Hangi Topları Kullanmalıyım

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve »pλяđǿй« tarafından 6 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba arkadaşlar gemim orta halli bir gemi ve bir yığın top var ama hangisini kullansam kararsızım savaşırken kasılırken hangi topları kullanmalıyım sizce biaz çok yazacağım top çeşidi ama kusura bakmayın :)

80 Adet seviye 4 vudu topu
    145 adet seviye 3 kıyamet balyozu
    6 adet seviye 2 kıyamet balyozu
    18 adet seviyesiz acı verici
    20 adet 3.seviye tahrip edici
    15 adet 2.seviye tahrip edici
    93 adet 1.seviye tahrip edici
    14 adet seviyesiz tahrip edici
    15 adet seviye 4 alev fırtınası
    29 adet seviye 3 alev fırtınası
    17 adet seviye 2 alev fırtınası

acaba vuduları üretim atölyesinde seviye 5 yapsam mı diye düşünüyorum siz olsanız hangi topları kullanırsınız

2. wasdsaw

wasdsaw User

Zaten acı, tahrip edici ve balyozları alacak yerin vardır, kalan yeri de alevle doldur.

3. baktım da vufu alevden daha iyi gibi ya alev yerine vudu kullanıyordum bende

4. Star

Star Board Administrator Team Seafight

5. kimse de cevp yazmamış modum bari siz yazınız

6. tonyugug

tonyugug User

Acı verici > Kıyamet balyozu > Tahrip edici > Alev fırtınası > Vudu topu
    sıralamayı böyle yaparak dizebilirsin.

7. mr.gold**

mr.gold** User

Bu durumu senin deneme yaparak bulman lazim.. en iyi darbe ve en kisa doldurma deneyerek bulabilirsin. arkadasin onerisi de en uygunu gibi senin durumda Acı verici > Kıyamet balyozu > Tahrip edici > Alev fırtınası > Vudu topu

8. Teşekkür ediyorum arkadaşlar dikkatimi çeken vudu topunun özellikleri aleve göre daha yüksek neden vudu değil de alev daha seri atış yaptığı için mi

9. mr.gold**

mr.gold** User

Evet,doldurma suresini azalttigi icin.Ne kadar dusuk o kadar iyi

10. inançbey

inançbey User

ayrıca etkinliklerde alev fırtınası o etkinlikte daha fazla hasar veren gülleyle ekstra hasar veriyor...

11. sagitta03

sagitta03 User

vudulara malzeme harcayip 5.seviye yapman gereksiz. Yeni sezondaki yeni toplari toplamaya calis,kisa surede sadece etkinliklerde bile cabba sikkesi kassan 100 u rahat gecersin. o toplar su anda en iyileri.

12. dünya yaran topunumu diyorsun en iyi top olarak ouna ara verdim sezon gelmiş ama ne yapılıyor nasıl giriliyor nasıl top kasılıyor bilmiyorum onu