HRMA Zaferi Sistem Gemisi Hakkında

Konusu 'Teknik Sorunlar' forumundadır ve TiryakiHasan tarafından 2 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. HRMA Zafer 45 milyon canı var 27 bin vuruyor ve hızlı vuruyor yanımdaki oyunculara 15 bin vuruyor 5-6 kişi toplandık kesemedik ve canını yeniden doldurdu ayrıca 4 tane birden HRMA Kılıçcısı cıkıyor 20bin vuruyor yanımdaki oyunculara 11 bin vuruyor ve hızlı vuruyor menzilde +60 herhalde boyuna batıyoruz biz neden işkence cekiyoruz mantık arıyorum mantık yok bence bu 2 sistem de hatalı başından beri hatalı bir sistemi de 50 kişi toplanıp kesecek hali yok 5-6 kişi bu bu sistemleri zar zor kesebiliyorsa bizde değil sizin sistemlerinizde sorun var HRMA zaferinin DP si 10milyon kala hepimiz battık kılıclılar bug a girdi zaferin yanında ayrılmadılar zafere gelen battı giden battı zaferin canı tekrar fullendi kılıclılar sonra hareket etmeye başladı bizde onları batırıp zararımızı karşıladık olan zaferden 35 milyon can indirdigimiz güllere oldu ah bu zafer vah bu zafer zafer bizi dövdü zafer yüzünden psikolojim bozuldu sonra bu zafer haritada kasıla kasıla geziyor bizimle dalga geciyor sinir sahibi oldum şu mesajımı hızlı okursanız hikaye gibi olmuş :D sinirden ne yapacagımı bilemiyorum

Son düzenlenen: 2 Ekim 2018
  2. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Bence bir hata bulunmamakta. Çünkü bende bir oyuncuyum ve 2-3 gemi kesebiliyoruz. Öncelikle seviye 3 , yoksa seviye 2 Milletler Topluluğu Muhafızı takmanızı öneririm. Sonra en yüksek seviye Iskarmozlarınızı. Daha kolay olacaktır.

Saygılarımla.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.