Debuff Hakkında

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve Apranax*©41©™ tarafından 6 Ocak 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Selam,
    Kişi veya kişiler tarafından kullanılan bot vb sistem lerden dolayı yetkililer tarafından tarafımıza haklı veya haksız atılan debuff lar var. Acaba sorarım yetkili kişi vicdanlı mı davran dı tabıki adaletsiz davrandı diyebilirim.
    Taktir edersiniz ki bu bir oyun karşı tarafta oynayan oyuncular var nedeni bilinir veya bilinmez ki olan bizim tarafta oyun oynayan kardeşlerimize oldu. sebebi ise çoğunluk bizden debuff aldı.
    Neden eşit veya adaletli banlar atılmadı diye soran kardeşlerimiz çoğunluk ta.......
    Sorarım bu yetkili kardeşlerimize niyetleri ne diye bizleri bu oyundan soğutmak mı diye ama başardılar bence başardıkları ise bundan sonra
    DEBUFF yiyen gemilerin yani ayda 500 le 2000 arası para harçama yapanlar artık oyun için bir kuruş bile harcama yapmıyacaklarını beyan ederler
    Acaba bundan sonra yetkili kardeşlerimin ne gibi yaklaşımı olacak merakla bekler ve beklemekteyiz.
    Yazdıklarıma katılan veya katılmıyanlar olabilir şunu unutmayın ki bugün bize ise yarın da size olmıyacak diye birşey yok desdeklerinizi bekliyorum....

2. Katılıyorum. Örnek veriyim A loncası ile B loncası rakipler. fakat bunlardan A loncasında support,chat admini, vs herhangibi bir yöneticiler kendi oyuncularını uyarıp botta olan gemilerini bottan çekiyor. B loncasında hesapların çoğu debuff alıyor fakat A loncası tekrar hesaplarını bota atıyor. üstelik bota attıgı ile yetmiyor birden çok hesabı bota bağlayıp 5 6 gemisiyle haritaları mesken tutuyorr. Madem bot kullananlara bir cezai işlem yapılacaktı. bunu herkese değil hatta kimseye bildirmeyip sadece tarafsız şekilde atılsaydı. kimse forumlarda konuyu buralara taşımazdı.

3. evet merakla bekliyoruz sayın yetkililerden acaba debuff 14 günden 3 güne indireceklermi diye ...yüreğine sağlık kardeşim

mentes ve ~MRT~ bunu beğendi.
  4. olan hep bize mi olacak neden eşit davranılmıyor. bende merak la bekliyorum arkadaşlarım gibi sayın yetkililer ne diyecek diye ...sonuna kadar haklı yazan kardeşimiz bundan sonra oyuna para yokkkkkkkkkkk

~MRT~ bunu beğendi.
  5. Kral34*

Kral34* User

Sizlerden de TP çekildi mi? Bazısından tp çekilmiş bazısından çekilmemiş.Dediğiniz gibi yönetim ekibine yakın olanların gemisi bottan çıkmamasına rağmen debuff almamış alanların tpsi çekilmemiş bizim tarafta ise 30-40milyar tpsi silinen oldu adalete bakın.

~MRT~ bunu beğendi.
  6. ~MRT~

~MRT~ User

birçok örnek var ki en basiti sıralamada 1. sıradaki afyok gemisidir gemi şu anda debuflu fakat tp si silinmemiş ikili oynayan admin veya adminler var en kısa sürede debufların incelenip gereken yapılmalı oyun adaletli yönetilmeli

7. BOYKA.TR

BOYKA.TR User

Arkadaşlar debuff konusunda susmayın haklı veya haksız atılan debuff lar 14 gün olarak çok uzun bir süre , oyundan soğutmaktan başka bir işe yaramıyor.

8. Bot kullanmasaydiniz kardeşim. Biz botu kullanmiyoruz debuff almadık. Sen 7/24 bota atarken gemini , geminizi iyiydi. 14 gün az bile size. İyi olmuş. Hiç kullanmadan debuff yiyen varsa ona da geçmiş olsun. Gerçekten kullanıp debuff alan kim varsa iyi oldu.

jackiye bunu beğendi.
  9. Atılan debuffların gerek gün bakımından gerekse oyundaki rakipler arasında incelendiğinde yapılan ADALETSİZLİK net olarak görülecektir.

