Debuff ve TP silinmesi

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve baba34_foo tarafından 7 Nisan 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. baba34_foo

baba34_foo User

Merhabalar, öncelikle bu mesajı kendim için yazmıyorum çünkü gemilerimde hiçbir sorun yok fakat oyuncularımın bazılarının gemilerinden saçma şekilde TP silindi. Neden saçma derseniz TP si silinen 6 gemiden 3ü aktif olarak oyun bile oynamıyor, 1'i geçen etkinlik boyunca günde 3-5 saat uyuyup 18-20 saat arası gemisi - ye düşmemesi için çık gir yapa yapa şifa yapıp kasmaya uğraştı. Bu TP silinmeleri neye göre yapıldı tam olarak?
    TPsi silinen veya Debuff alan hesapların ID ve sebebi detaylı şekilde paylaşılmadığı sürece bu şaibe Bigpointin lekesi olarak kalır

_WOLFSOLCERS_ bunu beğendi.
  2. ohh yarasın kingim yawww

3. Bu saatten sonra seafight hatasını düzeltmediği sürece gemime alış veriş yapmayacağım. Zaten oyuncu kalmamış bitsin gitsin daha iyi diyorsanız paşa keyfiniz bilir. Biz de oyunu bırakırız siz de nasıl para kazanırsanız kazanın.

4. abi lütfen bırakma oyunu sensiz biz ne yaparız

5. Cevabın muhatabı sen değilsin. Olsan kale alınırdın.

6. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Bize verilen bilgi TP ve ELP silineceği. Neye göre, nasıl gibi soruların cevaplarını maalesef bilmiyorum. Dilerseniz arkadaşlarınız desteğe yazsınlar zira biliyorsunuz ki buradan zaten yardımcı olamıyorum :(

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.