyorsam paslanmaz çelik güverte de vardı, o da kaldırılmış etkinlik karaborsasından.

10. ~Goliath~

~Goliath~ User

Etkinlik karaborsasında haksızlık yapıldı , kraliçenin nimeti ve çelik güverte kaldırılmış ruhlarım eksik diye almamıştım fakat şuan tam alıcaktımki bulamadım , herkes şuan full bufflı + karaborsalı zaten zaten birde onları aldı tam oldu bizim daha nimetimiz bile yok ya alanlardan bu itemler çekilsin yada pazara tekrar konulsun haksız rekabet var oyunda

11. şirvanlı

şirvanlı User

merhaba bay star bir sorum olucak amiral npcye tek sıkıuyordum canınm azaldı fullemek için menzilinden çıktım canı tekrar fullenmiş npcni normalmi?

12. Ejderha53

Ejderha53 User

bir sonuç cıkmadı herhalde

13. Merhaba @Star ;

Cassiopeia kaos haritasında 1 kanlı çene 1 kaplumbaga yagmacısı ve 1 kabuk ezici gemi çeşitlerini sırayla haritaya atmaktadır.

Kanlı çeneler 20 yağmacıda 20 cıkmakta kanlı çene total can 28m yaparken yağmacıların totalı ise 116 kusur mılyon can yapmakta. Bir yama ile düzeltme olarak kaos haritasında yağmacı sayısını 10 adete düşürürseniz daha adil ve zevkli bir harita olabilir.
    Sonuçta bu şekilde 28 m kanlı çene 50 kusur yağmacı olacak 2 kat işlem yapılmamış olacaktır.

İyi çalışmalar

14. Kesinlikle haklisin arkadaşım ama hic bir zamanki gibi gene birsey yapmicaklar iletiliyo ama sonuc yok bir daha iletilmesini rica ediyoruz..

15. NePs

NePs User

Etkinlik her yönüyle mükemmeldi etkinlik gemisinin sayısı arttırılması kalabalık serverler için iyi olacağını düşünüyorum. TR de durum nasıl bilmem ama oynadığım serverda TR yi aratmayacak kalabalıkta olmasına rağmen gayet güzel inci kasılabildi. Lonca haritası mükemmel olmuş, ruh kasmak için gayet güzel bir yer. Bu yönde raporlama yapılabilir bu tarz etkinlikleri sonradan yamaların en baştan karar verilerek yapılmış haliyle gelmesini temenni ediyorum.

16. AlınTeri

AlınTeri User

İyi günler, etkinlik sıçan yuvası için istenen büyülü nişan bedeli her gün 1 den başlamıyor mu ?

17. Evet bu normal sistemin tamir olma durumu var

18. Heartsbane

Heartsbane User

Açıkçası yıllardır bu kaplumbağa etkinliklerini hep sevmişimdir. Bi bu etkinlik bir de Titan etkinliği gerçekten çok güzel oluyor. Teşekkür ederim Seafight, son zamanlarda yaptığın iyileştirmeler için. Hem etkinlik NPC'lerine taç ekleyip (Yağmacı etkinliği ve Cadı etkinliği gibi) level atlamayı ve taç kasmayı kolaylaştırdığın için hem de böyle güzel ve karlı etkinlikler yaptığın için. Yıllar sonra ilk defa 24 level olabildim bu taç kasabilme olayı yüzünden :D Ayrıca Dünyayaran topu olayı da pay to win olayını biraz azaltıyor. Seafight böyle iyileştirmeler yapmaya devam ederse eminim hem oyuncular için hem de kendisi için iyi olacaktır.

19. Star

Star Board Administrator Team Seafight

evet normal çünkü 10 saniye içerisinde tamir oluyor.

20. Harita için sıraya girdikten sonra güvenli liman dışında bir haritaya çıktığımızda normalde sırada kalmaya devam ediyoruz.Ama batınca sırayı gösteren çubuk kayboluyor ve oyun tam geldiğinde tp atıyor iseniz tp attıktna sonra oyunu başlatmıyor.