Columbus Etkinliği 2020

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 8 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ay-dede34

ay-dede34 User

Boş boş atar yapıyor, paşa işte! Sanki forum yetkilileri etkinliği yapıyor düzenliyor ya gelip dik dik konuşuyor.

NePs bunu beğendi.
  2. Sitemi forum yetkililerine ettiğini düşünmekle 8-1 deki titan yıkıcıya ettiğini düşünmek arasında bir fark yok, ikisi de saçma, boş boş da atar yapmıyor bence haklı biz bu oyunu oynuyoz bırakmak da istemiyoruz, bari güzel vakit geçirelim

3. keşke eski tasarımlar da eklenseydi ,batırıp alabilme şansımız olsaydı.

4. s.a 19-1 de etkinlık gemisi kaçık colombus sürekli olarak kesildikce çıkıyor şansmı yoksa bug mu

5. kapris341

kapris341 User

Bu kadar saçma etkinlik olamaz... Amiral gemisini filo adalarının içerisine çekip kesiyorlar. orta seviye ve yeni başlayıp gelişmekte olan oyuncular ne yapacak peki..!

6. O zaman belli bir filo yada alyansa girip oynayacaksin. Bu kadar basit:)

7. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Kesildikçe çıkıyor derken? 1,000 adet Cengaver Brik sistem gemisi kesildiğinde atıyor. Eğer üst üste 19-1 haritasına atıyorsa şans :)

8. Etkinliğin hiç bir amacı yok bari büyük sistem için gereken sayıyı biraz düşürün.1000 sistem bu etkinlik için yüksek bir sayı.

ғrαυde bunu beğendi.
  9. kesin ödül veren etkinliler istiyoruz şansa bağlı npc kesmek çok sıkıcı ve itici oyundan soğutuyor bu oyunu bırakıp başka oyunlara yönleniyoruz

10. resetten sonra gerçekten çok guzel oldu etkinlik en azından resten once verdiği zaman 38 bin veriyodu inci şansını %1 mi arttırdınız anlamadım dalga geçer gibi iş yapıyosunuz

11. resetten sonra 15-16 sistem kestim 1 tane inci veren çıkmadı bu kadarı şansızlık olamaz heralde ne biçim oran arttırmasıymış bu anlamadım yüzde elli şansa çıkardık deseler yine vurmam bir tane bile sisteme. Ayrıca Colombus da bir alyansın malı olmuş onuda göremiyoz, ada içinde geçiriyor hayatını colombus :) etkinliğin ismini s alyansı etkinliği yapsaydınız bari.

12. ECHELON

ECHELON User

Hayatımda gördüğüm en çöp etkinlik bu herhalde, böyle etkinlik yapmaya bir daha karar verirseniz hemen fikrinizi değiştirin. Şuan oyuna girmememin sebebi bu etkinlik insanı boğuyor. @Star Allah aşkına geri bildirim mi yazıyorsun ne yapıyorsun bilmiyorum. Lütfen bir daha böyle bir etkinlik yapılmasın abi. '' Küçük etkinlik gemisi inci vermiyor, büyük etkinlik gemisi nerde belli değil ''

13. cengaverden üst üste 2 kere inci aldım evde bayram havası var hepinizi partiye davet ediyorum

14. ~Goliath~

~Goliath~ User

1. Ufak NPC ler hiç ödül vermiyor bu yüzden güçsüz gemiler için tamamen zarar
    2. Admiral için istenen 1000 puan çok fazla hele ufak npcler ödül vermezken
    3. Karaborsa bomboş en azından mayın ve 1-2 buff koyulabilirdi veya kolumbus tasarımları
    4. Admiraller çok zor çıkıyor ve çok zor denk geliyoruz en azından ödülleri şansa bağlı olmayabilirdi bu sayede daha çok kişi yararlanabilirdi

Bundan sonraki etkinliklerde lütfen bu konulara daha çok dikkat ediniz :)

15. Mühendis

Mühendis User

Etkinlik okadar çöp ki npcden ödül alınmıyor 4000 4000 tp veriyor sağlam rank kasıyoruz :) Bu etkinliğin tek artısı sezon sikkesi kasmamız oda 1-5-9 toplam 15 sikke eskiden 2-25-50 olurdu bu bile kısılmış :) neyse bu oyunu ocak ayında büyük ihtimal göremiyecez çünki oyun bu hızla kapanacak

16. etkinlik anahtarları ne zaman normal anahtar ile takas edilecek ?