İç Savaş Etkinliği

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 9 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Eğer yanılmıyorsam Arena haritasında iki sikkeyide kasmak mümkün.

Saygılarımla.

2. BIRAKTI

BIRAKTI User

maalesef öyle belki degişir sayı bekle etkinlik sonuna kadar

3. antalya_07

antalya_07 User

Herşeyin bir çözümü vardır. Aldığınız hasarı düşürmek istiyorsanız, Pet taşlarınız isabet ve kaçınma yani savaş petini takın, iskarmozlarıda taktık mı oldu mu sana defans. Ha bide unutmadan bekçi koyun bekçi. Bakın sistemler kaç vuruyor denemesi bedava :D

4. bekçi koyunca biz sisteme kaç vurucaz onu düşündünmü? :D

ayrıca adminler karaborsaa aslan siperi miço şarapnel yağmuru vb itemlerin konması için iletirmisiniz

5. antalya_07

antalya_07 User

Arkadaşım sen batmaya devam et o zaman sisteme bağlıyorum arka planda gayet iyi vuruyor. Filmimi açıyorum arada bakıyorum hemde amiral topuyla vurup EP ve TP kasıyorum. Kardan adam ve kış ışığıda cabası herkes haritada. Sistem bittiğinde bi bakıyorum yelkenim dahi düşmemiş 380 vuruyor sadece :)

6. antalya_07

antalya_07 User

Ayrıca bu etkinliğe karlı değil diye yorum yapan arkadaşları gördüm. Sıfır gülle atıyorum 10m inci kasıyorum sadece 6 saatte :D

7. carpe.diem

carpe.diem User

savaşçı bana vuruyordu sürekli. Haydut kes dediler haydut kestim. Bu sefer haydut vuruyor. bunu sıfırlamanın bir yolu yok mu yaa? ikisi de vurmasın.

8. Hocam bu etkinlik gemileri hem fazla vuruyor hem karli degil hemde biz vurmadan vuruyor nasil kascaz boyle bi cozum uretin karli olsa tamam dicem lutfen ilgililere iletin

9. Star

Selam,

Konuyu raporlarıma ekleyeceğim. Üstlerim ilgili yerlere ileticektir.

Saygılarımla.

10. Merhaba arkskaşlar bu etkinlik sistemleri hakkında sizde benim gibi sanırım şikayetçisinizdir.Konu şu ki takımında olduğumuz sistemler biz sıkmadan bize sıkması hem yüksek sıkıyor hem bu sistemler yüzünden gerek taç görevleri gerek tp görevlerini yapamıyoruz.Benim önerim şu bu sistemler biz sıkmadan sıkmaması saygılarımla.

11. nasıl oluyormuş o ?

12. antalya_07

antalya_07 User

Kardeş haritada geziyorum 1 Milyon darbesi olan sistemleri kesiyorum. Bana güllesini fazlasıyla veriyor. Onu çıkan amirallere vuruyorum bu kadar basit. Kardan kar etmiş oluyorum.

13. Sadrazam

Sadrazam User

Kardeşim Etkinlik başladığından beri bütün çıkan Amiral npc leri kestik tasarımı vermiyor serverde alan yok bunu düzeltsinler artık

14. Star

Selam,

Konu ile alakalı birden fazla şikayet geldi. Konuyu üstlerime iletiyorum. Eğer hata varsa en kısa sürede düzeltilmesi dileğiyle.

Saygılarımla.

15. sagitta03

sagitta03 User

Kac itibar puani yaptin?Paylas bize de bakalim kac puandan sonra karsilamaya basliyor,bizde bilelim..

16. heaty

heaty User

6 saatte 10m vay ki vay :D etkinlik sonu milyar milyar inci yaparsın ozaman

17. antalya_07

antalya_07 User

Şu an 13binden fazla itibar puanım var arkadaşlar. Sistem gayet basit. Tasarım vermeside cabası. Bu arada 2 gemi düşünün birinin itibarı 2000 diğeride 1999 itibara sahip. Öncelik olarak sistemler itibarı yüksek olan yani 2000 itibara sahip oyuncuya vurur. Mantığınızı kullanın gayet basit savaşması zor evet ama farmer olun az rakiple uğraşmayın. Sadece sisteme sıkın o zaman inci kasarsınız. İyi forumlar benden bu kadar kolay gelsin beyler :)

18. Kutsal Savaşçı 2500 itibardan sonrası ödülü: gülle 1800-2200 arası geliyor arada 26bin inci civarı geliyor ( tabiki her npc vermiyor )

018-10-11 16:27:11
    5 Naip'in Filosu saygınlığı elde ettin.
    2018-10-11 16:27:11
    Kutsal Savaşçı adlı oyuncunun gemisini batırdın.
    3920 TP (Tecrübe Puanı) aldın.
    3 x Solon Sikkesi aldın.
    2200 x Kafatası cephanesi aldın.

19. 2018-10-11 18:02:56
    1 x Kral Fırtınası aldın. uzun bir zaman sonra etkinlikten tasarım aldık inci falan gelmesede olur artık gazozuna takılıyoruz zaten etkinlikte gülle bitince normal rutin takılmaya devam

20. sırf bu yüzden oyuna girmiyorum 2 gündür zaten canım az 2 vuruyor batıyorum çok saçma