Görev

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve göktürk tarafından 26 Ağustos 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. göktürk

göktürk User

merhaba parlak koyun ve kahramanlık hikayeleri topla denmekte bunları nerden toplamak lazım. Forum da bulamadım.

2. jaka3838

jaka3838 User

parlak koyun dediği pırıltı olması lazım. veya bu denizde ahtapot parçaları gibi duran parçalar.

3. Mister_No

Mister_No User

parlak koyun dediği pırıltı diğeride günlük veriyor yaptığın görevlerden lvl görevi gibi düşün bir yerden toplamıyorsun

4. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Görev ismini, seviyesini vs atar mısınız? Ya da bir ekran görüntüsünü.

5. ASiRuH-DSF

ASiRuH-DSF User

görev ismi :Ateş ve abartılı hikayeler (2005)
    Atlantis yolu etkinlik görevi
    kahramanlık hikayeleri topla 5 tane diyor
    5 tane istiyor 1 tane buldum başkada yok görevi nasıl tamamlamam gerek bilgi verirseniz.

Son düzenlenen: 27 Ağustos 2021
  6. Tweety_01

Tweety_01 User

atlantisin görevleri de sıfırlanmadı hiç bir görev vericiden görev alamıyorum

soner.ozan ve bibakipcikicam bunu beğendi.
  7. günlük görevini yap hergün 1 tane veriyor 5 günde tamamlarsin

8. gorev verıcı gorev verse tamamlıyacaz

9. Sen diyer görevleri yaptınmı 17 limanda yeni bi görev verici var orda al nikolos onu bitirmesen diyerini alamasin

10. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Görev sıfırlanmadı hata var. Yarın sıfırlanınca günlük görevi yapmaya devam edin 5 gün yapmış olunca görevi teslim edebilirsiniz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.