Debuff İncelemesi

Konusu 'Teknik Sorunlar' forumundadır ve ─═☆PUSULASIZ☆═─ tarafından 11 Ocak 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 4 ocakta debuff verilen gemim için foruma yazdım desteğe bildirin dediniz desteğe de yazdım tarafıma hala bi sonuç gelmedi. Bir haftadır gemim kapalı incelenmesi bu kadar uzun mu sürüyor kendi yaptığınız hata için insanları hala mağdur ediyorsunuz gece gündüz her oyuna giren buff kullanıyor diye bir kural mı var o kadar aleni belli olan buffları görürken gerçek oyuncuları cezalandırmanız kabul edilir bi yanlışlık olamaz . Tekrar yineliyorum bot kullanmadım kim neyi nerden inceleyecekse incelesin hiç sorun değil. Bu mağduriyetin en kısa zamanda düzeltilmesini istiyorum.

Mεh†εRhαπ bunu beğendi.
  2. :) incelenene kadar zaten debuff süresi bitti bitecek boşuna şikayet etmeye gerek yok şikayet ettikleriniz kime ne zaman ceza verileceğini ve neden verildiğini çok iyi bilenler ama gel sor .. aa biz bilmeyiz merkez ekip yapıyor bişi hadi la ordan 3 aydır oynamıyoruz bu oyunu

Mεh†εRhαπ bunu beğendi.
  3. ben hala debuff la oynuyorum defalarca yazdım inceleyindiye.sonuç ilettik.zamanını bilemeyiz.14gün dolunca incelerler yaşın yanında kuru da yanmış derler.belki onuda demezler haksız yere ceza vermişiz diyemezler bence.bu oyuna 1 kuruş bile vermem artık.2.bi haksızlıktada oyunu tamamen bırakacagım zaten.böyle yanlışlık olmaz....Ve bot kullanan gemiler hala oyunda kasılmaktalar.nerede adalet nerede seafight yönetimi.

4. banınız suresi dolunca acılacaktır diye cevap verecekler bu banları neye göre nasıl attılar bilmiyorum bende bot kullanmadım ama nasıl olduysa ban aldım support a yazdım inceelenecek diyolar ama farkında olmadıkları şey debuf süresi dolmak üzere ben şahsen daha para yatırmam artık

Mεh†εRhαπ bunu beğendi.
  5. Ne parası 5 kuruş yok artık.

6. Genelde bot kullanan oyuncular beleşçi insanlar, oyuna para yatırmaz ki :)

7. baba34_foo

baba34_foo User

Seafight yıllar sonra yeni üye çekti sanırım :D :D

8. Siz pc ye bakmadan kasılırken ben bir tane pırıltı bulamadan gelişmeye çalıştım, debuff süresi uzatılmalı bence, eğer hakkettiği garantiyse yıllardır bota koymanın cezası 2 hafta debuff olmamalı. Bizim hakkımız yeniyor kim bilir kaç yıldır. 2 haftada mı yetişecem ben onlara, çalışmadan yorulmadan kazandınız hep şimdi bakıyorum hepsi ağlıyor.

9. Haklısın zaten bu debuff alanlar boşuna almadı. sisteme takıldılar. sistem hata yapmaz insan hata yapar :D biz batınca pırıldı toplardık darbe cıksın diyee :D

10. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Biz ID'leri ilettik. Bize de sonuç gelmedi :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.