Kale Günü Hakkında

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve LeTs_qo[LaV] tarafından 1 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Selam,

Son 10-15 gün içerisinde aynı konu hakkında belki 30 ya da 40'ın üzerinde mesaj yazdım. Lütfen geçmiş konuları inceleyiniz. Bize bilgisi geldiği gibi sizlerle forum üzerinden resmi olarak paylaşılacaktır. Lütfen forumu takipte kalın.

Saygılarımla.

Biz yazıcaz siz cevaplıyacaksınız göreviniz bu ben tek tek forumu açıp inceleyemem

2. reswani02

reswani02 User

Tamam moderatörlerin görevi bizlerin sorularını cevaplamak haklısınız,fakat herkes biliyor ki kale günleri geldiği zaman forumda duyurusu yapılıyor,bilmeyenler zaten sorup öğrenebiliyor bunu.Fakat bazı arkadaşlar ısrarla her gün aynı şeyi sorup duruyolar bu bir oyuncu olarak benim bile fazlasıyla dikkatimi çekiyor.Defalarca aynı cevabı almasına rağmen hâlâ inatla kale günleri ne zaman çıkıcak diye soran arkadaşları eleştirmek gerek bu konuda,keyifli oyunlar

3. antalya_07

antalya_07 User

Kardeş sen oyunuda bırak burayı terket. Herkes işini yapmaya çalışıyor. Saygılı olun. Burada bulunan insanlarında günlük hayatında sıkıntılar olabiliyor. Oyun forumu burası. Yargılayacağına gel başvur forum görevlisi ol. Ben seni o zaman göreyim. İyi forumlar...

4. Aynen herkese tek tek açıklama yapsınlar.

5. AlınTeri

AlınTeri User

Ne alaka ya :) Az biraz kafanı aşağı çevirde kale günü hakkındaki konulara bak. Gören de iş adamı , her saniyesi milyonlar ediyor zannedicek. Bu konuyu yazmak yerine 20 tane başka açılmış konulara bakardın.

Huabtais bunu beğendi.
  6. Noldu adminlikten atılınca adminlerin aleyhine mi yazı yazmaya başladın.

7. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Aynı sorulara aynı cevaplar verilir. Hitap tarzınıza dikkat ediniz. Eğer bir şikayetiniz varsa Support(Destek Ekibi)'a yazınız.

Saygılarımla.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.