Futbol Etkinliği 2022

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 3 Aralık 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam Korsanlar,

article_image_600px_piratecup.jpg
    Futbol Etkinliği hakkındaki görüş, fikir ve düşüncelerinizi bizlerle bu konu başlığı altından saygı, sevgi ve tabii ki de forum kurallarımız çerçevesi içerisinde paylaşabilirsiniz.

Seafight Ekibiniz.

2. Selen1453

Selen1453 User

Çok iyi oldu :)

3. Etkinlikle ilgili açıklamayı bulamadım. Link var mı?
    Buldum :)

4. Sekiro™

Sekiro™ User

Anemoi ve Şampiyon Gemi tasarımını Şampiyonadan ve diğer şeylerden kazanabilirsiniz.

@Star Bu tasarımları şampiyona admiralinden almak çok zor. ''Diğer şeyler'' dediği nedir?

5. orada çeviri yanlış olmuş, tasarımları ve diğer güzel şeyleri admiralden alabilirsiniz olacaktı.

Sekiro™ bunu beğendi.
  6. Değerli adminler,
    Tasarımların ismi çok uzun: "Dünya Kupası Modeli-Rusya" gibi. İsim gibi değil açıklama gibi duruyor. Hem envanterde tasarımı tanımlamamız zor oluyor.
    "FİFA-Rusya" gibi olabilir. Ulaştırırsanız sevinirim.

-KaRşIYaKaLı-[RNN] bunu beğendi.
  7. Aynen ya gemi isimleri baya uzun. Aşağı doğru indirirken üzerine tıklamanız gerekiyor. @Star iletirsen süper olur.

VORSİ(§•ƒ) bunu beğendi.
  8. Çakma yağmacı etkinliği çıkarıp çok güzel göz boyama yaptınız da bari anemoi npc sinin yanında şafak gözcüsü de atın da 60-70m darbelik dünya kupası etkinliğinin bi faydası olsun. Gereksiz 20-30 tane tasarım doldurmaktan başka bişey değil bu etkinlik 2 derinsu kessem zaten aynı inci taç filan alıyorum. İkizler haritasını, Ejder sv.2 yi yalan edip güya etkinlik geldi...

9. dediklerine sonuna kadar katılıyorum ama sıkıntı derin su gezgini denen saçma sistem o kadar bozuk sistem ki hiç bir etkinlik onunla baş edemiyor dsg geldiğinden beri oyunda inci-taçın değeri kalmadı net kaldırılması lazım 4 yılda 1 gelen turnuva var :D bom boş mini etkinlik düzenlemişler
    kış etkinliği desen geçen sene ile aynı hiç bir farkı yok petler bile eski petlerin paintle yaşlandırılmış hali gibi cadılar bayramında mavi kurukafa bu etkinlikte mavi robot :D 2 tane tasarım var 2si de aynı tasarım :D az uğraş verin lan
    madem tasarım veriyorsunuz sea sceare bunun yeşil yelkenini kırmızı yapın koyun yağmacıya mavi yelkenli yapın koyun da en azından kullanalım açtığımız yağmacıya değsin

10. bütün tasarımları aldım taşları 5 ti şuan 10 oldular yaşasınn :D

11. kasma78

kasma78 User

Anemoi npc gemisi anemoi tasarımınıda vermeli çünkü şampiyona npc'sinden hem anemoi hemde şampiyon gemi tasarımını alabilmek çok zor olmuş.

Şampiyon npc'side aynı Anemoi Npc gemisi gibi çok sayıda çıkmalı çünkü 2 milyar canı var ve herkes dalıyor böylelikle hiç kimse hiç bişey alamıyor tamamen şans meselesi haline gelmiş.

Benim görüşüm bir futbol etkinliği tasarlamıssınız ancak eksik tasarlamışssınız. Bir çok oyuncu bu durumdan şikayetçi sizden ricam bir etkinlik tasarlarması yaparken oyuncu memnuniyetini ön planda tutunuz.

RedCruisers bunu beğendi.
  12. bu şampiyon gemisi rozet veriyormuş heralde bunu neye göre veriyor son atışa vermedi darbeden de alamadım ?

