Ejderha Kaplumbağanın Çağırısı 2024

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 7 May 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Kaplumbağa yağmacısi nerede var abi Allah aşkına bulabilen söylesin

2. Star

Star Board Administrator Team Seafight

26-50 arasında bulunur.

3. -LegenD-

-LegenD- Board Administrator Team Seafight

Merhabalar,

Bu konuları ilettik.

Saygılarımla.

4. 25 seviye olmayanlar etkinlik için heveslenmesin mi diyoruz o zaman

5. yanlış biliyorsunuz, 24 haritasında yağmacı var

6. bu kabuk ne değerli gülleymiş ya aman inciyle satmayın şirken zarar eder önümüzdeki 10 yıl millet gülle almaz

7. 2024-05-10 13:39:25
    4762364 EXP (Tecrübe Puanı) aldın.
    2024-05-10 13:39:25
    Deprem Golemi adlı oyuncunun gemisini batırdın.

sadece tp verdi mantıklı cevap bekliyorum boşa demiyorum uzaktan eğitim mezunu insanları çalıştırıyorsunuz diye daha 20 gün var çok reset gelir bu oyuna

reset geliyor 10 şeyi düzeltmeye çalışıyorlar 11 yeni sorun doğuyor böyle dewamke

8. ShaDe.

ShaDe. Moderator Team Seafight

Selam,

Deprem golemini kendim de vurup test ettim, ödül olarak inci ve yulong da geldi. Geminizde etkinlik puanı var mı veya scar mevcut mu acaba?

Saygılar.

9. KILIÇ

KILIÇ User

Selam,

kaptanlar birliği yerinde oradaki kaptanın sandığı yerini açın orada. ;)

10. Ödüllerde ki düzeltmeler pazara katılan malzemeler konusunda en ufak katkısı olan herkese teşekkürler benim gibi gemi geliştirme aşamasında ki arkadaşlar için çok yararlı olduğunu düşünüyorum. Tek tek özellikle @ShaDe.

11. beyler ejderha sandığından neler çıkabiliyor bilen var mı?

12. ShaDe.

Rica ederim, elimizden geldiğince sizlere yardımcı olup mesajlarınızı iletmeye çalışıyoruz, ne mutlu bize.

İyi oyunlar dilerim. :)

__OktayıM__3 ve BeyondMagnetic bunu beğendi.
  13. ShaDe.

Selam,

Yanlış bilmiyorsam yeşil renkte kaptan ve ekipman alıyorsunuz.

Saygılarımla.

14. grup haritası giriş için alexandro bende pasif görünüyor. grup haritasına giremiyorum. Bir şey mi eksik gemide acaba? antik nişanım var. pencere bomboş açılıyor.

15. Kasırga Golemi adlı oyuncunun gemisini batırdın.

2024-05-11 11:52:00
    9381 x Yulong sikkesi aldın.
    5044719 EXP (Tecrübe Puanı) aldın.
    937.591 x İnci aldın.
    5261 x Yulong sikkesi aldın.
    4691 x Yulong sikkesi aldın.
    3.963.221 x İnci aldın.

Tek başıma kestim.

16. @ShaDe. Etkinlik güzel bu sefer market de güzel teşekkür ederiz :) ama bir kaç önerim olacaktı eskiden lanetli ruh ve ışık yayan ruhu markette birbiri ile takas edebiliyorduk acaba bunu iletmeniz mümkün mü, çünkü lanetli ruh çok zor kasılıyor, bir de yok edici görevi için yok edicinin çıkmasını takip ettim 13/1 de çıktı anında ışınlandım ama bulamadım acaba canı mı az yoksa bug mu var incelenirse çok güzel olur, iyi forumlar.

17. yok edici bir kere görme ve kesme fırsatım oldu tamini canına dikkat etmedim ama baya bir canı var ama ogemiyi kesen online oyuncu sayısı cok olduhu için 10.15 dakkada bitmesi gereken gemi etrafına toplanan oyuncu sayısı cok kalabalık olduhundan birde 1milyondan aşaği genelde az vuran olmadıhı için 2 dakika bile sürmüyor ve cabucak kesiyorlar yaklaşık biz kestihimizde 200 ze yakın belkide daha fazla oyuncu olduhu için cabuk bitiyor yani bu yok ediçi gemisini 10 milyon canda yapsalar 100 milyonda can yapsalar tahmini kesimi 6 dakkayı geçmez diye düşünüyorum cunkü online oyuncuların vuruşları cok yüksek vuran 200 kişiden misal 190 nı 1milyon üzeri vurmakta adamlar bizim vuruşların 3.4 katı vuruyorlar o yüzden cabuk bitiyor

18. Selam, etkinlik grup haritası lonca olarak işliyor yanlış anlamadıysam ama bu şekilde mantıksız, benim gibi filosuz gemiler rastgele kişilerle haritayı yapabilmeli. İlla filo olarak işleyecekse de bizi haritaya atarken bi filo gibi atması daha mantıklı yoksa filosuzlar görevleri nasıl tamamlayacak ?
    Bu konuyu iletir misiniz.

19. ShaDe.

Selam,

Rica ederim sevindim :), tabii ki iletirim. Yok edicide bir sorun yok canı 750m yanlış hatırlamıyorsam, hemen ışınlandıysanız bulmanız gerekli normalde.

Saygılarımla.

20. ShaDe.

Selam,

Konuyu ileteceğim değişiklik olması için.

Saygılarımla.