Ejderha Kaplumbağanın Çağırısı 2024

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 7 May 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. 80merkez

80merkez User

Merhabalar, yeni paketler için oyunun 2. faz'ı ne zaman başlayacak

2. ShaDe.

ShaDe. Moderator Team Seafight

Selam,

Tam bir tarih belirtilmedi ancak etkinliğin ortasından sonra başlar gibi görünüyor.

Saygılarımla.

3. ZaGoR-SÖK

ZaGoR-SÖK User

ejderha sandığı aldım nerde bulamıyorum:))

4. KILIÇ

KILIÇ User

Selam,

kaptanlar birliği yerinde oradaki kaptanın sandığı yerini açın orada. ;)

5. HACKERWARE

HACKERWARE User

İyi şeyler çıkıyor mu içinden almaya değer mi

6. Merhaba,

Draco Chelonianı koruma etkinliğinde başından sonuna yanındaki npclere sıkmama rağmen etkinlik puanı alamadım ve bu 2. oluyor (Etkinlik puanından kastım Etkinlik sayfasındaki en altta bulunan Ejderha kaplumbağa kurtarıcısı) Bunun için desteğe yazmam mı gerekiyor?

7. ShaDe.

Selam,

Herhangi bir etkinlik görevi yaptınız mı acaba?

Saygılar.

8. Evet etkinlik görevlerini bitirdim. Zaten hiç vermiyor değil şuana kadar 484 puan aldım fakat dediğim gibi bazen vermiyor gibi. İhtimale dayalı bir sistem olabilir mi?

9. ShaDe.

Yeterli hasarı verememiş olabilirsiniz ya da bazen etkinlik puanı vermiyor olabilir, az önce test ettim ve etkinlik puanı aldım çünkü.

Saygılarımla.

10. ZaGoR-SÖK

ZaGoR-SÖK User

Grup haritasına giremiyorum, görev vericinin sana görev vereceği görev yok sonra tekrar dene diyor diyor etkinlik boyunca bir defa girdim sebi nedir bilen varmı?

Son düzenlenen: 14 May 2024
  11. ShaDe.

Selam,

“Kabuk Kırıcı” Lonca vs Lonca Haritası, 10-12 Mayıs, 17-19 Mayıs ve 24-26 Mayıs tarihleri arasında her gün farklı saatlerde kısa süreliğine oynanabilir olacak. Şu anda aktif değil.

Saygılar.

12. bi etkinlik yapılıyor yok şu tarihte giriliyor yok bu tarihte nasıl bi etkinlik yapılıyor anlamış değiliz seafight iyice yoldan cıkmış bizim bildiğimiz grup haritaları etkinlik boyunca acık kalması ve girmek daha kolay olması gerekirken herşeyi zorlaştıran bir yönetim sistemi var peki ogün o saatlerde giremeyenler veya oyunda bulunamayanlar ne olacak böyle bi kural koyulmaz etkinlik yapılıyorsa etkinlikte hergün faydalana bilinmeli coğu insan veya arkadaşlar bu durumlardan faydalanaımıyor cünkü insanların bi yaşamı var gecimi var çalışması gerek gececimi gündüzcüm calışıyor yok ben bu tarihileri koydum beni ilgilendirmez gire bilen girir giremeyen umramda değil konumundan bi çıkın efendim ya nedir bu seafight yönetiminden cektihimiz

{ßalßaZaaR}~[TC¤] bunu beğendi.
  13. ShaDe.

Selam,

Genelde dediğiniz gibi etkinlik boyunca oluyor grup haritası olduğu zaman ancak bu kez farklılık yapılmış, haklısınız, geribildirim olarak ileteceğim bu durumu.

Saygılarımla.

14. Forumda gaga çene katilinin son atışı şansa bağlı olarak akrep tasarımı veriyor yazıyordu. Şansıma son atış bana kaldı ve scorpio tasarımı geldi fakat tasarımda çok düşük seviye taşlar var(%10hasar,%10 zıpkın ahsarı,+35000 darbe, 35000 vudu puanı). Boşuna taş gelir mi acaba diye düşünerek amiral kovalamayın. Yani bu kadar zor ve az şansla gelen bir şeyde nasıl bu kadar kötü taşlı tasarım koyuyorlar anlamıyorum. Buna dikkat edilmesi lazım bence.

15. gülle yaması ne zaman gelecek sadece inciyle alalım yada lanetli ruhları daha fazla versin sistemler konfeti ile sistem kesiyoruz

16. FORA23

FORA23 User

sen onu bulabildiğine şükret biz yeni başlayanlar gülleye kafa atıyoruz

17. ShaDe.

Selam,

O tasarım epey eski bir tasarım olduğu için taşlarının seviyesi de düşük, güncellenmedi.

Saygılarımla.

18. Tekrardan merhabalar,

Yeteri kadar hasar veremediğimi düşünmüyorum. Bu az önce vermiş olduğum hasar sonucu alınan ödül;
    2024-05-17 17:57:14
    1 x Kralın Ganimet Kesesi aldın.
    384307 EXP (Tecrübe Puanı) aldın.
    2283 x Taçlar aldın.
    2872 x Safanad sikkesi aldın.
    14 x Poseidon'ın Tacı aldın.
    197015 x Taçlar aldın.
    1 x Altın aldın.
    260 x İnci aldın.
    845 x Yulong sikkesi aldın.
    55 x Orikalkum aldın.

Buna rağmen sıralamada herhangi bir puan alamadım. Eğer dediğiniz gibi bazen veriyor bazen vermiyor ise lütfen ona göre bilgilendirme yapılsın. Çünkü insanlar hem zamanlarını hem kaynaklarını harcıyorlar.

19. TCG_vatoz

TCG_vatoz User

Bu eventte neden Cassionun gücü buffunu alamıyoruz hasarın verilmiş olmasına rağmen, bariz bir sorun var

{ßalßaZaaR}~[TC¤] bunu beğendi.
  20. hala aktif olmuyor