Ejderha Kaplumbağanın Çağırısı 2024

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 7 May 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam Korsanlar,

fb_ad_turtle_event_2024.jpg

Oyunumuzda bir yenisi yapılacak olan bu etkinliğimizle ilgili fikir, görüş ve düşüncelerinizi bizlerle bu konu başlığı altından saygı, sevgi ve tabii ki de forum kurallarımız çerçevesi içerisinde paylaşabilirsiniz.

Seafight Ekibiniz.

2. admın kardesım oncelıkle kolay gelsın dıyorum kablumbaga etkınlıgı karaborsadan 500 adet 5 sevıye burc topu aldım aldın dıyor ancak toplar gemıme gelmedı kullanayım dıye aldım boyle bır hata verıyor bılgınız olsun dıye yazdım saygılar

3. ShaDe.

ShaDe. Moderator Team Seafight

Selamlar,

Teşekkürler size de iyi oyunlar, karaborsada 500 adet 5. seviye alınabilen toplar dünyayaran, acı verici ve kıyamet balyozu topları, burç değil. Yanlış mı gördünüz acaba?

Saygılarımla.

4. abı ozurdılıyorum burc topu degılmıs kıyamet balyozu dıyor o da gelmıs

5. ShaDe.

Tamamdır. ;)

6. kardeşim yağmacıya eski sezon tasarımını getirmişsiniz biz e**k miyiz o kadar uğraştık böyle saçma sapan bir uygulama olmaz kaldı ki benim gemimde yağmacı gene boş aman farklı tasarım getirmeyin gülle neden sadece inciyle satılmıyor kısaca 21 günlük olmamış bir etkinlik

7. -LegenD-

-LegenD- Board Administrator Team Seafight

Merhaba,

Cümlelerinize dikkat edin. Aksi takdirde yasaklamak durumunda kalacağım. Eleştirilerinizi iletiriz.

Saygılarımla.

8. Merhabalar,

Açgözlü avcı ve Yetenekli avcı npclerinin ödül içeriklerini ilgili konuda bulamadım. Ne olduklarını ekleyebilir misiniz?

Birde ek olarak etkinlik sistem npclerinin bildirimleri yayınlanmıyor. Böyle mi olacak yoksa düzeltilecek mi?

9. Sayın Shade Deprem golemi nin ödülünde sorun var sanırım baştan sona vurduk 2 kişi sadece 3000 kabuk kırıcı verdi bilginize
    ve eğer mümkünse kabuk kırıcı sadece inci ile alınırsa daha güzel olmazmı ve torpidolar saygılarımla.

10. KILIÇ

KILIÇ User

atlantisde görev alamıyom neden acaba?

11. ShaDe.

Selam,

Avcı NPC'lerin ödülleri için ayrı bir bilgi gelmedi, sizlerin keşfetmesi bekleniyor sanırım şu an için. Sistemlerin mesajı da yayınlanmıyor böyle mi kalacak bilemiyorum.

Saygılar.

12. ShaDe.

Selam,

Golem ödülleri oldukça düşük durumu bildirdik değişiklik olması için. Yine aynı şekilde cephaneleri de ilettik.

Saygılar.

*.aFyOnLu_aĞa.** bunu beğendi.
  13. ShaDe.

Selam,

Önce yüzeydeki görevleri yapmanız gerekiyor.

Saygılarımla.

14. yusuf52012

yusuf52012 User

kabuk kırıcı cephane alınırken lanetli ruh istemesi bayağı zorlayacaktır stoğu olmayanları

15. ShaDe.

Selam,

Durumu ilettik, değişiklik yapılır diye tahmin ediyorum.

Saygılarımla.

16. çok hızlısınız çalışmalarınızda başarılar dilerim .

ethemuymazz bunu beğendi.
  17. ShaDe.

Teşekkür ederim.

İyi oyunlar. ;)

18. erşan367

erşan367 User

aç gözlü avcı, yetenekli avcı acımasız kasap nerede hiç görmedim

19. rb1986

rb1986 User

kanlı çene hiç lanetli ruh vermez oldu.

20. Selamlar, sayın yetkililer önümüzdeki günlerde biz bu topların sayısını yanlış girmişiz vs. gibisinden bir açıklama yapılarak bu toplar gemimizden çekilmez değil mi ? ona göre oynamayı planlıyorum çünkü. Zira hemen hemen her etkinlik böyle mağduriyetler olabiliyor. İyi çalışmalar...