Donmuş Öfke 2022

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 30 Kasım 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam Korsanlar,

fb_ad_frozen_wrath.jpg

Oyunumuzda bir yenisi yapılacak olan Kış etkinliğimiz hakkındaki görüş, fikir ve düşüncelerinizi bizlerle bu konu başlığı altından saygı, sevgi ve tabii ki de forum kurallarımız çerçevesi içerisinde paylaşabilirsiniz.

Seafight Ekibiniz.

2. Etkinlik gemileri inci vermezse bu etkinlik zor geçer....

3. Ali-Han

Ali-Han User

Napacak inci

4. Kurabiye adam için sistemlere sıkmak zorundasın eğer sıktığın cephaneyi karşılayamazsan ne olur hocam ?

5. min %2 hasar olayının kaldırılması gerekiyor ya da düşürülmesi lazım. Serverler birleşti haliyle oyuncu sayısı da arttı. En başından beri vursak o hasarı çıkartmak zor oluyor.

6. Bu sefer gayet güzel bi etkinlik olmuş npcler aranmadan karşına çıkıyo üç saatte 7500 kurabiye oldu bir haftada dükkandaki herşey alinabilir

7. zhmdn

zhmdn User

belalı kardan adam yüzde 2 oranının düzenlenmesi gerekli baştan sona 500 k sıktım ancak hiçbir ödül alamadım ayrıca inci veren npc yok sıktığımız gülleyi alamıyoruz evet kurabiye adam vs güzel kasılıyor onun için teşekkürler.

8. Ne keserek kasıyorsun usta okadar hızlı

9. benim karaborsada neden hiç tasarım gözükmüyor

10. pırıltılar mojo ve kar güllesi kaynıyor botlardan fırsat kalırsa iyi toplarız

11. ***EZEL***

***EZEL*** User

hayırlı akşamlar
    etkinlik kodu WINTERCOMESTOSF
    iyi oyunlar

dolorex bunu beğendi.
  12. merhaba hem leto hem de sentinel kesersek ödülleri gelirmi yoksa takım seçmek zorundamıyız.

13. ~Goliath~

~Goliath~ User

etkinlik karaborsası yok

14. Sabah ilk bi gayretle cin kum falan bastım 73 mlyonlu npc Ler hariç ne bulduysam kestim ama ozaman bot kullananlar işteydi şimdi onlar döndü otomatik gemilerini 45-1de safrant modundan çıkardılar bi güzel etkinliğe göre ayarladilar şimdi npc pek bulunmuyo tiren oluyar bi sandık için oynanmaz bu oyun aslında ama alıştık bikere bırakılmıyo

15. AYDOĞDU60

AYDOĞDU60 User

belalı kardan adamın çıkması geç sürüyor ortaya çıkmak için batırılan bijorgold sayısı az sayaçta 350 fazla 200 olabilir bijorgold sayısıda artırılmalı

16. *mARİFet*

*mARİFet* User

Katılıyorum. En başından beri vurdum, buna rağmen ödül gelmedi :)

17. Luny222

Luny222 User

Kış haritası oranı kaç ya 900 tanede 1 alıyorum.
    İyileşme gerekli

18. Kesinlikle ya birden fazla haritaya atılsın ya da hasar limiti kalksın bu nedir

19. zhmdn

zhmdn User

sentinal ve leto için ödüller artırılmış yazıyor ama hala aynı ödülleri veriyor bilginize 9 k taç alıyordum ilk çıktığında halihazırda reset sonrası yine 9k taç alıyorum.

BK.58 bunu beğendi.
  20. aynen orası neresi??