İç Savaş 2022

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 20 Ağustos 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

29 seviye 2.görev kör talih görevi için 22-1 jayne dalton gönderdi ama sadece etkinlik görevi var

1. acil

oy sayısı 1
    50,0%
  2. acil

oy sayısı 1
    50,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. Grup haritasında son npcnin 5 m canı varken haritadan attı, ödül alamadık. Sorun mu var bunda, yoksa süre mi var? 2 kere yaptım,vermedi.

Son düzenlenen: 20 Ağustos 2022
  2. Star

Star Board Administrator Team Seafight

3. DOCIVILWAR22

Kodun doğrusu bu olması lağzım.

**facia** bunu beğendi.
  4. Bu harita ödülleri vermiyor @Star
    İki defa arka arkaya girdim. Batmadan bitirdim. Hiç bir şey vermedi.

Son düzenlenen: 21 Ağustos 2022
  5. Etkinlikteki iki itibar aynı anda kasılamıyor mu? Dalton armadası baya birikti. Diğeri için npc kessem de birikmiyor. Yani kesiyorum. 2 itibar puanı aldınız diyor. Ama itibar sayfasına bakıyorum. Biriken hiç bir şey yok. 0

6. Daha şimdi üçüncüye girdim. Tırt. Sıktığımız mermi ve harcadığımız zamanla kaldık.

7. Fizikci

Fizikci User

Hayir kasilamaz, diger takimdan aldigin itibarlar suanda bulundugun takimdaki itibari dusurur

• Kutsal Savaşçı: Vurulan hasara göre: İnci (şansa bağlı), TP, Solon Sikkesi ve itibar puanları, Kafatası Cephanesi ve ufak bir şansla Taç, Yulong ya da Safanad sikkeleri.
    • Kraliyet Haydutu: Vurulan hasara göre: İnci (şansa bağlı), TP, Plato Sikkesi ve itibar puanları ve Ayrıca %3 Darbe yok eden bütün oyuncuların Kraliyet Kartalı tasarımınız kazanma şansı vardır.
    Açıklamada Kutsal Savaşçı ve Kraliyet Haydutunun ödül olarak Solon Sikkesi ve Plato Sikkesi verdiği yazmakta fakat kaç tane kesmeme rağmen bu iki npc sikke vermemektedir. Bu sorunla ilgilenibilir misiniz?

8. İkisi aynı anda ödül vermiyor benim anladığım. İki düşman grubun npcleri bunlar. Belli bir itibar gerekiyor. Aynı anda sadece bir tarafın itibarı birikiyor. Hangi itibara sahipsen o tarafın düşman gemilerine sıktığında ödül alırsın. O da itibarına oranla ödül veriyor. Atıyorum itibarını biriktirdiğin npclere sıkarsan sadece karşı tarafın itibar puanını alırsın. Ta ki itibarın terse dönüp diğer tarafın itibarını biriktirene kadar.

9. Kendi önerim de plato biriktirmek için dalton armadası itibarı biriktirdim. Ama plato toplamak için kestiğimiz npcler itibar da veriyor. Bende keskin kılıçlar da vardı. Gerekli itibar sınırı 2500 ken benim itibarım 5000 lere geldi; plato sikkesi toplamak için npc kese kese. Şimdi solon için tersine çevirmem lağzım itibarımı ama 5000 den geriye dönmek zulum şu an bildiğin. Ki döndürmek için keseceğim npcler sadece itibar veriyor. Başka bir ödülü yok. Bence mağazaya itibarı sıfırlama nişanı gibi bir şey gelmeli. İtibarı sıfırlayıp ne kasmak istiyorsak o yönde tekrardan itibarı biriktirmeliyiz. @Star

10. dalton armadası itibarı kasanlar (kırmızız npc yi kesenler) grup haritasında ödül alamıyor. Bu sorun ne zaman düzeltilecek.

11. Selam kolay gelsın.. kırmızı takım grup harıasında sorun var odul gelmıyor bakarmısınız rıca etsem

12. bakikaba

bakikaba User

[​IMG] 28-1 den aldığım 29 seviye 2.görevi bitimiş olup 22-1 jayne dalton gittiğimde ama sadece etkinlik görevi var ve görevi teslim edemiyorum gözükmüyor.yardımcı olurmusuz görev yapamıyorum.[​IMG] https://www.hizliresim.com/6va3ijj[​IMG]

Son düzenlenen: 22 Ağustos 2022
  13. BIRAKTI

BIRAKTI User

Bu grup haritası ödülü taç alma oranımız çok fazla biraz bunu yulong alma şansımız arttırılsa dahada güzel olur etkinlik diye düşünmekteyim sayın adminler bu konuyu bir iletin lütfen merkez ekibe kolay gelsin iyi çalışmalar

14. PRESTİJ

PRESTİJ User

Merhaba,

limanda oyuna başladım, görev alıp çıktım ve tekrar limana giremiyorum. sürekli olarak "bir oyuncu ile savaşırken pve bölüme kaçamazsın" uyarısı veriyor. çerezleri temizledim, çıkış yapıp giriş yaptım, kendimi batırttım. yok limana giremiyorum.

15. muhtemelen etkinlik npclerinden biri vuruyordur sana. itibarın 1 den yüksek olunca vurmaya başlıyorlar. sana saldıran bi şey var mı bi kontrol et

16. SORUNUM ÇÖZÜLDÜ TEŞEKKÜRLER.

Son düzenlenen: 22 Ağustos 2022
  17. GOil

GOil User

2500 itibardan sonra ödül artışı olan başka bir itibar seviyesi var mı?

18. Güncellemeden sonra grup haritasındaki gemiler herkese hasar vurmaya başladı mı ?

19. nası çözdün