İç Savaş 2022

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 20 Ağustos 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

29 seviye 2.görev kör talih görevi için 22-1 jayne dalton gönderdi ama sadece etkinlik görevi var

1. acil

oy sayısı 1
    50,0%
  2. acil

oy sayısı 1
    50,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam Korsanlar,

İç Savaş 2022 etkinliğimiz hakkındaki görüş, düşünce ve fikirlerinizi bizler ile bu konu başlığı altından saygı, sevgi ve tabii ki de forum kurallarımız çerçevesi içerisinde paylaşabilirsiniz.

Seafight Ekibiniz.

2. AHISKALI

AHISKALI User

Yağmacı karaborsası paketleri hangileri acaba?

3. fly__

fly__ User

Merhaba, kanlı yağmacı ve naipin intikamı npclerinin bu oyuncu sayısına oranla canları ve sayıları arttırılmalı

4. Yağmacı karaborsası ne zamana kadar açık olacak

5. GROSVATER

GROSVATER User

DOCIVILWAR2022
    etkinlik kodu neden bulunamadı diyor

6. etkinlik hakkında biraz açıklama yapabilecek var mı? SSS kısmından hiçbir şey anlaşılmıyor 20 fraklı isim yazmışsınız. Haritada kutsal savaişçı var onu kesiyorum SSS kısmına bakıyorum kutsal savaşçıdan bahsetmemişsiniz. Ben hangi takımdayı her npc ye vurabiliyor muyum inciyi nerden kasıcam biri yardım edebilir mi?

Meyeka bunu beğendi.
  7. Fizikci

Fizikci User

Etkinlik açıklamasındaki gemi isimlerinin gerçekle alakası yok, kopyala yapıştır yapılmış, bu kadar da özensiz iş yapılmaz yani.

8. DOCIVILWAR22
    CPTNLILITREAT

9. Çok haklısın. Etkinlik açıklamasında verilen gemi adları ile oyundaki gemi adları birbirinden farklı. Hatta grup adı bile yanlış. regent armadası dediği naip armadası aslında.

10. merhaba kolay gelsın etkınlık gru harıtasında kırmızı takım daltonun harıtasında odul vermıyor.. 5 dalga yapıyoruz hıc bırsey alamıyoruz acaba sorun mu var bu grup harıtasında

11. erşan367

erşan367 User

Ben de etkinlik sandım, inci vermez birşey yapmaz saçmalık. Etkinlikteki amaç ne ortaya karışık npc atılmış yersen

12. ReasoN^

ReasoN^ User

Dalton’un Kaderi Grup haritasına girdim 5. dalganın büyük amiralinin canı 1 mil kalmışken haritadan attı ödül de vermedi sorun ile ilgilenir misiniz

13. katılıyorum 5. dalganın sonunda npcnin 4-5m canı kala bizi haritadan atıyor ve ödül vermiyor attığımız gülleler boşa gidiyor düzeltilmesini talep ediyorum

14. -Monster**

-Monster** User

Etkinlik grup haritası dalton armadası itibarı olan oyunculara ödül vermiyor.5 kere girdik büyülü nişan ile ödül alamadık.

15. **facia**

**facia** User

DOCIVILWAR2022 kodunu girdiğimde kod bulunamadı hatası alıyorum sebebi ne olabilir?

16. Beep-Beep

Beep-Beep User

Merhaba, Global Europe 8 / Yeni serverde.. Bu haritayı üst üste 3 / 4 arası kez yapmamıza rağmen. 1 kere ödül verdi sonrakilerde hiç ödül vermedi bu sistemde hata var galıba 10 dk boyunca grup yapıyoruz. ama ödül vermiyor bu hata galiba bakabilirsminiz.

17. Fizikci

Fizikci User

Grup haritası ödülleri efsaneee, 100k taç yada 10k yulong ama bir bug var sanırım bazen ödül vermiyor

Son düzenlenen: 20 Ağustos 2022
  18. mks705

mks705 User

tanrı ?

19. sayın oyun yöneticileri en son etkinlik kodunu yazdığım halde hesabıma yulong sikkesi geçişi olmadı fakat seyir defterinde gösteriyor ve onun üzerine ARMADA KESESİ paketinden çektim ve oradaki yulong da hesabıma geçmedi acaba rica etsem bu durum ile ilgilenebilir misiniz neden böyle oluyor ?
    hesap ıd :1392/5375

20. **facia**

**facia** User

anlayamadım?