Haksızlık

Konusu 'Teknik Sorunlar' forumundadır ve Mεh†εRhαπ tarafından 5 Ocak 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. bi oyunda veya başka platformda haksız yere suçlama ve yaptırım nasıl yapılır.anlamış deyilim benim gemimi inceleyin yasal olmayan bir şey bulamayacaksınız.ancak nasıl oluyorda suçlu muamelisi yapıyorsunuz anlamış deyilim.şimdi kimi kime şikayet edecegiz görevini doğru yapsın diye.sorarım?1 deyil 100bin programcı incelesin bakalım yasal olmayan bir şey bulabileceklermi.işini layıkıyla yapıyorum diyen birisi haksızlık yapmaz.kolaygelsin.

Son düzenlenen: 5 Ocak 2022
  2. deyil diye bi kelime yok ''değil'' olacak doğrusu

ϟƘƦƖןןΣX² bunu beğendi.
  3. tamam doğru olabilir şimdi ben dilbilgisi dersinde olmak istemedim ayrıca Tdk da bi Bizmut elementinin simgesi dir.ancak üst tire koyulursa belki olabilir.şimdide sorunuma çare arayabilirmiyim?

4. Star

Star Board Administrator Team Seafight

konuyu desteğe yazın bilgilerinizi alıp ilgili kişilere ikinci bir inceleme için iletelim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.