13. bu tasarım da yanan hollandalı gibi oyuk-patlayan-yağmacı gibi efekti olmayan güllelerde futbol topu atsa nasıl olur bide unityden önce bu gemi arkasında daha uzun toplar bırakıyordu onun sayısını da arttıra bilir misiniz ?

14. kasma78

kasma78 User

Bence insanlara sevdikleri gemi tasarımlarını alabilmeleri konusunda daha çok yardımcı olmanızı tavsiye ederim, seafightı çok seviyoruz ancak sosyal hayatın dışında insanlar sitrest atabileceği yer aramaktadır, seafight mükemmel bir oyun ve bu oyunu daha güzel ve daha zevkli hale getirebiliriz bunun gerçekleşmesi içinde bahsi geçen gemi tasarımlarını daha kolay alabilmek bir çözüm sayılabilir teşekkürler seafight.

15. Sekiro™

Sekiro™ User

sonuna kadar katılıyorum dün gece kum fırtınası olan bir haritaya şampiyona attı başta 10 15 kişi vardı canı hemen yarıya indi daha sonra herkesin canı azalınca dağıldılar ben ısrarla tasarım alabilmek için tamir ola ola baya uğraştım ve kestim sonuç:

1 x Homing Mayın kaldırıldı. Nedeni: Kullanıldı.
    Şampiyona adlı oyuncunun gemisini batırdın.
    10805 x Geliştirilmiş Futbol Cephanesi aldın.
    36507 Elit Puan aldın.
    70151 x Taçlar aldın.
    1069978 EXP (Tecrübe Puanı) aldın.
    100 x Safanad sikkesi aldın.
    12 x 2. Seviye Ejderha Ateşi kaldırıldı. Nedeni: Kullanıldı.

arkadaş bari amiralde tasarım verme olasılığı olmasın kesin versin bu nedir ya? Mesela grup haritası şu an 150 bin inci yerine 1.5 milyon inci verse ne olur? 5 level gemide 100 milyon inci olsa nolur? Top yerini fullese nolur? Burç topu, derebeyi topu, ıskarmoz, kuzgun olmadan işine yarayacak mı? Yazmaktan ve belki düzelir diye ümit etmekten yoruldum ama şu oyun kadar oyuncularını zorlayan başka oyun yoktur sanırım...

16. Az önce şampiyona tasarımına sıkıyordum 100 milyon canı kala oyunda lag oldu ve gemiler hiç hareket etmez hale geldi. Belki de amiralden tasarım alacaktım ama hareket etmeyince en sonunda oyundan attı. Sıktığım gülle vs önemli değil oyunun hatası yüzünden tasarım alamadım. Hesabıma anemoi tasarımı eklenmesini istiyorum.

Olası gelecek olan cevap; ''Böyle bir şey söz konusu değil'' e de cevap vereyim. Nasıl değil kardeşim bu oyunda her şey mümkün adminler her istediğini yapabilir sınır yok. Ne gemi doldurmalar adaletsizlikler gördü bu oyun..

17. Ben de uçurumda son dalgadaydım 8 dakikada bitiricektim bitiremedim. Malzemelerimin parasını verin, hatanızı örtmek içinde 3 5 tane paket çekin.

18. mks705

mks705 User

senin ne kadar sıktığnı ve şans ihtimalinin ne kadar oldğunu kim bileceki sana tasarım verilsin. ek olarak o tasarımda çöp

19. Seafight : Tabi efendim

20. Selam KUZEYYILDIZ
    Seafight ekibi olarak HAKSIZlığa hiçbir zaman gelemeyiz ID nizi aldık ve gerekli işlemleri yaptık.
    Tasarım dışında hesabınıza 1000 bokor atılmış olup şu an çekmediğiniz tüm paketler hesabınıza yüklenmiştir. Dileriz hiçbir oyuncu sizin yaşadığınız bu sıkıntıyı yaşamaz çünkü dediğimiz gibi seafight ekibi olarak HAKSIZlığa hiç ama hiçbir zaman gelemeyiz.
    Oyuncu memnuniyeti bizim için her zaman 1. plandadır ve olmaya da devam edecektir.

♠TheKing01♠ bunu beğendi.