Ejderha Yumurtası Sayacı Etkinliği

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve ShaDe. tarafından 27 Mart 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. KILIÇ

KILIÇ User

Selamlar
    Tarih aralıkları yok belli oldumu acaba. ?

Etkinlik sırasında görevler olacak mı?

Evet.

Nautica:
    1. Faz: 7 görev olacak (6 normal ve 1 günlük)
    2. Faz: 7 görev olacak (6 normal ve 1 günlük)

Atlantis:
    1. Faz: 4 görev olacak (3 normal ve 1 günlük)
    2. Faz: 4 görev olacak (3 normal ve 1 günlük)

2. ShaDe.

ShaDe. Moderator Team Seafight

Selam,

Tam tarih belirtilmedi ancak etkinliğin ikinci haftası itibariyle olur etkinlik 13 gün süreceği için.

Saygılar.

3. iğne ile kuyu kazdırıyorsunuz. 1 ışık yayan ruh nedir! o da her sistemden garanti değil. sistemlere koyun 3-5 ruh, amirallere de ekleyin 100-200 ruh bakalım işimize. seafightın doğduğu güne lanet etmeyelim biz de :D

4. benim gemimden 10 yıldırım 1 çekin peti verin uğraşmayım

KeLe-AvCıSı bunu beğendi.
  5. Mister_No

Mister_No User

Şu ışık ruh olayını biraz bastırın yetkililer bu nedir 100 sistem kesiyorum 5 tane zor toplanıyor hiç vermesin daha iyi

6. OzReese

OzReese User

2.aşama ne zaman gelir ki etkinliği yarıladık

7. ShaDe.

Selam,

Yaklaşık yarım saat sonra başlayacak büyük ihtimalle.

Saygılarımla.

8. Cedı

Cedı User

arkadaşlar ben hazine sandığı topluyorum (etkinlik için olanı 1 gold veriyor gemileri kesiyorum bütün etkinlik gemileri dahil herhangi bir ödül vermiyor sebebini bilen varmı 1 aydır böyle ?

9. RessamSF1

RessamSF1 User

bir görev yapman lazım sonra ödül veriuor 1 aydır şimdimi soruyon bunu krall :) güvenli limandan görev vericiler var birini yap sonra git kasıl

10. ruh işine bi kolaylık getirecek misiniz artık ruhla alınacak hiçbir şey de yok 10 tane yıldırım için insanı bu kadar uğraştırdığınıza değmez çoğunluğumuzun işi gücü var oyuna saatlerimizi harcayacak değiliz

11. aslında böyle zorlukla kasılmayı yaparak insanları bota seafight teşvik etmiş oluyor sen manuel oynayarak bu kadar ruhu kasamazsın bota bırak o sana 7/24 çalışır toplar demeye getiriyor biz yazmaktan usandık ama bunlar bu tarz beceriksizleri yapmaya hala devam ediyorlar adam akıllı birşe yapsanız olmazmı yıldönümü yapıyorsunuz kırk dereden su toplatmaya çalışıyorsunuz oyunculara elinize sağlık böyle devam edin.

12. Etkinliğin 2. faz görevleri gelmiş, satışa yeni paketler çıkmış, evet bunlar için teşekkür ederiz de, karaborsa içeriği de değişmeli ya da eklemeler olmalı diye düşünüyorum iletirseniz sevinirim ..

13. KILIÇ

KILIÇ User

Tılsım Taşları istiyor görevde bunu nereden tamamlayacağız acaba. ?

14. Tılsım taşları ve dokunaç kalıntılarını nereden toplayacağız ? @Star

15. Lekenlenmişe vurun

16. 4442244

4442244 User

tılsım taslarını bılmıyorum ancak dokunacı 10000 canlı sıstemı vur verıyor tuccar jollt jım ısımlı olan

17. ShaDe.

Selam,

Lekelenmiş Draconis vurmayı deneyin, görev nesnesi her zaman gelmeyebiliyor, birden fazla vurmayı deneyin alamazsanız eğer.

Saygılarımla.

18. Lekelenmiş Draconis darbeyı alana 100/100 verıyor nesneyı baska turlu alamassınız

19. Peki 26 seviye tekrarlanan görevde Aptal Martı teslim etmemi istiyor. Forumda bu Aptal Martıyı İntikam 2 kesince alabileceğimi gördüm ama 2 gündür İntikam 2 yi hem ele geçirip hem batırmama rağmen alamadım. Bir problem mi var yoksa bende mi gram şans yok ? Birisi yardımcı olabilir mi ?

20. ShaDe.

Selamlar,

Sorunuzu yanlış bölüme yazmışsınız bir dahaki sefere genel sorular bölümüne konu açarak sorabilirsiniz. Görev nesneleri bazı görevlerde ilk denemede gelmiyor, sistem gemilerine son atış, en fazla hasar, ele geçirme vs. tekrar denemeniz gerekiyor nesnenin nasıl geldiğine bağlı olarak.

Saygılarımla.