Ejderhanın Yükselişi Etkinliği - (Doğum Günü Etkinliği)

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve ShaDe. tarafından 14 Mart 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. KILIÇ

KILIÇ User

Selamlar

Mini oyundaki yanan arzu bölümünün 15.
    Dalgaya ulaşmakta zorlanıyorum.
    Gülle olarak ne atıyonuz ve hızlı yapmanın bir yolu varmı acaba yardımcı olursanız sevinirim.

2. RessamSF1

RessamSF1 User

yanan arzu 11 dalgaydı 15 olan zor olan arzumu.
    11 dalgadakini her npc 1 tane sıkıp kendi kendine ölmelerini sağlıyorsun aynı anda ölüyorlar

3. KILIÇ

KILIÇ User

Tamam sağol gülle ne atalım

4. RessamSF1

RessamSF1 User

en yüksek atış gücü ve en yüksek hp ile giriyorum ben 1.5m dp konfeti ile giriyorum

5. sıksık seafight'dan eposta alıyordum, "şöyle özledik, böyle hediyeler hazırladık, neden bıraktın?" içerikli. birkaç gündür günde 4-5 saat oynuyorum. gemim fena sayılmaz. etkinlik sistemlerine 600k vuruyor. her neyse, abi hayatımda böyle berbat etkinlik görmedim ya. bir etkinlikten en dandik buff'u bile alamıyorum. etkinlik 1 sene sürse, yine salon ve platon sikkelerini yeterince toplayamam.

14 günlük cilalı tüfek:
    2800 adet salon sikkesi
    42000 adet platon sikkesi

bendeki
    1283 ve 416

mini etkinlik desen o ayrı bir muamma, 1k sikke veriyoruz ve karşılığında ödül ne? aynı sikkesinin %5'i kadar ödül, oda garanti değil %4 de olabilir. 40-50 sikke.

edit:
    görevlerde pastaya hasar verme olayı mevcut, sadece meraktan oyunu açık tuttum. 3-4 gündür pasta uyarısını görmedim bile. seafight 17. doğum gününde son kez yaş gününü kutlamalıydı.

Son düzenlenen: 18 Mart 2024
    globalkorsanlar bunu beğendi.
  6. balgatlee

balgatlee User

BU ETKİNLİK OLMAMIŞ ÇOK EKSİĞİ VAR OYUNCULARA BİR AVANTAJ YOK GİBİ ZOR TEKRAR GÖZDEN GEÇİRİLMESİ GEREKLİ GİBİ!!!

globalkorsanlar bunu beğendi.
  7. etkinliğin son günü ödülleri vs yüzde yüz arttırırlar görevleri buffları hepsini alırız fazla kalanla da gemi tasarımı var bi hayalimiz rüyadan uyandırmasalar alacağım :D

8. HeartOf

HeartOf User

Etkinliğin bitmesine 8 gün kalmış elimizde 10k sikke var , ışık yayan felan zaten hikaye arkadaş bol keseden dağıtın demiyoruz şu karaborsadaki maliyetleri düşürün veya npclerin verdiği sikke oranlarını artırın , ışık yayan ekleyin bu şekilde bot kullanmayan kimse o karaborsadaki nesneleri alamaz. Yazık ya bu kadar para bu kadar emek veriyoruz zaten kimse 15 saat oyun oynayamaz insanları bot kullanmaya itmeyin.

lordofthe47 ve КОМДИĆĦί bunu beğendi.
  9. Etkinlik de en değerli olması gereken ölüm pastası çok komik ödüller vermekte. Etkinlik pastası yerine 50/3 de npc kessek aynı ödülleri alıyoruz. Bunun dışında antik nişan 9k sikke istiyor etkinlik başından beri kasılan gemilerde bile 1 2 nişan alacak sikke anca var bundan dolayı da grup haritasına giriş yok. Doğum günü etkinliği ciddi anlamda üzerinde çalışılmamış izlenimi veriyor yada programcılar aktif olarak oyunun içinde olmadığı için ödülleri kafalarına göre belirliyor. 1 milyon etkinlik puanını bile toplayamadık görevleri harfiyen yapmamıza rağmen.
    Etkinliğe acilen bir düzeltme gelmesi lazım bir sürü paket satıp alın etkinlik bu demek gerçekten oyuncuları küstürüyor ve düşündürüyor.
    Şimdiden teşekkürler.

10. Pandemi dönemi mezunlarını işe almış seafight anlayış gösterin lütfen

11. ölüm pastası ne zaman atıyor?

12. KILIÇ

KILIÇ User

Ölüm pastası

Bu görevin yapılabilir olması için bi çalışma yapmayı düşünüyormusunuz. ? :(

13. ]LooPuS[

]LooPuS[ User

Lekelenmiş draconis 1 gündür arıyorum yok ben mi şanssızım yoksa artık sistem haber vermiyor mu bu amiral ortaya çıktığında

14. kurutulmuş kum çiçeklerini izci vermiyor muydu 250 300 tane kestim hala vermedi gelen güncelleme ile birlikte kalkmış olabilirmi? @ShaDe. @-LegenD-

15. senden uzak haritadaysa haber gelmiyor megafon misali duyamıyorsun :D

bakgarii~efe bunu beğendi.
  16. bunu gören hiçbir board admin yetkili yokmu kaç saattir cevapsız kalmış hala devam ediyorum ama hala alamıyorum

17. arkadaş 1 hafta oldu daha 1 kere ölüm pastasını göremedim bile, nasıl tamamlanacak bu görev? ne global ne türkçe chatte paylaşan bile yok. 12 saatte bir atıyor sanıyordum, az önce atmış ve saldırmışlar. abi tüm oyuna duyurun şu pastayı. ne zaman atıyor? @MODERATÖR

18. 4442244

4442244 User

bugun 10/24 de pasdayı 26/2 attı ve10/25 de reset geldı pasda 1 dakıka harıtada kaldı

19. ShaDe.

ShaDe. Moderator Team Seafight

Selam,

Ölüm pasta sistemi genelde görev yenilenme saatleri sonrası veya restart sonrası haritaya geliyor.

Saygılarımla.

20. ShaDe.

ShaDe. Moderator Team Seafight

Selam,

Çıktığı haritaya yakınsanız mesaj bildirimini görebilirsiniz.

Saygılarımla.