En Çok Aranan Etkinliği 2020

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 29 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. bende kartal gözü varda yine yetmiyor menzile :):):)

2. şaka maka 4 tane etkinlik gemisini menzile alıp ada içinden 4 bir tarafta vursan kadoklardan kat kat daha iyi savunma olacaklar :D adamlar adanın etrafına 2 tane koymuşlar kimse yaklaşamıyor şaka gibi.

3. 3 taş var aldığım tasarımda :(

4. Oyunda etkinlik varken gidiyorsunuz ''Yağmacı Avı'' Etkinlği çıkartıyorsunuz, Biz rakiple mi uğraşalım yoksa etkinlik kasmayla mı uğraşalım ?

5. bi etkinlik yapılıyor etkinlik içinde etkinlik çıkıyor tamam güzel ancak şu gümüş bıçak sıkmasanda vuruyor tam savaşıyorum gümüş vuruyor nedir bu böyle olurmu sıkana vursun bunu biz söyleye söyleye bıktık daha önceleride oldu böyle şeyler aadamın gemisi kasılmada hasarazaltmadamı duracak hep yani biraz anlayış.etkinlik npc si sıkana vursun vuruyorsada ihtar vuruşu gibi vursun savaşırken başka npc keserken vurup bizi batırıyor.yanii.

6. Bu güne kadar gördüğüm en karlı mini etkinlikti. Yulong konusu biraz tartışmalı olsa da inci ve taç konusunda gerçekten hakkını vermek lazım

7. En çok aranan etkinliğinde 3.sırada bitirdim verdiği ödül
    2020-06-03 12:00:01
    1 x Kova Haritası aldın.
    2020-06-03 12:00:01
    5 x Alev Fırtınası Topu aldın.
    etkinlik duyurusunda
    3.•5 Adet Acı Verici Top Seviye 5
    •25 Adet Ejderha Ateşi Seviye 2
    •1 Adet Koç Bonus Haritası
    •3 Kraliçe'nin Nimeti
    verileceği yazıyor?

8. merhaba sayın forum yetkilileri ufak etkinlik bitti fakat etkinlik npc leri haritalarda dolaşıyor ve hasar vermeye devam ediyor reset gelecekmi acaba

9. Sıralamada 4. olmama rağmen verilen ödül budur
    Buda vaatte bulunan
    •10 Alev Fırtınası Topu Seviye 5
    •15 Adet Ejderha Ateşi Seviye 2
    •1 Adet Boğa Bonus Haritası
    •10 Adet Simbi Tılsımı

Saygılar.

10. sıralamada 1. oldum normalde 15 tane 5 . seviye acı verici 1 ikizler haritası verceği yerde bana gelen ödül 10 alev topu ve 1 terazi lütfen gereği yapılsın

11. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Konu biliniyor.

12. sa bende 7 8 lerdeydim galiba banada hiçbirşey vermemiş 65/42043148