Gün Işığında Buz Etkinliği 2022

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 7 Temmuz 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam Korsanlar,

fb_ad_ice_sunshine_2021.jpg

Oyunumuzda bir yenisi yapılacak olan Gün Işığında Buz Etkinliği 2022 hakkındaki görüş, fikir ve düşüncelerinizi bizlerle bu konu başlığı altından saygı, sevgi ve tabii ki de forum kuralları çerçevesi içerisinde paylaşabilirsiniz.

Seafight Ekibiniz.

2. 2015 den kalma karaborsa

Coder ve Tweety_01 bunu beğendi.
  3. KARASAK4L

KARASAK4L User

karaborsa çok kötü , çıkan paketler de aşırı değerli sayılmaz.

4. Benim için etkinliğin en çekici tarafı, oynamaya sürükleyici tarafı; etkinliğe özel tasarımlar paketler, etkinlik içinde oynayarak elde edebileceğin içerik bolluğudur. Ancak bu etkinlik için NPC ödülleri güzel bile olsa etkinlik içeriği yetersiz. Cezbedici değil :(

5. Etkinlik Kodu : HOWQBU72W2MN9

* 250000 x Buz Yanığı cephanesi hesabına eklendi. Sebebi: Ödeme Paketi
    * 3 x 5. Seviye Milletler Topluluğu Muhafızı hesabına eklendi. Sebebi: Ödeme Paketi
    * 2 x Canavar Ustası'nın Ganimet Kesesi hesabına eklendi. Sebebi: Ödeme Paketi
    * 5 x Soğuk Dokunuş hesabına eklendi. Sebebi: Ödeme Paketi
    * 15 x Etkinlik anahtarı hesabına eklendi. Sebebi: Ödeme Paketi
    * 500 x Damask zıpkın hesabına eklendi. Sebebi: Ödeme Paketi
    * 3 x Girdap hesabına eklendi. Sebebi: Ödeme Paketi
    * 1500 x Safanad sikkesi hesabına eklendi. Sebebi: Ödeme Paketi
    * 4500 x Yulong sikkesi hesabına eklendi. Sebebi: Ödeme Paketi

6. @Star selam kalkanlı kadın npc si nereye atıyor yazmıyor ekranda

7. -FURKAN68-

-FURKAN68- User

derebeyi topu cıktı ama karaborsaya tahrip 5 sinci seviye top koymuslar millete küfür eder gibi hangi akla hizmet koydular cok merak ediyorum tahrip edici 5 sinci seviye 150 160 elit puan bonusu var levesiz dunyanın 170 az matemetik yapın ona göre karborsa yapın milletin aklıyla alay etmeyin

8. mks705

mks705 User

kalkanlı kadın nerede aradım bulamadım hangi haritada çıkyır adminnn

9. gemi taşlarıda aynı şekilde 32 seviye yükseldi ama halan 5 yıl önceki tasarımların taşları duruyor

10. Lanetli ve ışık yayan kasıp ne almamızı bekliyorlar acaba ... Alınabilecek 1 tane düzgün item yok.

11. Sayın yetkililer, buz yanığı alırken taçlar çok pahalı indirim gelmesi şart atılan alınanı karşılamıyor yeni oyuncular sıkıntı yaşıyor lütfen biraz indirin

12. mks705

mks705 User

bende sordum kimse cevap vermedi kalkanlı kadın nerede arkadaş ses vwerinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

13. TTCstarz

TTCstarz User

80 tane Kuzgun Âlâmeti kesince atıyor. Yakınınızda bir yerde çıkarsa yazar.

14. mks705

mks705 User

1 taneyi kesince seviniyorumda 80 taneyi nasıl kesicem yav kardeşim olmaz olamaz böyle birt şeyyy

15. 80 taneyi sen kescen diye bir şey yok zaten. O kalkanlı kadın amirallerden birisi. Herkes keser, 80. gemide amirali atar. Sonra herkes gider o amirali keser. Çok oyunculu oyun bu. Bireysel düşünme :)

16. Etkinlik sandıklarından hala elmonun ateşi çıkıyor karaborsada tahrip edici vs var mini oyunda inci veriyor sadece etkinlikte safanad alabileceğimiz sistem yok ama yağmacı borsassı çıkıyor herşey safanat ile dünyayaran bile artık şu konseptinizi değiştirin lütfen!!!

17. BIRAKTI

BIRAKTI User

Amiral gemisi o küçük npc ler kesilince atıyor etkinlik sayacından takip edebilirsin

18. mks705

mks705 User

eyvallah öğredmn ama geç oldu. teşkler konu kilit

19. grup haritasının tüyosunu bilen var mı, ilk önce ana npc yi yarıya indirecez , yarıya indirince gelen küçük npc lere sıkıp batıracaz, oraya kadarını anladım , biz küçük npcleri keserken tank'ın ana npc yi iyileştirme etki alanlarına sürüklemesi gerekiyor herhalde çünkü ana npc tank ı takip ediyor, bilen varsa yazabilir mi acaba???

20. Sıralamadan otocuları indirmeyi düşünüyor musunuz acaba?