Gün Işığında Buz Etkinliği 2021

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 16 Temmuz 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam Korsanlar,

fb_ad_ice_sunshine_2021.jpg

Oyunumuzda yapılacak olan Gün Işığında Buz Etkinliği 2021 hakkındaki görüş, düşünce ve fikirlerinizi bizler ile bu konu başlığı altından saygı, sevgi ve tabii ki de vazgeçilmezimiz olan forum kurallarımız çerçevesi içerisinde paylaşabilirsiniz.

Seafight Ekibiniz.

2. Zehir

Zehir User

geri dönen eziq oyuncular için de bişi olsun :)

3. jaka3838

jaka3838 User

Etkinlik güzel fakat işin taçla yürümesi çok sıkıntılar yaratacak

4. DEWIL_TEAM

DEWIL_TEAM User

Sistemler neredeyse hiç taç vermiyor. Sürekli inci ve yulong veriyor. Taç verme olasılığının artırılması gerekiyor.
    Taç vermezse gülleyi nasıl alacağız !!!

5. Bir grup haritası çıkarıyorsunuz diyorsunuz ki resmen güçlü olan girsin zayıf olan grup haritası yapamasın tek kelimeyle saçmalık o gemiyi nasıl darbeden alıp antik nişan kasalım biz hiç düşündünüz mü bunu acaba

6. bende inci vermiyor diye ağlıyorum ilginç bir oyun bence

7. jaka3838

jaka3838 User

Merhabalar dün verilen etkinlik görevlerini bitirdim. Bugün saat 13 de tekrar etkinlik görevi aradım ama hiçbiri görev vermiyor. Üstelik dün görev verme sartı olarak sigurd itibarı isteyen görev vericiden de görev alamıyorum. Görev vericinin görevi yok diyor.

8. golge97

golge97 User

merhaba itibar ne işe yarıyor görevler açılması için itibar şartı mı istiyor çünkü kuzgun alameti batır görevini yaptıktan sonra görev yok diyor

9. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Sorun biliniyor.

Saygılar.

10. Güneşte Buz Etkinliği başladığından beridir npclerden ışık yayan ve lanetli ruh alıyorum fakat bende bır tane bıle gorunmemektedir. yardımcı olursanız sevınıırm.

11. Mister_No

Mister_No User

Etkinlik için limandaki görev vericiler bugün öğlen sıfırlamasından sonraki görevleri vermiyor kimse günlük görevleri alamıyor

Mεh†εRhαπ bunu beğendi.
  12. etkınlıgın ıtıbarı bar 450 ıtı br ıstıyor onu tamamlaman gerekıyor yanılmıyorsam

13. Mister_No

Mister_No User

ıtıbar meselesi değil belirteyim şuan 768 itibarım var benim dünki bütün görevler dün bitti zaten günlük görev vermiyor.

Mεh†εRhαπ bunu beğendi.
  14. Mister_No

Mister_No User

Oyun sayfasında en sol köşede bulunan altın ve inci göstergesindeki tiki tıkla açılınca orda da gözükmüyorsa desteğe bildir.

15. alnsrt

alnsrt User

dün aldığım etkinlik görevleri bugün ne tarayıcı ne de istemciden alamıyorum sorun mu var

Mεh†εRhαπ bunu beğendi.
  16. etkinlik başladığından beridir ışık yayan ve lanetli ruh görünmüyor npclerden aldığım halde kaç defa oyuna gırıs cıkış yaptım hata düzelmedi. ruhlar gorunmedığı için pazardan buff alamıyorum.

17. Admiral gemilerinden inci kasmak açısından gayet karlı bir etkinlik teşekkürler SF ekibi

18. jaka3838

jaka3838 User

Merhabalar etkinliğe giriş yap isimli sezon görevini tamamladım fakat ikinci aşama için 5 sikke, 3.aşama için 25 sikke verdi. Ben de mi hata var siz de mi aynı miktarları aldınız?

19. Captain06

Captain06 User

Merhaba kastettiğin şey buysa https://prnt.sc/1d3ococ eğer bende de aynı

jaka3838 bunu beğendi.
  20. jaka3838

jaka3838 User

teşekkür ederim tam olarak bu demek ki ben yanlış görmüşüm doğru vermiş sikke olarak