Deniz İntikamcıları Etkinliği 2021

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 17 Eylül 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. bymertooo

bymertooo User

ya arkadaşlar tek başıma zümrüt baskıncı amiralini kesiyorum bana 2k inci veriyor 403 taç veriyor. Bunun itibarı mı var neden az veriyor bana ? Biriniz bi yardım edin şimdi koparacam bilgisayarı sinirden :D 4 tane kestim komik ödüller aldım.

2. GROSVATER

GROSVATER User

sence bu kadar baskıncı neden haritalarda basıbos dolanıyor :)) çünkü pek karlı oldukları söylenemez
    ayrıca itibarla alakası var mı bilmiyorum ama limandaki günlük görevlerden alınıyor
    50 üzeri itibarın olunca ısık yayan ruhta alabiliyorsun npclerden

3. bymertooo

bymertooo User

[​IMG] ben bu amirali 5-6 kere kestim hala ona rağmen böyle komik ödüller veriyor :D

Nolur artık biri bir yerde bi yanlışlıklı yağtığımı söylesin.. Etkinlikte itibar mı var ? pazardan bir şey mi satın almam lazım ? ben artık yarım saatin sonunda güzel ödüller almak istiyorum :D

4. bymertooo

bymertooo User

5. bymertooo

bymertooo User

6. İtibarla alakası yok, zümrüt baskıncı kampanyalı cips paketi gibi bazen içi boş bazen içi dolu çıkıyor. Her haritada üçer dörder tane olmasının sebebi bu. Henüz ''bu bir hatadır ve düzeltilecektir'' diye bir açıklama yapılmadı ve yama da gelmedi, dolayısıyla bunu kasten yapmış oldukları aşikar. Kesmeyin, vakit kaybetmeyin, görevlerde istenilen hasarı vurup geçin. Görev vericilerden görevleri yapıp 50 itibara ulaştıktan sonra zeplin NPC'si beşer ışık yayan ruh veriyor, o şekilde ışık yayan kasarsınız.

7. bu deniz intikamcıları itibarı günde 20 tane mi kasılabiliyor görevlerden arkadaşlar

8. Hayır.

9. kaç itibar kasılabiliyor peki en son yaptığım görev 20 itibar verdi başkada yapacak görev bulamadım yardımcı olur musunuz

10. 1864

1864 User

kaptankarasakal ölmüş.. gurup haritaya giremiyoruz.

11. merhaba öncelikle etkinlik görevlerinden itibar kasmaya çalışıyorum da sadece 20 itibar veren görevi görebildim acaba günde sadece 20 itibar mı kasılabiliyor yoksa başka görev alabileceğim yerler var mı?

12. -Edelvais-

-Edelvais- User

Seviye 4 ödül veren grup kartları için toplar seviye 5 olmalıdır

13. Zirvedeki zeplin gemisi ödülü için yazan;
    50’den fazla Deniz İntikamcısı İtibar puanı olan oyuncular, Işık Yayan ruhlar da kazanır.

bu itibar puanı nasıl kasılıyor acaba?

14. kuyruga giriyoz haritaya girmeden büyülü nişanlar gidiyor.pes yani.nasıl iş bu biliyormusunuz yoksa bir alicengizmidir.

15. büyülü nişanları alıyo haritaya sokmuyor.ben bu işi anlamadım.bu yüzden etkinlik görevini yapamayacagız.en az 4 kere başıma geldi 12 büyülüyü istiyorum boşunamı gidecek emekler.bunda bir AliCengiz var herhalde.çözüm bulabilecek varmı.

16. görevlerin devamında veriyor itibar görevini güvenli limandaki görev vericilerden itibar görevini veren alexsandros kolay gelsin

17. Mister_No

Mister_No User

Deniz intikamcıları kıyı gölü önderi mini oyununu 10 gündür sürekli olarak yapmama rağmen gemim sıralamada dün hariç hiçbir yerde gözükmüyor ki dünde yaptığım en kötü derece ile girmiş nerede bir yanlışlık var acaba, ortalamam 2.25 - 5.45 olmasına rağmen neden hiç sıralamaya girmedi dün hariç.
    bu gün de 3-4 kere yaptım gene en kötü derecem olan 5.5 ile girdi fakat 4.08 te de bitirdim o değişmedi

Son düzenlenen: 26 Eylül 2021
  18. önce ortada ki kola gidip 1 milyon can bırakın sonra soldaki sonra sağdaki . Bitirirken sağdakinden başlıyoruz sonra sol en sonra ortayı bitiriyoruz böylece 60 lanetli aldığınızı da göreceksiniz sıralamada isminizi de görürsünüz doğru bitirme şekli budur.

19. fazlioqq

fazlioqq User

lanetliler ve ışık yayanlaar neye dönüşücek

20. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Etkinlik SSS de yazıyor :)