Elitler Kulübü - Milletler Topluluğu

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 3 Mart 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Konuyla alakalı forumu takipte kalın.

2. Etkinlik bitti mi şu an. Bende 15 tane etkinlik anahtarı var. bu anahtarlar normal sandık anahtarlarına dönüşüyor diye biliyorum. Bu ne zaman ve nasıl oluyor?

3. debuflı gemilere tasarım verme olasılıgı daha mı düşük ?

4. Debufflı gemide sistemin tasarım verme olasılıgı daha mı düşük ? 40 50 defa darbeden 4 50 defada son atıştan aldım vermedi 29 levl tasarımı

5. bu tasarımlara 28-29-30 diyecekseniz herkese dağıtacaksınız yok bu şekilde sistemin darbesine vs. verecekseniz adı 30. sınıf olmayacak bu nedir 10 saattir alamıyoruz bunun oranı ne %0.1 mi

6. etkinlik biter 2-3 güne genelde dönüşüyor yada yeni etkinlik başladıgında kullanmaya devam ediyorsun

7. ~Goliath~

~Goliath~ User

Etkinliği beğendim ben kasılmak için baya iyiydi incimi - tacımı - yulongumu aldım + sezonda yaptım , tasarım konusu evet zor ama tasarıma çok takılmayın arkadaşlar ödülünüze odaklanın her etkinlik başka tasarım geliyor zaten mesele taşsa her etkinlikte 26-27 tasarımlar çıkıyor zaten seven olduysada sağlık olsun herkes her etkinlikte tasarım alacak diye bir kural yok benimde sevdiğim ama kaçırdığım bir ton tasarım var tasarım işte bazıları nadir oluyor bazıları daha sıradan

8. KaRaNLıK.

KaRaNLıK. User

2022-03-08 09:29:57
    1 x Seviye 28 için tasarım aldın.
    2161 x Taçlar aldın.
    243997 EXP (Tecrübe Puanı) aldın.
    193482 x İnci aldın.
    2022-03-08 09:26:09
    1 x Kayıp Aşk kaldırıldı. Ned

9. KaRaNLıK.

KaRaNLıK. User

az öce aldım :)

10. KaRaNLıK.

KaRaNLıK. User

2022-03-08 09:43:42
    354308 x İnci aldın.
    1 x Aslan Yürekli aldın.
    3895 x Taçlar aldın.
    Elit Gemi No. 28 adlı oyuncunun gemisini batırdın.
    454316 EXP (Tecrübe Puanı) aldın.
    744 x Yulong sikkesi aldın.

11. eLnjNo™

eLnjNo™ User

Oyun dediğin her oyuncuya hitap etmeli.
    etkinliğin temel kuralı da budur.
    Bu etkinlikte de görmekteyiz ki oyunu sadece para harcayan insanlar oynasın para harcamayanlar ise para harcayan kesimi eğlendirsin.
    Edit : ne alaka kardeşim diyenler için.
    elit gemi no 30'u 30 dakika da bir atılması ve sabit haritalara atılması + olarak kendi gemimden örnek verecek olursam 650 vuruyordum 500 e düşürdünüz.
    ve gözlemlediğim kadarıylada 1 milyon vuran oyuncuların geneli ekseriyetle bütün tasarımların sahibi oldu.
    Bu arada 07.03.2022 saat 21:00 dan 08.03.2022 saat 14 e kadar ( etkinlik sona erene dek.) sırf elit no 30 almak için oynadım.
    Her gecen gün oyunu biraz daha zevksiz hale getiriyorsunuz.

son olarak bu oyuna 26.06.2008 de kayıt oldum ve ilk defa forum a yazma gereği duyuyorum.
    unutmayın bizler varsak bu oyun var.

-PAŞA55- bunu beğendi.
  12. Oyun sonu verilen ödüllerde bi sıkıntımı var bana sadece 1 tane ikizler haritası verdide

13. FLAKKA06

FLAKKA06 User

sayın star merkeze söylesenizde şu etkinliği biraz daha uzatsalar

14. BIRAKTI

BIRAKTI User

parayı veren düdüğü çalar ama çok veren diyor aslında bu sistemler hasar veya son atış yerine rastgele hasar katlarında o hasar katını vuran oyuncuya verse daha zevkli ve adil olur tüm oyuncular katılım sağlar ama bu şekilde oldumu belli bir kesim oynuyor büyük çoğunluk ise ben bir şey alamam mantığıyla oyundan kopuyor bence bu tasarım kese vs ödülleri hasar katsayılarında verseniz daha güzel etkinlikler ve çoğulcul katılım sağlarsınız sıralama ödülü için hep aynı gemiler koşturuyor geriye kalan figüran gibi oynuyor

15. tasted18W

tasted18W User

oyuncu memnuniyeti en düşük oyunlardan bir tanesi. adminler oyuncuları nasıl daha fazla eğlendirerek oyunda tutabiliriz diye değil oyunu nasıl daha da zor bir hale getirebiliriz diye uğraşıyorlar. bigpoint denen şirket şu oyunu bıraksa da gönüllü yazılımcı arkadaşlar pvp serveri kursa vallahi o günü bekliyorum ve her iddaasına da giriyorum şu anki sayının en az 2 3 katı oyuncu olacaktır. 10 yıl önce oynayan adam bile duyup gelip bir bakacaktır. bu kadar da p2w olmaz arkadaş bu nedir ya. parayla sattığın her şeyi oyun içinde de ama zor ama az miktar bir şekilde kazanabilmelisin. en basitinden yıllar yıllar önce daha kutu kutu mavi elit güvertelerin olduğu dönemde çıkan kraliyet nimetini para dışında hiçbir şekilde elde edemiyorsun ve daha niceleri...

16. DESKSTAR

DESKSTAR User

P2W Olurda bu kadar olmaz haklısın

17. Dediğine bende katılıyorum güçlü gemiler zaten almış başını gitmiş umarım güçsüz gemilerde bu dediğinle kuvvetlenir yaparlar mı bilmem ama umut ediyorum ...

18. Oyun bu konuda aşırı saçma. Etkinlik geliyor. Etkinlik gemisi hem alt level hem de üst leveller için 450M canda. Arkadaş bu gemiyi batırmaya sadece oyunun en iyilerinin gücü yeter. İşte gemisi iyi olmayanlar da anca pırıltı toplar. Varsa etkinlik canavarı falan onu keser. Fark o kadar fazla ki 4/1 haritasında duruyorum. Elimdeki bir şeyi yere düşürdüm. Eğilip alana kadar adam 2 sıkmaya batırdı beni. Bu denli güçlü adamla aynı haritadayız. Etkinlik veya avantajlı şeylerde hele. Büyük bir npc var. Atıyorum canı 800M. Hani şöyle bi sokulayım ben de vurayım. Etkinlik ödülünü alamasam bile biraz inci alırım diyorsun. Npc başındaki godaman paralılardan biri sana 2 sıkıyor batıyorsun. Sonra o godamanlar bütün ödüllerle birlikte aralarında npcyi kesip ödülleri aralarında paylaşıyorlar.

19. Arkadaşa katılıyorum ayrıca herkez elit puanına göre tasarımları almalı eski düzen gibi olmalı etkinlik şeklinde elit seviye tasarımı almak çok saçma ayrıca tasarımlar daha düzegün tasarlana bilirdi basit şekilde yapılan oyunların tasarımları gibi olmuş