Hayalet Kupası Etkinliği 2020

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 18 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. -onur824-

-onur824- User

Sabahki reset ile taç oranları tekrar düşmüş. Şimdi seafight yönetimi bunu muhtemelen lanetli ruh takası ile gülle alışverişi yapılabildiği için yaptı. Fakat seafight'in getirdiği düzenlemeler gülle oranını kesinlikle karşılamıyor. 20 takas hakkın var, bulmaca parçalarından gülle için yeterli lanetli ruh elde etmek oldukça güç, ayrıca onun için de taç istiyor. Bu şekilde gülle ihtiyacını karşılamamız mümkün değil. ha şimdi benim elimde 2 milyona yakın gülle alacak kadar taç var. ama şimdilik. ben onu 2 günde harcıyorum. Hem etkinliğe güvenerek ben kale gününü beklemeden açabildiğim kale ve yetenekleri fulledim. Sayın @Star adminim acaba tekrar iletme şansınız var mıdır? Gülle inciyle satılsın. ya da sürekli taç oranıyla oynanmasın.

2. Star

Star Board Administrator Team Seafight

biz iletiyoruz inanın ve ben dışında da bir sürü yabancı adminler de etkinlikle ilgili kendi ülke oyuncularından gelen geribildirimleri bildiriyorlar fakat biz geribildirim yaptıkça etkinlikte bir şeyler sürekli negatif yönde değişiyor henüz anlamış değiliz :D Umarız dikkate alınır da kalan süre zarfında inci ile koyulur.

-onur824- bunu beğendi.
  3. Sadrazam

Sadrazam User

gün geçtikçe etkinlik nasıl kötü olsun diye uğraşıyorlar etkinliğin sonuna kadar sistem kalmaz güzel bu şekil devam doğru yoldasınız

4. Katılıyorum şimdi de etkinlik npcsini düşürüyorlar. Bu şeylerle uğraşacaklarına savaş varken oyunun kasma sorununa kimse el atmıyor. Oyundan soğutmak için ne yapabiliriz diye bakıyorlar ilginç açıkçası.

5. lombedon

lombedon User

rica etsem bir 5 gün daha etkinliğin başına dönebilir miyiz . teşekkürler

6. şükür dedikçe düşüyoruz sayın adminim etkinlik sonuna doğru saatte 300bin inci anca kasabilcez sanırım :D

7. NePs

NePs User

Şükretmek yaramıyor demekki :D İlk günkü hali nerde şimdiki hali nerde.. En başından beri böyle olsa 18 sayfa yazının enn az yarısı olmazdı burada. Merkez ekip ne yapmaya çalışıyor anlamış değilim

8. -onur824-

-onur824- User

Adminim bizim sizden bir şüphemiz yok zaten size yönelik yazmadım yanlış anlaşılmasın. Sadece sorunu tekrar iletmeniz için yazmıştım. Elinize sağlık bizim için bayağı uğraşıyorsunuz.
    Bu arada yazdıklarımı düzeltiyorum: öğleden sonra saat 4 ile 5 arasında gelen reset ile taç sorunu çözüldü, etkinlik gemileri tekrar taç vermeye başladı, fakat bu seferde etkinlik gemisi sayısı azaldı. Taç vermemesinden daha iyidir.

9. Arkadaşlar ne oluyorsa doyumsuzluktan oluyor. Üniversite sınavına hazırlanıyorum kaldı şurada son 2 gün o kadar şikayet ettiniz ki reset gele gele eski halinin beteri oldu. Forumu takip ederek bunu yazıyorum .Bi salın bari de geldiğimizde adam akıllı kasabilelim. :(

10. Arkadaşlar inanın sürekli sizden gelen mesajları rapor halinde toplayıp ve üzerinede mod görüşü olarak ekleyip star'a veriyorum. Oda gerken yerlere raporları iletiyor. İnanın ki savaşıyoruz ama gördüm ki ne kadar çok rapor etsek o kadar geri gidiyor etkinlik. Sorun yok savaşmaya devam.

11. Seni o kadar iyi anlıyorum ki :D . Benzerini ben dediğimde işitmediğim kalmadı. Bana söz söyleyen admin bile şu an aynı fikirde buna eminim :D. Bir etkinlik karlı diye nasıl söylenebiliyorlar aklım almıyor.

12. Hiç sorma :D Hayırlısıyla 2 gülle atsaydık ondan sonra ne yapıyorlarsa yapsınlar :D

13. bence taç oranları bugün artmış daha çok taç kastım ve bir süre tahatım gülle konusunda ama nu seferde sistem yok eskiden dipdibe keserdik şimdi bulmak çok zor

14. Evet 2 gün normal 3.gün bir reset.Şuan sistemler için birbirimiz eziyoruz.

ғrαυde bunu beğendi.
  15. Etkinlik güzel sıkıntı yokta gelen yamalar sıkıntı oluyor bugün gelen yama ile npc sayıları çok düştü görevler için bile npc bulunmuyor.

16. lombedon

lombedon User

selam , kader mızrağı sisteminin hareket hızının azaltılmasını raporlarınıza ekler misiniz ? sitem çok küçük bir çabayla adanın içine çok rahat çekilebiliyor . bu oyunu herkes büyük ittifaklarla( alyans ) oynamıyor tek oynayan veya küçük gruplar halinde takılan oyuncularıda düşünmek lazım. @Relax @Star

17. Bu zamana kadarki 2. güzel etkinlik kimse kusura bakmasın. Tek şikayetim şu botcu ahlaksızlar, benim gibi sabaha kadar oynayanların emeğini çalıyor en büyük sorun bu !

-onur824-, §VoDoo§Child§ ve *MV1* bunu beğendi.
  18. BIRAKTI

BIRAKTI User

Şekerlerden bu zamana yapılan en güzel etkinlikti ama yine sıradan vasat bir etkinliğe dönüştü akıl işi degil on numara bir etkinlik yap bir kaç yama ile bütün ihtişamı yok et sistem bulamıyoruz kesmeye merkez ekibi kutluyorum tam bu işi ögrendiler diye düşünürken yine bize hüsran yine bize hasret var araki bulasın etkinliği oldu bugün itibariyle yazık çok yazık

19. wolfman_55

wolfman_55 User

haritada sistem kalmamış heryer bot dolu zaten az atıyor sistemi tane gözcu keseyim dedim 6 kişi geldi dünkü güncellemeyi iptal ederseniz çok guzel olur

20. takas sistemi saat kaçta sıfırlanıyor 8 gibi heralde???

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.