Hayalet Kupası Etkinliği 2020

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 18 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. seafight menfaati olmayan bir şeyi yapmaz bot yapıyor satıyor kazanıyor botu alan 2 yada daha fazla paketde aldımı cirosuna ciro katıyor sen sinir stres olmuşsun kimin umurunda olur ki tiryaki hasan bu oyunda botlar artık etle tırnak gibi olmuş bu saatten sonrada değişmez....

2. kader mızrağı gemisini öğlen 12:00den 20:00 kadar kesiyorum epik vermiyor sürekli normal veriyor en fazla 2 tane ender çıkıyor onlarda 3 ruha takaslanıyor son 20 parça kaldı böyle giderse bitmeyecek yapboz bot kullanmıyoruz bot kullananlar çoktan tamamladı yapbozu hakkımızla kasmaya çalışıyoz bunada böyle engel çıkıyor bu epik parçalarının çıkma ihtimali artırılması lazım

3. ZaGoR-SÖK

ZaGoR-SÖK User

Etkinlik çok zevmli ve karlı ancak BOT kullananlar için ise bence mükemmel 24 saat çalışıyor herhal gemileri ben bile 60 k inci kastım onlar gemilerini ağzına kadar doldurmuştur inci buf falan filan
    zaten oyun bot oyununa döndü
    BOT a çözüm bulun lütfen

4. elegeçirme de fazladan bonus etki edermi yoksa haritayı verme olasılığı varmı yada rasgelemi veriyor ?

5. rastgele veriyor.

6. teşekkürler bilgi için

7. bakımdan sonra sistem bozuldu galiba yapboz parçası cıkmıyor 3 kemikler topla görevinde şafak kemik vermiyor lanetli ruh kasamıyoruz

8. kader mızrağının çıktığı harita görünmüyor.

9. evet kimin çıkarttığını gösteriyor ama nereye attığı belli değil

10. yamadan sonra vuruşlarımda 10-15k arası düşüş var herkeste mi böyle yoksa bende mi sorun var?

11. yama çok etkili olmuş yapanların eline sağlık şafak gözcüsü bile yerinde durmuyor sıkıntıdan sağa sola hareket etmeye başlıyor Ayrıca kader mızrağının nereye attığı yazmıyor sadece filon oyuncu kader mızrağını kışkırttı .

12. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Bildirmemize gerek yok zaten biliyorlar. Yapacak hiç bir şeyimiz yok. Bildirsek de değişen bir şey yok zaten.

13. hayalet kupası görevlerini tamam la'' 60 '' yanlış hesaplamışlar galiba ?

14. NePs

NePs User

Görevlerinin hepsini her gün yaptığında bile fazla bir şekilde yetiyordu neresini yanlış hesaplamışlar ?

15. bu etkinlik 18 Hazirandan 13 Temmuz’a kadar sürecek günde 4 görev önceki sezon görevlerinide hesapladınmı? ayrıca 4. görev olan kemikler topla görevini 1 hafta boyunca yapan olmadı 3 görev botlardan görev yapamıyoruz

16. NePs

NePs User

Yapamamana üzüldüm fakat futbol arenası görevi dışındaki görevleri yaptığımda bile yetiyordu. 25*4=100 yapıyor matematiksel olarak yapabilmen lazım ama tabi serverındeki durumunu vs bilmiyorum. Kemikleri topla görevinide bu gün görevleriyle birlikte 6 kere gizemli hediyeyi almışım, benim açımdan yapılabiliyor

17. Artık gerçekten oyuncularla dalga geçildiğini düşünüyorum. Yapbozu tamamlamak "BOT" kullanmayan oyuncular için zaten zulümdü. Bir de üstüne son yaptığınız değişiklikle kader mızrağı sistemini artık göstermiyorsunuz. Zaten etkinliğin bitmesine sayılı gün kalmışken neden böyle bir şey yapıldı aklımız almıyor. Yapbozu tamamlamak için kader kesmekten başka çaremiz kalmadı çünkü epik parçaları neredeyse bu sistem gemisinden başka bir şeyden çıkartamıyoruz. Etkinliğin bitmesine 4-5 gün kala bari bu yapboz olayını bozmayın.

TiryakiHasan bunu beğendi.
  18. yani ozaman yetkililer herkesi bot kullanmaya teşvik ediyor diye anlayabilirim bu cümlenizden

19. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Teşvik etmiyorlar. Zaten GİŞ kurallarında üçüncü parti programların yasak olduğu yazıyor. Yakalayıp yasaklamak onların elinde bizler manuel bir şey yapamıyoruz.

20. son 2 yılda cıkan her etkinlik bot kullananlar için yapılmış. normal oyuncular günde enfazla 6-7 saat oynayabiliyorken botlar 7/24 sürekli açık. etkinlikler o kadar zor ki ; etkinlik görevleri,etkinlik sıralamaları, sezon görevleri, günlük görevler,görevleri sürekli yerine teslim etmeler vs vs bot kullanana avantaj sağlıyor fazla kasılıyor hele şu yabboz parçaları tam bir işkence 89 parça toplamışım bot kullanalar bitirdi en büyük ödülleri aldı.

halbuki sezon görevleri, günlük görevler,etkinlik görevleri kolay olsa normal oyuncularda yapabilse bot kullananların bir avantajı kalmayacaktı ve ben neden 7.5 euro aylık bota vereyim ki diyecek ve kullanmayacaktı

oyunu o kadar zorlaştırdınız ki adamlar 7.5 euro verip bot almaktan başka careleri yokmuş gibi düşünüyolar. Sizin zaten amacınız ve hedefiniz aylık haftalık veya günlük paket satmak . her geçen gün oyun zorlaşıyor

sizin yöneticilerin kafasının almadığı bir konu var , oyun geliştiricileri haftalık veya aylık toplatı yapıp oyundaki istatistiklere bakıyorlar bütün suncuularda günde kaç zıpkın kullanılmış kaç gülle kullanışmış kaç gemi kesilmiş kaç inci tp kaç görev yapılmış vsvs kasılmış diye bakıyorlar istatistiklerin soncuna göre sezon ve etkinliklerde o na göre hedef veriyorlar ama kafaları basmadığı için bot olduklarını düşünmüyorlar

oyun geliştiricilerin cıkarttığı her yenilikte istenilen hedefler o kadar zor ki yapamıyoruz işte

yabboz parçaların da alım-ssatım yapaken bile istenilen ruh oranları mantıksız orantısız ve saçma
    oyunda ruh kasacak sistem/mekanizma yok botlardan başkası yapamaz

Son düzenlenen: 10 Temmuz 2020
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.