Genişletmeler

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve ╰☆╮ЄǤЄĿĪ╰☆╮ tarafından 24 Nisan 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 693 genişletme yerim var 25 ıskarmoz koyabiiliyorum. 7 tane birden genişletme yeri açtım hala aynı. normal mi bu ?

2. 1 ıskarmoz 15 adet genişletme yeri kaplar.

3. Star

Star Board Administrator Team Seafight

1 Iskarmoz 15 slot kapsar.

4. Star bey ben size 15 genişletme 1 ıskarmoz slotu diye bir soru sormadım. 693 tane genişletme yeri var 25 tane ıskarmoz koyabiliyoruz. normalde 42 tane olması gerekmiyor mu ?

5. Hmm. Bir tanesi 15 taneden 693 yere 46 tane bile sığar aslında matematiksel olarak.
    Tabi eğer ıskarmozun bir üst sınırı yoksa.

6. İşte ben de onu soruyorum. yani ben de biliyorum 15 genişletme 1 ıskarmoz diye .ama bende 693 tane varken nasıl 25 takıyoruz. seviyeyle alakalımı nedir yani onu merak ettim

7. Star

Selam,

Öncelikle nasıl 693 genişletme yeriniz var onu sorabilir miyim? Zira benim hesabımda bütün slotlar açık, artı olarak uçurum buffı da var 500'ü bile bulmuyor. Siz o sayıdan emin misiniz?

Saygılar.

8. hile yaptıklarından 700 de olur ben 345 deyim ne ara 693 gibi rakamlar oyuna geldi ?

9. BBoss

BBoss User

genişletme yerini açık kullanıp fazla katladıysan, oyunun limitini aşıyorsundur :D

10. Star

376 adet genişletme yeriniz var. Dolayısıyla içeri attığınız ıskarmoz sayısı da normal.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.