İtibar Görevleri Hakkında

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve Bigpatronn*RNN* tarafından 27 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Herkese merhabalar. Konu başlığında belirttiğim gibi itibar puanlarıyla ilgili ayrıntılı bilgisi olan ya da forumda böyle bir konu mevcut mu ? Ayrıntılı olarak anlatan ve puanların ne işe yaradığını gösteren bir konu var mıdır ? Yoksa bilgisi olan aydınlatabilir mi ?

2. Kharon

Kharon User

Maalesef forumda çok basit bir şekilde sadece itibar görevi şöyle alınır burdan kontrol edilir gibi anlatmışlar. Milletler topluluğu itibarı için şart yok 24 level olduğun anda 3 görev yapabiliyorsun. 29 level olursan 4. görevide alabilirsin. Keskin kılıçlarla 29 level olursan günde 400 itibar kasabilirsin 15 bin son. Kupa odası kısmında gerekli şartları karşıladığın zaman kale benzeri kupa kalesi açılıyor. Kupa kalesini taçla geliştirebiliyorsun açtığın kupa kaleside dahil olmak üzere. Savaş köpekleri itibarını bende bilmiyorum tam o itibar hakkında konu açmak için geldim şans eseri senin konunu gördüm.

ImPickleRick bunu beğendi.
  3. Star

Star Board Administrator Team Seafight

İşinize yarayacak ve aktif olanlar şöyle;

Muson Lordları - Fırtına Ustaları - Sarsıntı Fatihleri - Cehennem Ateşi Zebanileri
    Bu yukarıdaki dört itibar, 10 bin olunca aslan haritasındaki sistemlerden yulong sikkesi kazanmaya başlarsınız.
    Milletler Topluluğu - Savaş Köpekleri
    Bu iki itibar ise kupa kalelerini açmak için ihtiyacınız olan itibar puanlarıdır.
    Vovoi İtibarı
    Bu itibar ise 30/1 haritasında her 6 saatte bir çıkan altın geyik sistem gemisi içindir.
    Altın geyiğe en çok darbeyi verince, ekstra bir milyon inci alırsınız. İtibarınız en az 2,500 olmalıdır. Diğer itibarlar ise geçtiğimiz etkinliklerden toplamış olduğunuz, fakat sıfırlanmayan hiç bir işlevi olmayan itibarlardır.

ImPickleRick bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.