Düşük Seviye Gemiler İçin Uçurum Savunması

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve PRESTİJ tarafından 7 Mart 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. PRESTİJ

PRESTİJ User

Merhaba,

Sezon bitmeden limitlerimi zorlayıp, 1 ve 6 adet sikkeyi kendi limitimin üzerindeki dalgalardan alayım dedim. Normalde gemi patlayanla 115k civarlarında vuruyor ve 27. dalgaya kadar inat ederek geldim. Benim gibi inat edip yapmak isteyenler olursa diye bir konu açmak istedim.

Uçurum için gerekenler;

1. Mümkün olan en yüksek NPC (normal kaçınma değil) kaçınması
    2. Mümkün olan en yüksek Hasar Önleme
    3. İsabet olasığı

Mürettabat kısmından Milletler Topluluğu Muhafızı Ekleyerek başlayalım
    1. seviyesini Şöhret elegeçirerek
    2. seviyesini marketten veya sürpriz elegeçirek
    3. seviyesini karaborsadan veya Zafer'i elegeçirerek alabilirsiniz
    4. seviyesi süreli olarak paketlerde satışa çıkabiliyor

ardından pet ve pet eğitimcilerini ayarlayalım:
    Taşlar; Hasar Önleme ve İsabet Olasılığı
    Eğitimciler: Çeviklik Eğitimcisi, diğerini size bırakıyorum ben Saldırganlık Eğitimcisi kullandım
    Normalde taşlarımın seviyesi daha iyi ama mod değiştirerek kullandığım için, bu moddaki taşlarım düşük kaldı biraz.

Yüzen Kale ve İtibar Kaleleri:

1 Zırhlı Gövdeyi Yükseltebildiğiniz kadar Yükseltin
    2 Usturalp'i geliştirin ve kullanın
    3. Yavuz saymanı aktif edip kullanmanızda vuruşlara fayda sağlayacaktır
    4. Vudu kalesinden kaçınma açabilirsiniz, ama konunun başında da dediğim gibi npc kaçınmasına ihtiyacımız var, normal kaçınmaya değil.

Gelelim gemimize. Standart tank modunda olması gereken taşlar, resimdeki gibidir. burada en önlemli faktör zırh plaka bonusu veren taşımızdır.

Son olarak genişletmeler ve toplarımıza bir göz atalım. Toplarımın seviyesini resimde belirttim. gemimin atış hızı iyi olsun diyerek alev topu kullanan arkadaşlar var ise, verdiği elit cephane hasarı düşük olduğundan kıyamet balyozuna çevirmenizi tavsiye ederim. evet aynı sürede daha az atış yapıyorsunuz ama daha çok vurduğunuz gibi daha da az gülle harcıyorsunuz. her neyse önemli bir diğer husus ise, genişleme kısmı. gemimde 2 adet 1. seviye güçlendirilmiş ıskarmoz bulunmakta. Eğer ıskarmozunuz var ise, sadece ıskarmoz kalacak şekilde ayarlayın ve aynı seviyede olmalarına dikkat ederek geminize koyun.

buraya kadar her şey tamamsa, geriye sistem gemileri tanımanız ve ona göre oynamanız gerekiyor.

ben 20. dalgaya kadar 9 dakika da geliyorum
    20. dalga 20 dakika kadar uğraşıyorum sanırım
    25. dalgada 30 dakika kadar uğraştım
    26. dalgada da 20 dakika kadar uğraştım

Önceliğiniz her zaman hareket hızı en yüksek npc olsun, eğer kaçarak kesecekseniz.
    Zombi adlı sistem hareket hızınızı ve atış hızını düşürdüğü için her zaman önce onu kesiyorum
    Eğer buzul sistemi var ise ve gücünüz tek seferde kesmeye yetmiyorsa, mutlaka inya kanı öğesi kullanarak saldırın.
    Uçurum valisini duruma uygun ise kesin, aldığı hasara bağlı olarak topçu gemisini çıkartmakta.
    20. dalgadan önce kum saati kullanmayın
    25. dalgadan önce aslan siperi kullanmayın
    Tamir için eğer yeterli kaçış mesafesindeyseniz tamir tasarımına geçerek köşeye gidin.

Sonuç olarak 27. dalgaya kadar geldim ve yıldırdığı için burada pes ederek bıraktım, buradan sonra devam etsem eminim 30'u bitiremesem bile görürdüm ancak yoruldum.

2. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.