En Çok Aranan Etkinliği 2020

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 29 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. mertt80

mertt80 User

ben menzilden sıkıyom yeteneğe 1 tane verdim sadece. miço yoktur geminde belkide

2. tr serverların da aynı sorun var bir saatte anca 1 tane oda bulabilirsek

3. -FURKAN68-

-FURKAN68- User

1 sati gectim 3 saat oldu npc atmadı daha

4. 1 milim ile alabildim menzile sağol.

mertt80 ve -onur824- bunu beğendi.
  5. -onur824-

-onur824- User

14. seviyeyim 200k civarında geliştirilmiş şarapnel cephanesi ve bir sürü değerli ıvır zıvır aksiyon eşyası harcadım verdiği:
    2020-06-01 01:47:50
    410715 TP (Tecrübe Puanı) aldın.
    2020-06-01 01:47:50
    22397 x İnci aldın.

Sonuç: Eğer geminiz çok güçlü değilse sakın kanlı diş kesmeye çalışmayın. Etkinlik zarar. Ya da bir hata var, düzeltilmesi gereken.

6. orta seviye bir gemim var, 200 k inci geliyor çok karlı bence

7. Sayın adminim acaba gemimde bir hata olmuş olabilir mi? 22 seviyeyim ve kırmızı diş NPC sine 18 son atış yaptım. 3-5 kez de fazla hasarı almama rağmen hala 1 tane bile tasarım alamadım.

8. 15 dk sisteme sıktım kendi level aralığımdaki sisteme vere vere 147 yulong verdi şaka gibi o cephaneye 30 lu haritalarda kat kat fazla yulong kasardım

9. *erve

*erve User

-%10 %20 falan olunca kanlı dişten alınan ödül bundan etkileniyor mu ?

10. Macellan

Macellan User

En çok aranan etkinliği kapsamındaki NPC'ler azalan ödüller sisteminden etkilenmiyor.

11. Macellan

Macellan User

Merhaba,

11-15 arasındaki Kanlı Diş NPC'lerini kesmek için 16. Seviye ve üstü olmanız gerekiyor. 15. Seviye ve altı oyuncular 10. Harita ve altında bulunan Kara Kalp NPC'lerini kesmeli.

-onur824- bunu beğendi.
  12. -FURKAN68-

-FURKAN68- User

2020-06-01 07:52:34
    5334 x İnci aldın.
    1235 x Yulong sikkesi aldın.
    1393665 TP (Tecrübe Puanı) aldın.
    2787 x Şarapnel cephane aldın. ödül muhtesem seafigth ekibini tebrik ediyorum 250 milyonluk npc nin verdigi ödül

-onur824- bunu beğendi.
  13. HvacTech

HvacTech User

- Kırmızı Diş (Yalnızca 16 - 30. Seviye arası oyuncular içindir)
    o Verdiğin hasara göre TP, İnciler, Taçlar veya Yulong Sikkeleriyle ödüllendirilsin.
    o En fazla hasar veren oyuncu şunlardan birini kazanır: Taç, Şarapnel cephane,
    Lanetli Ruhlar, Işık Yayan Ruhlar, “İntikamcı Kırmızı Diş” tasarımı, “Canavar Zehir
    Kalpli” tasarımı, yeni “Kanlı Zehir Kalpli” tasarımı veya Barut.
    o Son atışı yapan oyuncu “İntikamcı Kırmızı Diş” ya da Şarapnel cephane kazanır.

Yaklaşık olarak 44 adet Kanlı Diş batırdım. Bunun yanında daha fazlasına en yüksek hasarı verdim fakat belirtilen Kanlı Zehir Kalpli tasarımını elde edemedim.
    Canavar Zehir Kalpli, İntikamcı Kırmızı Diş ve Sinsi Gümüş Bıçak tasarımlarım mevcut.

Kanlı Zehir Kalpli tasarımı kalktı mı?

14. bence öyle bir tasarım başından beri yoktu :D oyunda sadece yeşil tasarımlı gemiyi görüyorum.başka hiçbir tasarımını görmedim şu ana kadar.

15. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Bahsi geçen tasarım bu.
    SSS de bize verilen isimle oyuna koyulan isim arasında farklılık olmuş olabilir. Bahsi geçen tasarım bu.

HvacTech bunu beğendi.
  16. rkclub1

rkclub1 User

Merhaba Etkinlikte kazanılan tasarımların taşları ile forumda açıklanan tasarımların taşları aynı değil incelermisiniz.

17. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Nedir aynı olmayan? Ekran görüntüsünü atar mısınız?

18. alnsrt

alnsrt User

Etkinlik bitimine 2 gün kaldı. sayın star adminim merkez sizin rapor ettiğiniz hangi istek ve arzularımızı dikkate aldı? Tr server adminlerini merkez ne kadar görüşlerini değerlendiriyor?

19. ManweTR

ManweTR User

tasarımın ismini iyi kontrol et hepsi doğru

20. bu kartal gözünü niye yine kaldırdılar dursun kardeşim oyuncak gibi oynuyonuz durmadan