~MRT~ ve mentes bunu beğendi.
  10. BOYKA.TR

BOYKA.TR User

İşte dostum niye diyemiyorsunuz , haksız yere alanlar var indirilsin diye bize gelince geçmiş olsun diyorsunuz , yapıp debuff alanlara iyi olmuş daha cok alsaydınız dıyorsunuz desenize , haksız alanlarınki kaldırılsın yada düşürülsün.

11. Ya kardeşim kullanmadan debuff alan varsa geçmiş olsun dedik ya , adamlar kontrol mekanizması illaki kurar. Varsa bir hata çözerler. Ama TS de toplanıp buraya 3-4 tane farklı hesaptan haksızlık vs yazmanız boş iş. Bot kullanmayın , kullandirmayin. Bizim filodan hiç debuff alan çıkmadı. Neden çünkü bot vs kullanan yok. Ama şuanda çok boş yapılıyor. Hata varsa üstte yazdığım gibi gün sayısı , debuff silinir. Ama varsa geminizde bir parazit o debuff kalır :)

12. mentes

mentes User

Atılan Debufflar gözden geçirilmeli ve 14 günden 3 güne düşürülmeli

13. BOYKA.TR

BOYKA.TR User

İnşallah dediğin gibi olur , destek ten çok ilgilenmiyorlar çünkü.

14. bu işin yanlışlığımı olur benim gemim de yasal olmayan hiç birşey yok botta kullanmıyorum zevkine yanlız oynuyorum nasıl oluyorda benim gemime debuff uygulanıyor.buna ne derler biliyormusun özrü kabahatinden büyük.gemiyi 1000milyon progragramcı incelesin bakalım bişey bulabileceklermi.pes.hesabım 2010 dan yani kayıt oldugundan beridir bende ne mail değişmiş nede isim nerede adalet.geçmiş olsunla olmaz böyle şeyler.ben debuff lu gemimle oynuyorum hala.3gündür.bu haksızlık değilde nedir.tabiki bakış açısına bakar bu bence.

Son düzenlenen: 6 Ocak 2022
  15. yav şu oyunu ne zaman öğreneceksiniz bilmiyorum supporta bot kullanıyorum bile yazsan adamların yasaklama yetkisi yok. bot banlarını merkezdekiler yazılım çalıştırıp atıyor. Yazmışsınız taraflı atıldı diye eğer kng tarafındaysan 10 yıldır panelde yetkili var sizin alyansınızda hatta baş harfi Ş. tanıyan gitsin sorsun bakim böyle birşey olabilir mi? Bir önceki ban dalgasında adaların hepsi bizdeydi ban dalgası geldi alyansta gemi kalmadı bütün adaları aldınız. O zaman çıkıp biz admin vs taraf tutuyor mu dedik azıcık mantıklı konuşun. 1 aydır etkinlik sıralamasından bot gemileri siliniyor inatla bot kullanmaya devam ettiniz azıcık kafanızı çalıştırıp böyle birşey olacağını öngörebilirdiniz. İşin basitine kaçıp çamur at izi kalsın yapmayın. İşin komik tarafı bu yazıları yazanın bir çoğunun benimle aynı alyansta oynayıp sonra rakip olmaları o kadar süre benimle oynadınız ne zaman böyle birşey yapmışım işinize bakın.

16. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Yazın görelim :)

17. Star

Bot yasaklamaları merkez ekibimizce hazırlanan programlar doğrultusunda yapılıyor. Bir tarafa fazla gelmesi ya da ne bileyim taraflı atılması gibi bir durum söz konusu değil.

18. Star

Ayrıca bot kullanmadığını iddia eden ve desteğe yazan oyuncuların bilgilerini merkez ekibe bizzat kendim ilettim. Gemilerin inceleneceğinden şüpheniz olmasın. Zira yüzlerce oyuncudan aynı şikayet var. Umarız yanlış yapılan bir şey yoktur. Varsa da en kısa sürede giderilir.

Saygılar.

Mεh†εRhαπ bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.