En Çok Aranan Etkinliği 2020

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 29 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam Korsanlar,

Screenshot_6.png

Oyunumuzda yapılacak olan en çok aranan etkinliği 2020 ile ilgili görüş, fikir, düşünce ya da sorularınızı bizlere bu konu başlığı altından saygı, sevgi ve tabii ki de forum kuralları çerçevesi içerisinde iletebilirsiniz.

Etkinlik SSS | Buradan

Seafight Ekibiniz.

2. *HHC*

*HHC* User

Etkinlik Başlayamadı ... :)

3. Antalyalı

Antalyalı User

Rötara takıldık gene galiba

4. psiqopath

psiqopath User

gemim dondu hareket etmiyor. herkeste durum böyle mi sadece bende mi acaba?

5. herkes donmuş durumda

6. Swedyboy

Swedyboy User

kardeş yapamıyosan bırak bu işleri formda huzursuzluk yaratma, bi oyunu anlamıyosan bırak birader.

7. blackgo31

blackgo31 User

etkinlik gemisi olmayan bir etkinlik olmuş şuan için belki ilerde düzenlenir ayrıca sandık ve enkazlardan elmonun ateşi ile cephane çıkıyor genellikle

8. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Görmüyor musunuz orada sizin seviyenize göre de ayrıl görevler var. Yanlış olan bir şey yok.

9. blackgo31

blackgo31 User

"En çok aranan etkinliği" tam adı gibi olmuş 1 saattir arıyorum fakat bulamıyorum bence tortuga ışığı kullanıyorlar

10. Ben 43 levelim zehir kalpli e kırmızı diş kesemeyecekmiyim kesersem inci vs. mi vermeyecek yani kendi level aralığımzdaki sistemelrle farkı ne acaba

11. ManweTR

ManweTR User

16 levelim sadece 16. haritada çıkan npcleri mi kesebilcem

12. *HHC*

*HHC* User

Sistemlerden düşen yulong miktarı çok az. Ya hepten kaldırın sadece taç inci versin yada adam akıllır arttırın . Yarım saat sistem kesiyoz savaşıyoz 250-300 yulong veriyor ve inci de yok yanında. İnanın aslanda daha fazla kasıyoruz...

13. rkclub1

rkclub1 User

kanlı diş kesmem gerekiyor 200k vuruyor hasar önlemem %60 menzile alınabiliyor ama kartal gözü markette yok bu etkinlik yine sağlam gemiler için olmuş

14. Vurgun-TR

Vurgun-TR User

markete kartal gözü istiyoruz

rkclub1 bunu beğendi.
  15. ilk kanlı diş vujrdm 60 k inci 28k taç verdi 2.kesişimde yakın hasar vurdum fazla bir hsar farkı yoktu 30k inci 300 yulong verdi o kadar.Ödüllere hot fix gelmesi lazım

rkclub1 bunu beğendi.
  16. grndmstf

grndmstf User

Kartal gözümüz yok 200 k darbe alıyoruz etkinlik bize iyilik değil yani

integral1 ve rkclub1 bunu beğendi.
  17. çAğRı

çAğRı User

ruh kasılmıyor duzenleme gelmelı. npcler cok vuryor hasarları düşmeli

rkclub1 bunu beğendi.
  18. Macellan

Macellan User

250M can indirdim sadecec 400 yulong verdi başka hiçbirşey vermedi. Yulong miktarının çoğaltılması ya da yanına incinin de verilmesi lazım.

rkclub1 bunu beğendi.
  19. Sezon görevlerindeki istediği npc ler sadece amiral npc leri.Küçük npc ler de eklenmeli

rkclub1 bunu beğendi.
  20. hem sistem sayısı az hem düller az mega servere düşen bunlarmı

rkclub1 bunu beğendi.