Gün Işığında Buz Etkinliği

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 20 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Katılıyor musunuz ?

1. Evet

65,7%
  2. Hayır

34,3%
  1. BİROYUNCU

BİROYUNCU User

görevleri yapan varmı son görev ne verıyor yapmaya değermi ?? Teşekkürler

2. BİROYUNCU

BİROYUNCU User

Kendi kendıme yanıt :D arkadaşlar sorunun cevabını deneyerek aldım kesınlıkle yapmayın zaman kaybı :D karaborsada 20 tane 2 lvl tahrıp pakedı var gorev bıze 3 tane vudu topu verıyor aahha ağlanacak halime gülüyorum neyse ben yapmayın derım

3. Başlıktada belirttiğim gibi 3 etkinlikten beri npc, sandık ve enkaz sayısı azlığı hatta kıtlığı var ve bu durum cidden can sıkıyor. Harita harita dolaşmamıza rağmen 3 4 npc, sandık, veya enkaz hariç denk gelemiyoruz. Ayrıyeten ödüller sabit değil; Aynı npcyi batırarak 2600-3200 arası inci alıyoruz.Bu durum full gemiler için farketmeyebilir ama 80 k vurarak 1,5m lik npc kesen arkadaşlarımız için çok şey değiştiriyor. Adaletin sağlanması açısından ödüllerin aynı olmasını istiyorum.

Gerekli yerlerin dikkatini çekmesi dileğiyle ...

-onur824-, TiryakiHasan ve rrtrte bunu beğendi.
  4. rrtrte

rrtrte User

hala craft yapamıyoruz bzim gemilerimiz içinönemli ama bir açıklama yok
    ?

5. ZaGoR-SÖK

ZaGoR-SÖK User

Oyuna yeni başlayanları gelişmesin mi diye etkinlik yapıyorsunuz.

En çok hasarı veren oyuncu yine Lanetli ya da Işık Yayan Ruhların yanı sıra Sigurd itibar puanı, Antik Nişanlar, yine İnci ya da küçük bir şans ile yeni gemi tasarımı olan Kalkan Kızı kazanabilir

Nangi yeni oyuncu bu kadar hasar verip tasarım kazanacak, lütfen adil bir etkinlik sistemi, en azından son atıştan tasarım kazanma özelliğide eklenebilir aksi takdirde etkinlik ful ful hesalar için yeni başlayanlar figüran misali

6. Selam,

Konu ile alakalı yapılacak bir şey yok. Etkinliklerin geneli bu şekilde işlemekte. Eğer bu konu ile ilgili fikir ya da düşünceleriniz varsa fikir havuzu ve öneriler forumunda konu açabilirsiniz.

7. etkinlik npcp si ve öğeleri cok az

8. Reiss hayrola övmeye başlamışsın :D:D:D:D

•کëwøпτë• bunu beğendi.
  9. en son atışdan önceki geri çekilme nedir ?18 tane kalkanlı kadın batırmışım ama tasarım yok Geri çekilmenin ne olduğunu açıklayabilirmisiniz

10. +1 bende çok merak ediyorum

ÇİD_MOLLAMUHAMMET bunu beğendi.
  11. reis yeni başlayan arkadaşlara yardımcı olmak adına yazdık :D tavrımız net tepkimiz bellidir :D

12. Ağlatıcaksın beni reyizzzzz:(:(:D:D:D

13. etkinlik npc leri ni biraz daha çoğaltmalısınız haritalarda divene gibi dolanıyoruz

TiryakiHasan bunu beğendi.
  14. gayet güzel etkinlik eksikleri etkinlik sandığı ve enkaz az içlerinden adam akıllı bişey gelmiyor malesef ona el atılırsa süper olur bide npcler çok az etkinlik onun dışında süper inci mükemmel kasılıyo sadece sepetten gülle kısıtlı olmasa :))

15. tahrip edici top, etkinliğin ilk bir kaç gününde iki sefer alınabileceğini gösteriyordu, şimdi ikinci sefer almak istiyorum fakat bulamıyorum, acaba bir sıkıntı mı var? yoksa iptal mi edildi.

16. Havai fişek kısıtlaması kalsın sayın @Bigpatron

17. burak601

burak601 User

Lanetli Ve Işık Yayan Hangi gülleye Dönecek Ve Ne kadar Ne Kadar Gelecek ?

18. ozican2525

ozican2525 User

Eskiden gülle değişim oranları veriliyordu ancak artık oranları vermiyorlar.Büyük ihtimalle etkinlik güllesi olan buz cephanesi ile takas olur.

capkın ve .[FIRAT]. bunu beğendi.
  19. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Konu ile ilgili bir bilgi yok.

Saygılar.

20. burak601

burak601 User

lanetli ve ışık yayan ruhlar etkinliksonun hangi gülleye ve nasıl hesaplanarak dönüşecek