Kaplumbağa Gecesi Etkinliği 2020

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 14 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Etkinlik sıralamasında büyük hayvan avı sıralamasında sunucunuzun verdiği darbe önemli. Eğer sunucunuz, gerekli hasarı verip sınırı geçerse, cassiopeia'nın kudreti aktif olur.
    Screenshot_4.png

2. yumurtalardan lanetli ruh kasmaya başladım.Alev fırtınası topu attı o kadar çok kestim yani.Şaka maka sürekli şikayet ediyoruz ama bu seferki etkinlik orta aşamaya geçmeye çalışan benim gibi gemiler için çok iyi oldu çok güzel kıyamet balyozu topu kasıyorum.

Son düzenlenen: 17 May 2020
  3. - Gaga Çene Katili:
    o Verdiğin hasara bağlı olarak TP ve İnciyle ödüllendirilirsin.
    o En çok hasarı veren oyuncunun bu tasarımı kazanma şansı vardır: Ateşli Ahtapot:
    o En az %5 hasar vermiş tüm oyuncular Kraliçenin nimetiyle ödüllendirilir

S.S.S. kısmında bu şekilde yazmasına rağmen baştan sona terra cephanesi ile vurup 200 000 inci dahi alsak nimet vermiyor.Bu sistemde bir sorun mu var acaba ? Eğer şans ile veriyorsa s.s.s kısmının düzeltilmesi gerekmekte.

ғrαυde bunu beğendi.
  4. bendede aynı oluyor ama muhtemelen % 5 hasar veremiyoruz :)

5. Heartsbane

Heartsbane User

Ruh takası gelirse çok iyi olur. Bir sürü ışık yayan birikti ama buna oranla çok az lanetli ruh var.

6. büyülü nişanı nereden bulabilirim sadece lanetli ruhla mı satılıyor acaba ??

7. slm etkinlik npcleri 22/1 den sol tarafa olduğumuz zaman etkinlik npcesi nereye atığı görülüyor 31/1 ve sağtaraf 41/1ve 45 taraflarında hiç gözükmüyor nereye atığını saygılAR KOLAY GELSİN

8. Heartsbane

Heartsbane User

Oyundaki market kısmına "Büyülü Nişan" yazarak, büyülü nişan alabileceğin bütün konumlara erişebilirsin. Lanetli ruh dışında parayla ve ışık yayan ruhla da satılıyor.

9. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

%5 Hasar verdiğinize emin misiniz? İnci almanız, %5 hasar verdiğiniz anlamına gelmiyor.

10. Büyülü nişanın artık sadece lanetli ruhla satılıyor olması resmen bizlerle dalga geçmek demek. Zaten kasamıyoruz 100 lanetli ruh 1 nişan için çok fazla. Ayrıca nedendir ki seafight bu karaborsada her gün bir şeyleri değiştiriyor ya da kaldırıyor ama hep oyuncuya zararı olacak şekilde yapıyor bunu.

11. BIRAKTI

BIRAKTI User

mini oyunlara giriş antik ve Büyülü nişan giriş bilet sayısı sıfırlanmıyormu sıfırlanıyorsa ne zaman sıfırlanıyor

12. Heartsbane

Heartsbane User

Buffları, tasarımları ve alev fırtınası toplarını almak için 20.000 den fazla yeşil ruh istiyor. Günde 500 600 ruh anca kasıyorum npc azlığı yüzünden. 10 günlük bir etkinlikte topları alabilirsem kendimi şanslı sayacağım. Kanlı Çene npclerinin artması lazım

__*O*B*I*W*A*N*__ bunu beğendi.
  13. Selamlar,
    Kaplumbağa kitabı kullanıp girdiğim haritada ortadaki adaya vurunca önce kanlı çene çıktı, hepsini bitirip vurmaya devam edince diğer etkinlik npcsi çıktı ama onları da bitirip vurmaya devam edince büyük sistem gemisini atmadı yine kanlı çene attı. Bir sorun mu var acaba yoksa atladığım bir şey mi var?

14. Heartsbane

Heartsbane User

Sıralama şöyle gidiyor: Kanlı Çene, Kaplumbağa Yağmacısı, Kanlı Çene, Kaplumbağa Yağmacısı, Kabuk Ezici. Toplam 5 dalga var yani.

15. lanetli ruh veren npcleri artırmak lazım oyunda botlar yüzünden bulunmuyor

16. serverimiz belirtilen hasar aralığını vermiş olmasına rağmen kaplumbağa haritasına giremiyorum sorun mu var yoksa limandan vs. girmem gerekiyor

17. kitapdan giriliyor filosuzsanız belki o yüzden giremiyorsunuzdur.Lonca haritası diye geçiyor sistemde

18. evet filom yok şuan :)

19. aşk kulesi ve su kulesi özellikleri neler ?

20. CM ruh takası yönünde çok istek var acaba raporlayabilir misiniz?