Elit Tasarımlar

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve ●αʟαчıпα●вαятıи●¹™ tarafından 15 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Elit Tasarımlar Nasıl Alınabilir ?

Daha önceden ELP seviyemize bağlı olarak atladığımız elit seviyelerimiz kaldırıldı. Artık bu seviyelerimizin verdiği tasarımları bulunduğunuz lige göre karaborsadan paket halinde alabileceksiniz.

Deniz Anası LigiElit Seviye Tasarımları 1-10
    Deniz Atı LigiElit Seviye Tasarımları 11-20
    Baraküda LigiElit Seviye Tasarımları 20-27
    Manta LigiManta Tasarımı (%10 ELP Taşı)

Forumda lig konusunu incelediğimde böyle yazıyor. Baraküda ligine bugün geçtim ama 22. 23. ve 24. seviye elit gemileri alabildim. Burada yazana göre 27. elit geminin de gelmesi gerekiyordu acaba manta liginde mi veriliyor.

2. Aynı sorun benim de başıma geldi. Bana ek olarak ben deniz atı ligindeyken 21. seviye tasarımını da alamamıştım ama diğer oyunculara veriyor. Almaya çalışırken hata veriyor.

3. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Konu aylar önce rapor edildi fakat henüz bir çözüm getirilemedi. Umarız çözerler. Bizler yine hatırlatacağız.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.