Ejderhanın Yükselişi Etkinliği - (Doğum Günü Etkinliği)

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve ShaDe. tarafından 14 Mart 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Mister_No

Mister_No User

Bana Bu etkinliği hazırlayıp önümüze koyan seafight elemanlarından birinin adını verin ki onu bulup gemiyi ona teslim edeyim Pazardan sadece 3 adet buf u alabilmek için 7560 solon sikkesi 113400 adet plato istiyor 10 sikke 30 sikke veren sistemlerle bu iş nasıl olacak bi zahmet öğrenip bilgi verirmisiniz pazardaki diğer öğeleri saymıyorum bile

globalkorsanlar bunu beğendi.
  2. KILIÇ

KILIÇ User

Selamlar

Lekelenmiş draconis bu arkadaş nerede acaba bulunur. ?

3. Draconis bossu oluyor 75 adet kesilince rastgele atıyor haritaya yakınsan duyuru olarak gösterir şu haritada kışkırttı diye

4. 4442244

4442244 User

mını oyun kac tane ısık yayan verıyor her seferde yazabılırmısınız

5. ben 1 alıyorum normal mini oyundan

6. ShaDe.

ShaDe. Moderator Team Seafight

Selam,

Bu konuda bildirim yaptık, umarım kısa zamanda güncelleme olur.

Saygılar.

7. ShaDe Modum 1milyon görev puanı ve 400 ışık yayanı nasıl kasacağız benim aklım ermedi bu etkinliğe görev mi yapayım seviye görevi mi bu mu alayım gemi mi alayım topmu hepsine zaman yok çünkü yetmiyor kasamıyoruz nasıl kasacağız

8. ShaDe.

Selam,

Etkinliğin henüz 2. ve 3. fazları gelmediği için yeni görevlerin ne kadar puan vereceğini bilemiyoruz henüz, yeterli olmadığı takdirde bunu iletiriz.

Saygılarımla.

9. 15.05.2010

15.05.2010 User

benim şahsi düşüncem şu ki seafight bu sefer doğum gününü daha iyi ve kaliteli bir sınavla verecek bakmayın bunun başlangıcına daha yeni başlıyor ;)

10. etkinlik tamamladaki "cehennem saldırganı öldür" bu npc nerede? etkinlik sss de de yok.

11. *SILAHSOR*

*SILAHSOR* User

ben bu oyunu bu kadar sönük ve düşük oyuncu sayılı görmemiştim. Sözde doğum günü etkinliği haritalarda in cin top oynuyor. Etkinliğin kalitesinden bahsetmiyorum zaten. Ödül azaltmak ne ya

çAğRı bunu beğendi.
  12. 15.05.2010

15.05.2010 User

çok haklısın ama göreceğiz ki diye umuyorum adam elinde kalan son oyuncularıda kaçırmak istemeyecektir. telafsini yapar diye düşünüyorum

13. çAğRı

çAğRı User

kabuk kırıcı tarpidoyu taç veya yulong karşılığında satışa sunmanızı rica ediyorum. orikalkumla alıyoruz fakat yine orikalkum kasmak için uğraşıyoruz. bu arada ödülleri çok az ve nadir vermeye başladı. solon sikkesi çok az veriyor. sepetteki en gerekli şeyleri alsak dahi 50-60 bin arasında ihtiyacımız oluyor. bu mıktarı amiral sıstemleriden 20 30 alarak elde etmek pek mümkün görünmüyor. sepetteki tüm ürünlerin solon plato miktari yeniden ayarlanmalıdır.

Son düzenlenen: 17 Mart 2024
  14. ShaDe.

Selam,

Test etmedim ancak grup haritası veya mini oyunları deneyebilirsiniz.

Saygılarımla.

15. ShaDe.

Selam,

Sikke durumunu ilettik, umarım bu hafta içi değişiklik yapılır.

Saygılarımla.

16. RessamSF1

RessamSF1 User

grup haritası varmı yoksa diğer fazlardamı gelecek giremedim bilmiyorum nerede

17. KILIÇ

KILIÇ User

Selamlar
    Mini oyundaki yanan arzu bölümünün 15. dalgasında bulunur. :)

18. RessamSF1

RessamSF1 User

Bu zar zor kastığımız solonu ışığı kullanalım mı bekleyelim mi herşey çok pahalı elden geçirirlermi acaba ödülleri yada pazarı

19. fizikci1

fizikci1 User

diğer fazlarda muhtemelen bol bol dağıtacaklar her şeyden, biraz sabır.

20. Sistemlerin herkese çıkması ne kadar güzel bir şey.