Deniz İntikamcıları - Final Oyunu 2019

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 14 Ağustos 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. sabahtan beri zeplin kasıyorum bi tane taç çıkmazmı ya şaka gibi...

2. Tortuga07

Tortuga07 User

400 bin inci de ben harcadım bir tane taç çıkmadı ya la sinirden çatlıyacam resmen başkasına 1 seferde çıkar nasıl bir şans anlamadım ben nasıl ayarlanıyor bu ya

3. saltı

saltı User

Arkadaş 100 tane gemi kesiyorsun taç çıkarmak için hiçbirinden çıkmayınca da adamın zoruna gidiyor ya.

Mr.53 bunu beğendi.
  4. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Dedim ya, şansa bağlı. Bazen 10 tanede 9 tane verir, bazen 100 tanede 1

5. kraken harıtasına sonlardırmamıza ragmen sıralamaya giremiyoruz sorunu çözün lütfen gb 7

6. Calipso mini oyununda undine sistemine vurduğumda beni takip etmesi gerekir iken sağa sola kendi kafasına göre gidiyor

TiryakiHasan bunu beğendi.
  7. aynen aynen

8. etkinlik çöp kim ne derse desin mini oyunlar desen hakeza çok zor gi sürü gülle gitti adam akıllı tamamlayamadım gerek yok şimdi diceksiniz etkinliğe katılmak zorunlu değil diye evet değil katılmıyorum

9. mini harita neden bu kadar zor sankı diğerleri çok kolaymış gibi? bordobereli alımı mı var acaba, illa telsizmi kapatalım. koca harita da undine içimde doğuyo yelken düşüyo kaçamıyorum emekler boşa gidiyo ne bu şimdi? şakaysa söyleyin

10. kraken harıtasına sonlardırmamıza ragmen sıralamaya giremiyoruz sorunu çözün lütfen gb 7 @Star

11. Etkinlik getirmişsiniz sistemler inci vermiyor. Sandık anahtarı güzel veriyordu sonradan kötü şeyler eklediniz. Ve şansa 60 sistemde bir taç veren bir sistem yapmişsiniz zeplin diye ondada taç veriyor taç eksi 80 de olduğum için 7 bin taç veriyor bu nasıl oyun bu oyun böyle giderse oyunu kesinlikle birakacagim. Ve eksi ,80 de çıktım gece 10 da çıktım sabah 10 buçukta girdim-80 den çıkmamış hala. Eksiden çıkmak için kaç saat çıkacam Allah aşkına bı düzeltme getirin şu oyuna. -80 den çıkma bedeli 8 saat olması gerekmiyor mu nasıl bı oyun oynuyoruz gittikçe kötü oluyor bırakan çok oluyor bilginiz olsun yetkililere bildirin acil.

12. Etkinlik getirmişsiniz sistemler inci vermiyor. Sandık anahtarı güzel veriyordu sonradan kötü şeyler eklediniz. Ve şansa 60 sistemde bir taç veren bir sistem yapmişsiniz zeplin diye ondada taç veriyor taç eksi 80 de olduğum için 7 bin taç veriyor bu nasıl oyun bu oyun böyle giderse oyunu kesinlikle birakacagim. Ve eksi ,80 de çıktım gece 10 da çıktım sabah 10 buçukta girdim-80 den çıkmamış hala. Eksiden çıkmak için kaç saat çıkacam Allah aşkına bı düzeltme getirin şu oyuna. -80 den çıkma bedeli 8 saat olması gerekmiyor mu nasıl bı oyun oynuyoruz gittikçe kötü oluyor bırakan çok oluyor bilginiz olsun yetkililere bildirin acil.

13. Bot kullanıyorum diye bas bas bağırıyorsun farkında değilsin -80 de iken oyunda saatlerce kalmaya devam etmişsin bu yüzden saatler geçse de -80 den -70 e düşmüyor

Mr.53 ve TiryakiHasan bunu beğendi.
  14. kraken harıtasına sonlardırmamıza ragmen sıralamaya giremiyoruz sorunu çözün lütfen gb 7 @Star

15. karthagos

karthagos User

Mini oyunlar oynanmıyor rezalet, amiral gemisi yapmışlar 15 milyon canı var 5 kişi tek lokmada yiyor onu, o ayrı bir rezalet zaten. Rezalet bir etkinlik kısacası

16. karthagos

karthagos User

Ahtapot haritasında bir türlü sıralamaya giremiyorum. Millet 25 dakika ile sıralamaya girmiş ben 9 dakika ile giremiyorum sürekli performansın olağanüstüydü diyip duruyor sıralamaya girmek için ne yapmam lazım?

17. Ahtapot oyununda kesim sırasını bilen yazabilir mi? mükemmel derece için

18. Etkinlik berbat sandıklar güzeldi resetle bozuldu. Zeplinler 120 tane kestim 2 kere taç verdi eksi sistemi var diye 7 bin taç verdi şansa verilen ödülden bile -80 etkilenmesi saçma

19. Kund

Kund User

Ben biliyorum ama söyleyemem. Kızarlar sonra.
    Forumu dikkatlice okuyunuz...

20. bana hiç taç çıkmadı normal mi ? 2 gündür 1 kere bile çıkmayan taç, 10 tanenin 9 unda çıkabiliyomuş vay canına.. acaba 1000 tane kesınce mı verıyo