Gorejaw: Derinliğin Efsanesi

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 17 Mart 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. enkazlardan sandıklardan nişan çıkabilir

markete nişan gelmeli kasılan sikkelerle takas edilebilir.

2. "derinliğin fatihi" görevindeki malzemeleri nereden elde edeceğiz? hiç bir açıklama göremedim.

3. -gececi27-

-gececi27- User

iyi geceler festival pastası 14 saatte bir çıkıyor diye bildirilmiş ama ben şuana kadar bulamadım acaba hamgisaat aralığında çıkıyor

4. -gececi27-

-gececi27- User

sevgili adminim lütfen açtığım konuyu lütfen başka bir bölüme taşıma festival pastası ile ilgili bir çok soru sorulmuş ama cevap yok çok mu zor bu soruya cevap vermek festival pastası hangi zaman aralığında çıkıyor hangi saatlerde görev yapamıyoruz lütfen ya

5. BBoss

BBoss User

14 saatte bir atıyor eğer gün içerisinde yama reseti gelirse; 1 tane yama resetinden sonra atıyor bir sonraki gene 14 saat sonra atıyor. (sabah resetinden sonra atmıyor.) Tr sunucusuna akşam 18:18 de yama reseti geldi ve pasta atmıştı. Bir sonraki pasta sabah 08:18 de atacak.

6. ~Goliath~

~Goliath~ User

Sayın moderatörlerimiz rica etsem tasarımlar içinde rapor gönderebilirmisiniz tüm tasarımlara 1500-1500 sikke istiyor yani 20 seviye taşı olanda 27 seviye taşı olanda aynı sanırım hata var karaborsada ilgilenirseniz sevinirim

Son düzenlenen: 20 Mart 2022
  7. BBoss

BBoss User

pasta 14 saatte bir atıyor ve etkinlik başladığından beri çok fazla yama reseti geldi. Bu nedenle sürekli olarak farklı saatte atıyor. Pastanın atma saatini, yama saatinden 14 saat sonra olarak hesaplayabilirsiniz.

8. mr.gold**

mr.gold** User

Pasta vuran yazsin bakalim ne veriyor bu nadir parca :D Sozde dogum gunu kopekbaligi vuruyoruz..

9. CABBAR.TR

CABBAR.TR User

para harcamayanlar bot kullanmayanlar etkinlikten faydalanasın diye ayarlanmış bir etkinlik npc 3 vuruşta pert ediyor beni

10. Etkinlik npc si ana gemi keserken şifa yapınca çok fazla tp alınıyor. Bu bir hatamıdır yoksa böyle mi ayarlandı. Bu konuda aydınlatırmısınız. @Bigpatron @Star

11. konu hakkında bilgi verilmeli. Bu şekilde tp kasıyoruz. Sonra kastığımız tp den dolayı gemilere işlem yapılması gerçekten çok saçma olur.

12. Sekiro™

Sekiro™ User

Grup haritasındaki homing güdümlüsü npcsinin sayısı azaltılmalı.

13. millet 1 günde tek tuşla 50 oldu oyun önce gitsin onlara işlem yapsın sonra gelsin benim şifadan kastığım tp yi silsin güllenin ilk geldiğinde amacı buydu zaten ben kızılay mıyım deniz feneri derneği miyim hayrına şifa atayım o zaman oyundan şifa topunu da silsinler şifa güllesini de zaten ep de veriyor ne işe yarıyor o gülle uçurum gibi takas getirin şifa verip oyuk gülle alalım en azından başak vururken kullanılır

14. Mevcut etkinlikteki grup haritasının nişan ücreti ne kadar sürede bir sıfırlanıyor ? Dün öğlen sıfırlanmıştı, bugün öğlen sıfırlanması gerekmiyor muydu ? Yoksa sıfırlanma süresi farklı mı ?

15. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Konuyu rapor ettim. İlgilenileceklerdir.

16. Bu konuya bir cevap yok mu acaba @Star ?

17. şifadan tp alma olayı ile ilgili hala bir bilgi yok boşuna mı kasıyoruz bilemedik aydınlatırmısınız

18. tasarımları hangi npcler veriyor Adminim @Star

19. yaw kardeşim sen kas gemini zateb test ediyolar hata olsa şimdiye kadar düzeltirlerdi. şifa güllesini nasıl harcıcaz başka türlü. devamkee

20. Sayın admin sizden ricam üstlerinize iletirseniz sevinirim şu etkinlik paketlerinin en ufağına bile olur ıskarmoz korlarsa sevinirim malum her oyuncuda halen ıskarmoz yok oyuncular hem karaborsayı açar hemde etkinlik büyük gemiyi vurabilir yeni etkinlik paketleri çıkma ihtimali olursa tabi doğum gününde bari oyuncuları ödüllendirmiş olurlar şimdiden teşekkürler ..
    Not: güçsüz gemiler etkinlikteki tasarım için büyük gemiyi vuramıyor inan yazmak istedim kolay gelsin..