En Çok Aranan 2024

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve -LegenD- tarafından 30 May 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. -LegenD-

-LegenD- Board Administrator Team Seafight

Selam Korsanlar,

wanted.jpg

Oyunumuzda bir yenisi düzenlenevek olan En Çok Aranan Etkinliği hakkındaki görüş, fikir ve düşüncelerinizi bizlerle bu konu başlığı altından saygı, sevgi ve tabii ki de forum kurallarımız çerçevesi içerisinde paylaşabilirsiniz.

Seafight Ekibiniz.

2. Görev alamıyorum alabilen var mı

3. gelişmiş şarapnel daha fazla vuruyor diye 150 m aldım normal şarapnel daha fazla vuruyor :D düzeltilecek mi yoksa benim incimi geri verin

4. ShaDe.

ShaDe. Moderator Team Seafight

Selam,

Atlantis'ten almanız gerekiyor önce.

Saygılar.

5. ShaDe.

Selam,

Düzeltilir büyük ihtimalle, ileteceğim ben de, bekleyelim.

Saygılarımla.

6. Şuan görev almadan vurduğumuz npc ödül vermiyor değil mi Sayın @ShaDe.

7. ShaDe.

Ödül veriyor olması lazım, görev yapmadan NPC vurduğumda ödül aldım ben.

8. Sayın Shade :
    · Drakir Savaşçısı (Yalnızca 50. Seviyeye kadar olan oyuncular içindir)
    o Verdiğiniz hasara göre TP, İnciler, Taçlar, Yulong, Safanad veya Orikalkum ile ödüllendirilirsiniz.
    o En çok hasarı veren oyuncu Orikalkum kazanır.
    o Son atışı yapan oyuncu Orikalkum kazanır.
    yalnızca 50 seviye diyorsunuz ben 54 levelim acaba atlantiste verilen 175 bin hasar görevi hangi haritada yapacağız drakir savaşçısına 175 bin hasar verme görevi?

9. ShaDe.

Selam,

Henüz test etmedim ancak harita fark etmiyordur bunun için Atlantis'te kısıtlı harita sayısı zaten.

Saygılarımla.

10. Gümüş bıçağın en çok hasar veren oyuncuya verme şansı olan tasarımların taşları kaç seviye?

11. NODAMAGE

NODAMAGE User

Drakir savaşçı çıkmıyor sadece sayaç çalışıyor bildirir misiniz sayın Mod ?

12. Ödüller vasat

13. ShaDe.

Selam,

Savaşçı çıkıyor Atlantis haritalarında.

Saygılar.

14. KILIÇ

KILIÇ User

Selam,
    forum'u okuyunuz. ;)

· Drakir Savaşçısı (Yalnızca 50. Seviyeye kadar olan oyuncular içindir)
    o Verdiğiniz hasara göre TP, İnciler, Taçlar, Yulong, Safanad veya Orikalkum ile ödüllendirilirsiniz.
    o En çok hasarı veren oyuncu Orikalkum kazanır.
    o Son atışı yapan oyuncu Orikalkum kazanır.

15. NODAMAGE

NODAMAGE User

Forumu okuyup yorum yapmaya gelmiyorum oyunu oynayarak geliyorum. Belirli bir süre spawnlamadı siz yazmadan önce spawnlamaya başlamıştı. Gecikmeli çıktı. Bu da size bilgi olsun.

16. Selamlar,

Etkinlik npclerinin kırmızı alan oluşturarak verilen hasarı azaltma özelliğinin kaldırılma şansı var mıdır? Çünkü npclerin canı yeterince fazla ve sürekli olarak bu durumu takip etmek sinir bozucu oluyor.

17. ShaDe.

Selam,

Bu etkinliğin işleyişi bu şekilde yıllardır, değişiklik olmaz diye düşünüyorum.

Saygılarımla.

18. Acaba diyorum şu orikalkumu biraz daha fazla verse atlantis npcleri ve biz de rahatça kaleleri filan fulleyebilsek nasıl olur acep, en fazla 5 orikalkum veriyo dalga geçer gibi, lütfen bunu iletir misiniz, kaç tane etkinlik geldi geçti hala aynı, zamanında ilk atlantis zamanında fullemiş fulleyen çünkü bol verilmiş ilk atlantis ağırlıklı etkinlikte, bari bu veya gelecek etkinlikte bununla alakalı bir çalışma olsa çok güzel olacak, bu şekilde adam beni atlantiste tekte alıyor oynama zevkim kalmıyor açıkçası

19. Resetten önce yaptığımız etkinlik görevleri etkinlik puanı vermemişti iletirseniz sevinirim.

20. erşan367

erşan367 User

40 lvl olduğum için 1-10 ile 11-25 arasındaki görevleri alamıyor muyum